Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Nelamurire!!!

Scrie aici daca intampini probleme tehnice pe acest forum.
Scrie răspuns
aura007ro
membru Pro
Zodie: Capricorn

Nelamurire!!!

Mesaj de aura007ro » 15 Feb 2010, 09:36

Oare ce s-a intamplat??!Cateva zile am incercat sa accesez Forumul ,insa degeaba!La inceput am crezut ca a luat-o calculatorul meu razna,dar cred ca problema nu a fost de la mine.
Mihnea ,ce s-a intamplat?Daca Admin se hotaraste sa inchida temporar un site foarte activ dintr-un motiv anume,gasesc ca este normal ca membrii forumului respectiv sa fie si avertizati de acest lucru.Ceva ma face insa sa cred ca aceasta "intrerupere" nu a fost voita,ci fortata...

Mihnea
Wiz
Zodie: Varsator

Re: Nelamurire!!!

Mesaj de Mihnea » 15 Feb 2010, 16:55

Bună Aura, așa este, închiderea a fost forțată. De împrejurări, de lăcomia unora, încă nu mi-e foarte clar. Oricum, acum l-am mutat pe alt server și nu vor mai fi probleme de acest gen.

E bună ideea cu anunțul, dar site-ul fiind închis nu se puteau trimite nici emailuri. Dar dacă trimit un email în care anunț că s-a deschis? Tot e ceva... la treabă atunci... :clapping:
Tempus est optimus iudex.

mica81
membru Pro
Zodie: Berbec

Re: Nelamurire!!!

Mesaj de mica81 » 15 Feb 2010, 22:21

Mihnea scrie:Bună Aura, așa este, închiderea a fost forțată. De împrejurări, de lăcomia unora, încă nu mi-e foarte clar. Oricum, acum l-am mutat pe alt server și nu vor mai fi probleme de acest gen.

E bună ideea cu anunțul, dar site-ul fiind închis nu se puteau trimite nici emailuri. Dar dacă trimit un email în care anunț că s-a deschis? Tot e ceva... la treabă atunci... :clapping:

chiar a fost o idee buna :grin:!!
singurul mail care nu m-a lasat indiferenta pe ziua de astazi, ba chiar m-a bucurat, asta a fost :hagirl:

multumim :good:
feelings are'nt optional, they are just there ! what you do once you recognize them it's another matter...

Scrie răspuns