Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Luce

Luc_e
membru
Zodie: Rac

Re: Luce

Mesaj de Luc_e » 24 Sep 2011, 18:17

elenatudorescu scrie:
camycamycamy scrie:Nu stiu cum e in realitate,dar in carti ,daca te uiti la cele 9 carti din jurul lui el asteapta vesti de la tine,care sunt blocate.
Asa e Camy, la asta ma refeream si eu. Mai este si o decizie sentimentala la mijloc care pare a apartine Lucianei, drum- femeie, femeie-barbat-drum, femeie-barbat-luna. Posibil el o asteapta sa se hotarasca din punct de vedere sentimental. E posibil ca acest barbat sa aiba impresia ca ea nu l-a iubit niciodata sau ca este momentan indecisa si de aceea se intampla blocajul comunicational din prezent indicat de munte.
Cum i-am zis si lui Camy e tocmai invers, nu mai inteleg nimic...Nu e nici o decizie amea, eu am fost ceea care a facut toate marturisirile si dovezile de dragoste, e drept ca am plecat dar oricum nu a dat nici un semnca si-ar dori ceva. Ultimelemesaje, sms, scrisori de dragoste sunt de la mine, el nimic... deci chiar nu stiu ce ar putea sa astepte... dar vorba aia sa-mi zica si mie , nu?....

Luc_e
membru

Mesaj de Luc_e » 28 Sep 2011, 22:27

Luna Octombrie pe toate planurile
Semnificator: Fara semnificator
Taiere: Cainele si Luna

Imagine

Eu in casa sarpelui si sarpele in casa mea -aolio-dusmani si secrete ascunse.
El in casa muntelui-are niste probleme, se gandeste la un inceput sau la o scrisoare.
Da la spate si la picioare o fememe, iar?! si are in fata noroc si bucuriedin dragoste.
Eu dau la spate o calatorie si bani, dau la picioare secrete despre o relatie si casa cuiva?!
Am in fata pasarile si vulpea-discutie despre afaceri?

Ce parere aveti,

Luciana

elenatudorescu

Mesaj de elenatudorescu » 29 Sep 2011, 16:41

In octombrie vei intalni o persoana deosebita care iti va place mult. Vei incepe o noua relatie cu toate ca tu iti deghizezi sentimentele inital fata de acesta. In planul relatiilor de durata insa nu va fi atat de luminos, inca nu apare nici un semn legat de o posibila reluare a relatiilor cu exul- ceea ce se va intampla peste un an sau doi, vei afla lucruri care te vor dezamagi iar schimbarile care se vor petrece iti vor aduce multe pierderi afective. Ti-ai schimbat serviciul datorita nemultumirilor banesti si ai cunoscut un barbat influent care ti-a favorizat cariera si in acelasi timp poate si viata amoroasa, e casatorit, are o fetita sau mama i-a facut cunostinta cu o fata pe care o are in prezent in vizor spre ceva mai serios, poate ca acest barbat este cel care te intereseaza pe tine la ora actuala. Daca nu e asa poate e barbatul pe care il vei cunoaste in cercul de prieteni. Exista o sansa in cercul de prieteni de a intalni un tip in felul in care l-am descris mai sus.

Luc_e
membru

Mesaj de Luc_e » 04 Oct 2011, 20:04

[quote="elenatudorescu"]In octombrie vei intalni o persoana deosebita care iti va place mult. Vei incepe o noua relatie cu toate ca tu iti deghizezi sentimentele inital fata de acesta.
Deci nu am intalnit-o si nu o cunosc inca...

In planul relatiilor de durata insa nu va fi atat de luminos, inca nu apare nici un semn legat de o posibila reluare a relatiilor cu exul- ceea ce se va intampla peste un an sau doi, vei afla lucruri care te vor dezamagi iar schimbarile care se vor petrece iti vor aduce multe pierderi afective.

Adica peste 1 an sau 2 vor mai fi sanse cu exul? Vreo veste de la el in curand ?
Ti-ai schimbat serviciul datorita nemultumirilor banesti si ai cunoscut un barbat influent care ti-a favorizat cariera si in acelasi timp poate si viata amoroasa, e casatorit, are o fetita sau mama i-a facut cunostinta cu o fata pe care o are in prezent in vizor spre ceva mai serios, poate ca acest barbat este cel care te intereseaza pe tine la ora actuala. Daca nu e asa poate e barbatul pe care il vei cunoaste in cercul de prieteni. Exista o sansa in cercul de prieteni de a intalni un tip in felul in care l-am descris mai sus.[/quote]

Da mi-am schimbat serviciul. Sa zicem ca banuiesc despre cine e vorba dar nu e nimic si nu ma intereseaza. Pe mine din pacate daor ex-ul ma intereseaza...

Multumesc,

Luciana

lumininita
membru Club
Zodie: Pesti

Mesaj de lumininita » 06 Oct 2011, 07:28

buna ,poti sa faci cite etalari vrei ,atita timp cit le faci cam 3 etalari pe saptamina ,am vazut ca ai facut foarte multe in scurt timp cartile nu te vor mai asculta si iti vor da rasunsul care ti-l doresti tu ,iar pina la urma vei da vina pe cari ca nu e adevarat ,asta e parerea mea ,acum faci ce vrei ,eu voiam sa-ti dau un sfat prietenesc ,numai bine :bye:

Închis