Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Despre carte

Discutii despre semnificatia cartilor Lenormand.
Scrie răspuns
engelchen
membru
Zodie: Varsator

Despre carte

Mesaj de engelchen » 02 Noi 2012, 15:08

Mi-am dat in carti(9,4) si mi-a iesit prima carte de sus :Cartea acolo unde ar fi Calaretul iar a doua carte unde este locul Trifoiului este cartea Calaretul prima oara am crezut ca este o vizita despre care nu stiu inca sau scoala de soferi, dar apoi am gasit niste informatii pe un site cum ca daca apare cartea in prima pozitie de sus deci daca se deschid cartile cu cartea inseamna ca ,consultantul nu se regaseste in carti, :bye: nu se recunoaste, dar cu timpul lucrurile i se vor adeveri chiar daca pe moment i se pare ca este vorba de o alta persoana.De ce se intampla asta este pentru ca consultantul nu poate sa se defineasca pe sine corect sau situatia in care se afla corect.Iar daca de exemplu pica cartea carte pe locul final unde este crucea atunci consultantul trebuie sa inteleaga ca totul a fost spus deja si nu mai este nimic de adaugat.Mi s-a parut important sa dau mai departe aceasta informatie. :bye: :bye:

eveofthemoon
membru Club
Zodie: Capricorn

Re: Despre carte

Mesaj de eveofthemoon » 02 Noi 2012, 21:33

Foarte interesant, Engel :) , multumim :hagirl:
Follow your dreams... they know the way.

Arhanghelul Mihail
membru Club
Zodie: Sagetator

Re: Despre carte

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 21 Dec 2012, 16:15

multumim de informatii
Good job with cards,they practically read theamselves.

Scrie răspuns