Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Luce

Luc_e
membru
Zodie: Rac

Re: Luce

Mesaj de Luc_e » 13 Sep 2011, 00:11

DRAGOSTE...

Imagine

Eu ma gandesc la un drum, poate la cel pe care l-am facut...
El e in urma, cu spatele unul la altul, deci...Eu n casa trifoiului, poate drumul e cunoroc, desi...el in casa biciului deci aflat la o rascruce?!
Inelul incasa vulpei, inselaciune....daaa normal.
Altceva? :beg:

Luciana

Luc_e
membru

Mesaj de Luc_e » 23 Sep 2011, 21:01

Oracol: gandurile lui...
Taiere: Furia si Veselia
Clarif. : Copilul

Imagine

Informatii despre partener
Suparare din cauza unei femei, se simte inselat?...

Gandurile partenerului fata de tine
Prieten de incredere dar fara a-l putea ajuta in momentul de fata...

Ce crede partenerul ca gandesti tu despre el

El viseaza cuochii deschisi? Eu mai degraba... :D

Intentiile sau atentiile partenerului pentru tine

O veste de la el ? de ordin material ?!

Destinul cuplului
Noroc la drum ? Al cui noroc sau al cui drum?

Putin ajutor,
:beg:
Luciana

elenatudorescu

Mesaj de elenatudorescu » 23 Sep 2011, 22:20

Luc_e scrie:DRAGOSTE...

Imagine

El e in urma, cu spatele unul la altul, deci...Eu n casa trifoiului, poate drumul e cunoroc, desi...el in casa biciului deci aflat la o rascruce?!

Luciana
Eu vad ca te discuta cu mama lui sau probabil ca te iubeste, ceea ce nu e exclus. Are o alegere sentimentala de facut intre a fi sau a nu fi in relatia cu tine si e indecis asupra sentimentelor sale. Te gandeste sigur insa are multe obstructii externe pentru a putea face o calatorie in scop atat financiar cat si amoros, spre tine probabil. Are niste probleme cu o corespondenta pe care o asteapta de la tine. Posibil tu ii vei aduce in atentie problema incetarii corespondentei sau ceva legat de vorbe adresate unul altuia prin corespondenta.

camycamycamy
membru Pro
Zodie: Berbec

Mesaj de camycamycamy » 23 Sep 2011, 23:40

stele pe inima,cred ca e o dragoste reciproca foarte romantica si o uniune cu noroc.
Dupa ursul ala din casa ta pari o tipa stabila financiar si echilibrata,dar sunt obstacole intre voi,poate chiar situatia financiara .Inima in casa crin,sunteti atrasi sexual,poate va si simtiti bine impreuna ,dar nu stiu de ce apare acest lucru secret cu crin pe casa cartii ,a secretelor.
In fine,tu esti pe trifoi,esti o persoana norocoasa si o persoana de incredere,cu cainele in ancora pe viitorul tau.
El are ceva probleme acum,iar viitorul lui e crinul....asta nu zice ca te place ?? :))))
Mai ai de luat o decizie in munca si multa lume in casa .Daca tii chefuri ne chemi si pe noi :)
Tare ciudate carti mai ai...numa dragoste si atractie reciproca si totusi obstacole si sunteti intorsi unul fata de altul...

:bye:
Multumesc tuturor ce exista in viata mea.

Arhanghelul Mihail
membru Club
Zodie: Sagetator

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 24 Sep 2011, 01:46

Luc_e scrie:Oracol: gandurile lui...
Taiere: Furia si Veselia
Clarif. : Copilul

Imagine

Informatii despre partener
Suparare din cauza unei femei, se simte inselat?...se simte intr un fel singur,sau simte ca i se fura ceva in relatia asta poate prea multa frica sau poate se concentreaza prea mult pe relati,,posibil ca simte ca i se ia si vitalitatea,,sunt multe feluri de a interpreta cartea hotul,supararea poate fii si o femeie,dar nu neaparat tu aceasta este mai satena la par,

Gandurile partenerului fata de tine
Prieten de incredere dar fara a-l putea ajuta in momentul de fata...un prieten are o problema cu niste bani care i provoaca suparare,boala,ingandurare

Ce crede partenerul ca gandesti tu despre el
crede ca un barbat cu parul deschis la culoare are in gand un cadou ,si spera in acest cadou,ma gandesc daca nu este un ajutor banesc
El viseaza cuochii deschisi? Eu mai degraba... :D

Intentiile sau atentiile partenerului pentru tine

O veste de la el ? de ordin material ?!

Destinul cuplului
Noroc la drum ? Al cui noroc sau al cui drum?
posibil ca norocul iti vine de la un barbat vaduv sau singur,aflat la drum sau la distanta mare de tine
Putin ajutor,
:beg:
Luciana
Good job with cards,they practically read theamselves.

Luc_e
membru

Mesaj de Luc_e » 24 Sep 2011, 05:44

elenatudorescu scrie:
Luc_e scrie:DRAGOSTE...

Imagine

Luciana
Eu vad ca te discuta cu mama lui sau probabil ca te iubeste, ceea ce nu e exclus. Are o alegere sentimentala de facut intre a fi sau a nu fi in relatia cu tine si e indecis asupra sentimentelor sale.
tot timpul iese mama lui in carti, nu am idee ce implicatie are in povestea asta. Indecis? Astept decizia asta si un semn de la el de prea multa vreme...
Te gandeste sigur insa are multe obstructii externe pentru a putea face o calatorie in scop atat financiar cat si amoros, spre tine probabil.
Ma gandeste? Sa zicem ca nu astept sa vina peste mari si tari pana la mine, dar macar sa dea un semn nu? oricare ar fi el la urma urmei...
Are niste probleme cu o corespondenta pe care o asteapta de la tine. Posibil tu ii vei aduce in atentie problema incetarii corespondentei sau ceva legat de vorbe adresate unul altuia prin corespondenta.[/quote]
El are probleme cu corespondenta de la mine?! Eu sunt cea care astept vesti de la el. Dupa ultima scrisoare a mea de care ce-i drept nu sunt prea mandra si dupa dese incercari prin mesaje sa aflu ceva de la el fara nici un rezultat favorabil eu nu mai incerc nimic. Adevarul e ca nu e comunicare intre noi sau am vorbit numai eu, el s-a multumit sa taca, poate nu are nimic de spus, eu stiu? drept e ca tace de mult si orice mesaj, scrisoare, sms a fost in zadar...Ma bucur ca toata lumea vede dragoste intre noi, dar unde e oare? !

Multumesc,

Luciana

Luc_e
membru

Mesaj de Luc_e » 24 Sep 2011, 06:01

camycamycamy scrie:

stele pe inima,cred ca e o dragoste reciproca foarte romantica si o uniune cu noroc.
WAW....Nu pot spune decat ca ma bucura concluzia ta,desi evenimentele si realitatea e putin diferita, chiar putin cam mult.

Dupa ursul ala din casa ta pari o tipa stabila financiar si echilibrata,dar sunt obstacole intre voi,poate chiar situatia financiara .

Obstacole intre noi, cateva mii de km doar...
Inima in casa crin,sunteti atrasi sexual,poate va si simtiti bine impreuna ,dar nu stiu de ce apare acest lucru secret cu crin pe casa cartii ,a secretelor.
Daca mi-ar si marturisi dragostea ar fi grozav, din punctul meu de vedere da ne potrivim, ne simtimbine impreuna, dar nu stiu in schimb si parerea lui...
In fine,tu esti pe trifoi,esti o persoana norocoasa si o persoana de incredere,cu cainele in ancora pe viitorul tau.
Cainele in ancora pe viitor, asta ce inseamna ?!
El are ceva probleme acum,iar viitorul lui e crinul....asta nu zice ca te place ?? :))))
Adica? viitorul e crinul, vom fi impreuna,avem sanse de viitor impreuna?!
Mai ai de luat o decizie in munca si multa lume in casa .Daca tii chefuri ne chemi si pe noi :)
Decizie in munca? N-am idee. Va chem normal...
Tare ciudate carti mai ai...numa dragoste si atractie reciproca si totusi obstacole si sunteti intorsi unul fata de altul...
:bye:
Da normal ca suntem intorsi unul fata de altul suntem la mare departare unul fata de celalalt. pana acum nu mi-am dat seama de aceasta reciprocitate, tocmai asta e m-e teama ca sentimentele nu sunt reciproce, el nu ademonstrat dragoste pana acum....
Multumusc mult,

Luciana

camycamycamy
membru Pro
Zodie: Berbec

Mesaj de camycamycamy » 24 Sep 2011, 14:26

Nu stiu cum e in realitate,dar in carti ,daca te uiti la cele 9 carti din jurul lui el asteapta vesti de la tine,care sunt blocate.
Multumesc tuturor ce exista in viata mea.

elenatudorescu

Mesaj de elenatudorescu » 24 Sep 2011, 16:55

camycamycamy scrie:Nu stiu cum e in realitate,dar in carti ,daca te uiti la cele 9 carti din jurul lui el asteapta vesti de la tine,care sunt blocate.
Asa e Camy, la asta ma refeream si eu. Mai este si o decizie sentimentala la mijloc care pare a apartine Lucianei, drum- femeie, femeie-barbat-drum, femeie-barbat-luna. Posibil el o asteapta sa se hotarasca din punct de vedere sentimental. E posibil ca acest barbat sa aiba impresia ca ea nu l-a iubit niciodata sau ca este momentan indecisa si de aceea se intampla blocajul comunicational din prezent indicat de munte.

Luc_e
membru

Mesaj de Luc_e » 24 Sep 2011, 18:03

camycamycamy scrie:Nu stiu cum e in realitate,dar in carti ,daca te uiti la cele 9 carti din jurul lui el asteapta vesti de la tine,care sunt blocate.
E chiar invers...Ultimul care avorbit am fost eu, el nu mi-a raspuns si nici nu mi-a dat nici un semn,deci eu asteptvesti de la el si nu am de gand sa mai fac primul pas...

Închis