Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Salut.

Scrie aici daca intampini probleme tehnice pe acest forum.
Scrie răspuns
Denia

Salut.

Mesaj de Denia » 06 Mai 2012, 03:25

Am primit si eu un sms la 1353 pt un ghicit si am primit raspuns cum ca a fost o eroare la procesarea sms-ului dar culmea ca am fost taxat. Nu mi se pare normal. Daca nu primesc mesajul sa imi dat bani inapoi. De ce nu spuneti cat costa culmea. Sau pacaliti oamenii.

lumininita
membru Club
Zodie: Pesti

Re: Salut.

Mesaj de lumininita » 06 Mai 2012, 11:32

buna , stai un pic ,unde ,si ce ai trimis ??? nu incurca oalele ,daca urmaresti aici accest program vei vedea ca nu trebuie sa platesti dar depinde de ce voiai tu sa faci ,te rog fi mai atenta ceea ce se intimpla aicea ,si pune intrebari ,cu rabdare ti se va raspunde ,dar gindeste ca nu esti singura aicea , iar fetele care o fac fara bani nu sint obligate sa-ti raspunda , :bye:

Denia

Mesaj de Denia » 06 Mai 2012, 20:47

lumininita scrie:buna , stai un pic ,unde ,si ce ai trimis ??? nu incurca oalele ,daca urmaresti aici accest program vei vedea ca nu trebuie sa platesti dar depinde de ce voiai tu sa faci ,te rog fi mai atenta ceea ce se intimpla aicea ,si pune intrebari ,cu rabdare ti se va raspunde ,dar gindeste ca nu esti singura aicea , iar fetele care o fac fara bani nu sint obligate sa-ti raspunda , :bye:
Ce nu intelegi fata tu nu stii ca poti trimite sms la 1353 si sa targi carti dupa care tb sa primesc raspunsul. Dar nu am primit. Si mi -au luat bani degeaba. Vad ca habar nu ai . Eu vreau sa vb cu cineva care se ocupa. Cred ca tu nu te ocupi de acest site. Asa ca nu te mai baga. Clar sunt niste escroci.

jr_fairy
Licorna
Zodie: Capricorn

Mesaj de jr_fairy » 29 Iul 2013, 02:48

Hahaha! This one made my night!! :hahaha:
"auzeam în soapta
murmur de copite
zbateri de arípe
nemarturisite
urmaream în taina
lacrima din geana"...

monic
membru Pro
Zodie: Pesti

Mesaj de monic » 29 Iul 2013, 09:11

Denia scrie:
lumininita scrie:buna , stai un pic ,unde ,si ce ai trimis ??? nu incurca oalele ,daca urmaresti aici accest program vei vedea ca nu trebuie sa platesti dar depinde de ce voiai tu sa faci ,te rog fi mai atenta ceea ce se intimpla aicea ,si pune intrebari ,cu rabdare ti se va raspunde ,dar gindeste ca nu esti singura aicea , iar fetele care o fac fara bani nu sint obligate sa-ti raspunda , :bye:
Ce nu intelegi fata tu nu stii ca poti trimite sms la 1353 si sa targi carti dupa care tb sa primesc raspunsul. Dar nu am primit. Si mi -au luat bani degeaba. Vad ca habar nu ai . Eu vreau sa vb cu cineva care se ocupa. Cred ca tu nu te ocupi de acest site. Asa ca nu te mai baga. Clar sunt niste escroci.
STIU despre ce vb dar nu are legatura cu acest site/forum. EXISTA UN ALT CU CARTI LENORMAND in care ti se specifica daca doresti o interpretare etalare poti accesa 1353..si vei primi semnificatia respectiva.

Tot Lenormand este ... insa alt site, alt "sef".

observi, da?...site-ul accesat de tine www.ghicitincarti.com specifica sa apelezi 1353 ..iar asta unde te aflii acum este site-ul www.lenormand.ro ..un site absolut gratis.

Regret cele intamplate!
Dumnezeu nu joaca zaruri !

Simona

Scrie răspuns