Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Relatia noastra in urmatoarele saptamani

Discutii despre semnificatia cartilor Lenormand.
Scrie răspuns
maryxx
membru
Zodie: Balanta

Relatia noastra in urmatoarele saptamani

Mesaj de maryxx » 14 Sep 2015, 00:17

Buna,

Am revenit cu o etalare referitor la relatia pe care o am, pentru prezent si urmatoarele saptamani.

Taierea copil-barza: chiar ma gandesc de ceva vreme ca mi-as dori un copil, dar cu el si nu cu altcineva :cupa: :) :cupa:

Imagine

Interesant cum in etalarea de 9 carti am aparut amandoi, parca fara noi nu se putea face etalarea :haha: :haha:

Despre mine, o relatie bazata pe iubire, si imi doresc casatorie, dar totodata ma sint singura in relatie.
El e "in relatie" mai mult cu jobul sau si cu partea financiara? Tot despre el, se mai vede si cu altcineva??? si nu este sincer in privinta relatiei, si mai ales se simte singur in relatie.... El pe gradina in L cu turnul si vulpea.
Eu in L cu gradina si vulpe, cercul meu de prieteni cred ca totul este roz intre noi, si le-am ascuns multe din problemele noastre...

Sa inteleg ca va urma o perioada mai neplacuta pentru noi?? Trist cum suntem singuri in relatie....

Alte opini, mai obiective?

Multumesc

maryxx
membru
Zodie: Balanta

Re: Relatia noastra in urmatoarele saptamani

Mesaj de maryxx » 14 Sep 2015, 00:22

Off, am postat din greseala unde nu a trebuit....Vroiam la Etalarea ta cu cartile Lenormand....se poate muta postarea?

Scrie răspuns