Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Luce

Luc_e
membru
Zodie: Rac

Luce

Mesaj de Luc_e » 24 Aug 2011, 02:47

Urmatoarele 6 luni pe toate planurile ...

Imagine
Semnificator: Femeia
Taiere: Inelul si Casa

Inelul si Casa-incercare de dialog intre noi...incercare esuata...
El deja are pe cineva... cam asa ceva...
Inelul in nori suparare in dragoste...
Dau la spate fercire si impliniri?
Nu stiu daca vom mai vorbi si clarifica lucrurile, el departe de mine, cu spatele unul la altul.
Plecare la el, se gandeste la un drum ?

Nu ma prea pricep,

Orice ajutor e binevenit,
Luce

elenatudorescu

Re: Luce

Mesaj de elenatudorescu » 24 Aug 2011, 18:33

Inelul si casa la tema imi sugereaza o cooperare care asteapta sa se infaptuiasca, posibil sa nu se intample dar e in asteptare. Poate astepti o relatie, astepti pe cineva sa raspunda unor solicitari sau initiative ale tale :) Poate te gandesti la o afacere sau o relatie.
Ai o perioada in care provocarile la care te poti astepta tin de niste evenimente negative care se vor petrece la servici dar care se pot rezolva prin dezvoltarea legaturilor de colegialitate si armoniei din camin, ajutor de la rude, posibil sa ai probleme cu stomacul de la oboseala, casa la bolile accidentale sau profesionale. Supararile pot veni din zona asteptarii. Nu vreau sa fiu negativa in predictii dar se pare ca acea cooperare pe care o astepti nu o sa vina la timp, ai casa, din tema pe casa crucii, care mai arata si supararile, mai ai ancora la evenimente negative si norii- indoieli in casa ancorei si inelul- cooperarea in casa norilor cu partea luminoasa spre casa. Se pare ca astepti la servici aceasta cooperare, posibil cu un barbat dar ea nu vine cel putin in perioada urmatoare. Faptul ca astepti prea mult sa gasesti o solutie pentru criza de bani pe care o vad eu in cruce- urs- buchet pe linia viitorului in urmatoarele 6 luni nu cred ca e intocmai o alegere potrivita pentru banii care i-ai putea castiga in perioada asta. Munca nu iti aduce satisfactii insa solutia va fi dezvoltarea unei initiative posibil sa fie un risc insa acest risc va avea succes chiar unul rapid si fortat, ai putea gasi ca solutie imperioasa acest risc. Daca ursul este tatal tau atunci acesta iti poate acorda ajutorul banesc. Daca esti singura ai putea intalni pe cineva, ceva promitator oricum.

Luc_e
membru

Mesaj de Luc_e » 24 Aug 2011, 20:19

elenatudorescu scrie:Inelul si casa la tema imi sugereaza o cooperare care asteapta sa se infaptuiasca, posibil sa nu se intample dar e in asteptare. Poate astepti o relatie, astepti pe cineva sa raspunda unor solicitari sau initiative ale tale :) Poate te gandesti la o afacere sau o relatie.
Ai o perioada in care provocarile la care te poti astepta tin de niste evenimente negative care se vor petrece la servici dar care se pot rezolva prin dezvoltarea legaturilor de colegialitate si armoniei din camin, ajutor de la rude, posibil sa ai probleme cu stomacul de la oboseala, casa la bolile accidentale sau profesionale. Supararile pot veni din zona asteptarii. Nu vreau sa fiu negativa in predictii dar se pare ca acea cooperare pe care o astepti nu o sa vina la timp, ai casa, din tema pe casa crucii, care mai arata si supararile, mai ai ancora la evenimente negative si norii- indoieli in casa ancorei si inelul- cooperarea in casa norilor cu partea luminoasa spre casa. Se pare ca astepti la servici aceasta cooperare, posibil cu un barbat dar ea nu vine cel putin in perioada urmatoare. Faptul ca astepti prea mult sa gasesti o solutie pentru criza de bani pe care o vad eu in cruce- urs- buchet pe linia viitorului in urmatoarele 6 luni nu cred ca e intocmai o alegere potrivita pentru banii care i-ai putea castiga in perioada asta. Munca nu iti aduce satisfactii insa solutia va fi dezvoltarea unei initiative posibil sa fie un risc insa acest risc va avea succes chiar unul rapid si fortat, ai putea gasi ca solutie imperioasa acest risc. Daca ursul este tatal tau atunci acesta iti poate acorda ajutorul banesc. Daca esti singura ai putea intalni pe cineva, ceva promitator oricum.
------------------------------------------
Merci Elena,
Si el?
In domeniul inimii... Asteptarea e de la el, astept o veste de la el...

merci, Luce

elenatudorescu

Mesaj de elenatudorescu » 24 Aug 2011, 20:42

El, fostul sau viitorul, nu pot sa reper personajele, barbatul e in casa inimii as putea sa il asez in trecut as putea la fel si in viitor, te asteapta o raceala, adica te insingurezi de cel din trecut, barbat- turn, turn in casa proiectelor pe termen lung, a misterelor, cartea, cartea e in casa aprecierii si a femeii. Soarele e in casa iubirii, ai perpespective noi in fata din partea unui barbat, sotul e fidel si sigur lucruri bune legate de un contract, niste hartii cu vesti bune, fara primejdii ascunse care iti fac legaturi cu persoane influente, posibil sa fie o banca, un contract de finantare sau un credit care iti va solicita atentia asupra muncii unde exista riscuri de a face anumite greseli legate de indoielile si anxietatile care le ai in fata acestor bani, cineva greseste sau tie iti este frica sa nu fi gresit in fata problemei cu actele, hartiile respective, dar cred ca sefii si persoanele adiacente problemei te vor ajuta sa scapi de situatie.

Luc_e
membru

Mesaj de Luc_e » 24 Aug 2011, 20:47

elenatudorescu scrie:El, fostul sau viitorul, nu pot sa reper personajele, barbatul e in casa inimii as putea sa il asez in trecut as putea la fel si in viitor, te asteapta o raceala, adica te insingurezi de cel din trecut, barbat- turn, turn in casa proiectelor pe termen lung, a misterelor, cartea, cartea e in casa aprecierii si a femeii. Soarele e in casa iubirii, ai perpespective noi in fata din partea unui barbat, sotul e fidel si sigur lucruri bune legate de un contract, niste hartii cu vesti bune, fara primejdii ascunse care iti fac legaturi cu persoane influente, posibil sa fie o banca, un contract de finantare sau un credit care iti va solicita atentia asupra muncii unde exista riscuri de a face anumite greseli legate de indoielile si anxietatile care le ai in fata acestor bani, cineva greseste sau tie iti este frica sa nu fi gresit in fata problemei cu actele, hartiile respective, dar cred ca sefii si persoanele adiacente problemei te vor ajuta sa scapi de situatie.
-------------
Nu sunt casatorita....probabil ca e fostul, astept o veste dela el sau o comunicare. Ce zci va veni ?
In legatura cu banca si serviciul nu am nici cea mai mica idee...iar perspective noi ? hihi e o gluma...nu ?
multumesc,
O seara buna
Luce

elenatudorescu

Mesaj de elenatudorescu » 24 Aug 2011, 20:52

Luc_e scrie:
elenatudorescu scrie:El, fostul sau viitorul, nu pot sa reper personajele, barbatul e in casa inimii as putea sa il asez in trecut as putea la fel si in viitor, te asteapta o raceala, adica te insingurezi de cel din trecut, barbat- turn, turn in casa proiectelor pe termen lung, a misterelor, cartea, cartea e in casa aprecierii si a femeii. Soarele e in casa iubirii, ai perpespective noi in fata din partea unui barbat, sotul e fidel si sigur lucruri bune legate de un contract, niste hartii cu vesti bune, fara primejdii ascunse care iti fac legaturi cu persoane influente, posibil sa fie o banca, un contract de finantare sau un credit care iti va solicita atentia asupra muncii unde exista riscuri de a face anumite greseli legate de indoielile si anxietatile care le ai in fata acestor bani, cineva greseste sau tie iti este frica sa nu fi gresit in fata problemei cu actele, hartiile respective, dar cred ca sefii si persoanele adiacente problemei te vor ajuta sa scapi de situatie.
-------------
Nu sunt casatorita....probabil ca e fostul, astept o veste dela el sau o comunicare. Ce zci va veni ?
In legatura cu banca si serviciul nu am nici cea mai mica idee...iar perspective noi ? hihi e o gluma...nu ?
multumesc,
O seara buna
Luce
Vestea asteptata veni sigur, cu Soare in casa iubirii, dar Inelul se amana, adica cooperarea din partea lui.

Luc_e
membru

Mesaj de Luc_e » 24 Aug 2011, 21:44

elenatudorescu scrie:
Luc_e scrie:
-------------
multumesc,
O seara buna
Luce
Vestea asteptata veni sigur, cu Soare in casa iubirii, dar Inelul se amana, adica cooperarea din partea lui.
---------------

Vrei sa zici ca relatia mai are vreo sansa ?
:shock: :shock: :shock:

elenatudorescu

Mesaj de elenatudorescu » 24 Aug 2011, 22:08

Foarte posibil sa mai aiba sanse, dar dupa ceva timp, 6 luni sau mai mult.

elenatudorescu

Mesaj de elenatudorescu » 24 Aug 2011, 22:14

Zic asa pentru ca ai turn in viitorul barbatului si inelul in casa norilor care au partea luminoasa catre casa- asteptarea. In rest nu ai obstacole in dragoste in afara de asteptarea asta.

Luc_e
membru

Mesaj de Luc_e » 25 Aug 2011, 23:12

Dragoste...

Semnificator: Fara semnificator
Taiere: Copilul si Casa
Nostalgie sau amintiri?
Clarif:vulpea
Imagine

Linia centrala
Vindecare inceata, pas cu pas.
Dragoste dependenta.
Inca indurerare...
Trecut
Consultant echilibrat. Insanatosire rapida. Probleme peste care am trecut..aparent cel putin
Prezent
Inceputul unei prietenii sincere.
E cam exclus asta...nici o sansa de dragoste pe nici unde...
Viitor apropriat
Probleme la munca, ori ganduri de renuntare.
:shock: nu am de gand deocamdata sa fac nimic nou...si in plus eravorba de dragoste nu de munca... :meeting:
Viitor
Dragoste pierduta. Prieteni in jurul meu. Deci despartire totala si nici o veste ?

:meeting:

Închis