Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

jurnal laura 2011

Închis
Arhanghelul Mihail
membru Club
Zodie: Sagetator

Re: jurnal laura 2011

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 31 Iul 2011, 14:46

o etalare noua
Imaginevoi veni mai tarziu cu interpretarea.
Good job with cards,they practically read theamselves.

Arhanghelul Mihail
membru Club

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 31 Iul 2011, 15:31

laura1976 scrie:o etalare noua
Imaginevoi veni mai tarziu cu interpretarea.
etalarea se deschide cu scrisoarea voi primi ceva un mesaj ,documente inscrisuri dar sunt false scrisoare vulpe de la un barbar scrisoare inima ,vulpe inima aventuri amoroase,scrisoare nori aceste vesti imi vor clarifica incertitudinile.
Pe viitorul meu drum crin imi spune de o alegere ce imi v-a aduce liniste si pace poate si o implinire sexuala? :shout: Vai dar crin sicriu imi spune o boala venerica inclinatii ciudate sexuale sau chiar si un DOLIU IN FAMILIE,,SICRIU GRADINA ESTE SPITAL,imi fac noi prieteni gradina calaret sau primesc ceva vesti de la prieteni ,ma asteapta un eveniment de cotitura in materie de relatii cred o casatorie a unei femei inel pe casa buchet pe prezent o iubire care imi provoaca ganduri ,si apar disputele,tot pe viitor dificultatile pentru pers principal se vor termina ,sanatatea este stabila sau apare recuperarea dupa o perioada lunga de timp

lumininita
membru Club
Zodie: Pesti

Mesaj de lumininita » 31 Iul 2011, 18:15

buna ,vestile nu vor fi bune ,vor fi vesti de care nu ai sa te bucuri, luam scrisoare+nori
inel+soare -relatie caluroasa, daca fac oglindirea este femeia cu barbatul impreuna si asta este foarte bine ,se anunta o noua dragoste ,vei face un drum la un preten mai plinut ,adica la urs .Laura pt. ca cunosc situatia im-i trebuie linista si acuma nu am ,ca sint copii lui aicea dar revin, totusi daca ne uitam turnul e separat ,dar nu-mi place combinatia pom coasa ,pt. cine e facuta etalarea ,? si ce intrebare ai pus ?

Arhanghelul Mihail
membru Club

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 31 Iul 2011, 18:25

lumininita scrie:buna ,vestile nu vor fi bune ,vor fi vesti de care nu ai sa te bucuri, luam scrisoare+nori
inel+soare -relatie caluroasa, daca fac oglindirea este femeia cu barbatul impreuna si asta este foarte bine ,se anunta o noua dragoste ,vei face un drum la un preten mai plinut ,adica la urs .Laura pt. ca cunosc situatia im-i trebuie linista si acuma nu am ,ca sint copii lui aicea dar revin, totusi daca ne uitam turnul e separat ,dar nu-mi place combinatia pom coasa ,pt. cine e facuta etalarea ,? si ce intrebare ai pus ?
este pentru mine si fara intrebare

lumininita
membru Club

Mesaj de lumininita » 31 Iul 2011, 21:15

deci ,scrisoare -superficitate noutati inform. pt. ca e vulpea dedesupt as-i lua ca niste vesti false ,scrisoare+femeie - vestile vin de la o femeie Drum alegeri ,indoieli .rep. o alegere ce trebuie facuta arata ca esti in fata unei bifurcati, Drum +crin ai ales corect, alegeri referitoare la familie .Crinul cunoasterea binelui si a raului ,pt. servici arata o pomovare
crin +sicriu -perioada buna .sicriu arata o boala grava sau pierdere masiva de banii , sicriu+gradina of Laura ::::::::::::::::::::::::::: NU POT SCRIE
Gradina +calaret cunostinte noi cheia abilitate de a intelege adevarul deschide usile inchise a carora se gaseste raspuns la problema cheie +inel -- cuplu care detine un secret inel +vulpe --cuplu egoist ,Vulpea, minciuni ipocrize este o avertizare ca lucrurile nu sint asa cum par , Vulpe+inima --iti iubesti serviciul .Inima+cruce -dragoste nefericita neimpartasita. Crucea indica durerea ,lecti de viata Teste . Cruce+Vapor --calatorie care nu necesita .Vaporul Dorinte sperante ,vise anunta un cistig de banii prin mostenire . La naiba Laura mi-e tare greu cunoscindu-te ,daca nu ai avea si tu habar ,te-asi minti sincer ,sau nu ti-asi raspunde nimic . :stink: trifoiul ,speranta noroc ,Trifoi +carte --noroc sansa .Cartea semnifica secretele ,misterului necunoasterea dar si revelatile ocute .arata evenimentele care au loc, fara sa stim de ele .Carte+turn -studi legale , vei avea ceva de invatat, poate in domeniul de lucru , poate in domeniul de viata ,Turn+Barza -Izolare complecta cu un copil ....Casa+ Sarpe -modalitate neobisnuita de a gasi o casa gelozie in familie ,sau pe familie minciuni, daca te gindesti la cineva lasa-l pt. ca ai si combinatia Vulpe +Sarpe care este calar rivala ,iar linga inima crucea ceea ce inseamna ca vei suferi din cauza lui .Mai avem Cruce + coasa ,care ne da Ghinion, probleme ,sacrificiu, ceva rau .ceea ce ma surprinde iar este sub copil barbatul, la fiecare etalare a ta , oare nu cumva poti tu inflenta cartile ,la acest capitol ? pt. ca este ceva f f interesant ,cunoscind situatia ta acuma :bye:

Arhanghelul Mihail
membru Club

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 31 Iul 2011, 21:41

lumininita scrie:deci ,scrisoare -superficitate noutati inform. pt. ca e vulpea dedesupt as-i lua ca niste vesti false ,scrisoare+femeie - vestile vin de la o femeie Drum alegeri ,indoieli .rep. o alegere ce trebuie facuta arata ca esti in fata unei bifurcati, Drum +crin ai ales corect, alegeri referitoare la familie .Crinul cunoasterea binelui si a raului ,pt. servici arata o pomovare
crin +sicriu -perioada buna .sicriu arata o boala grava sau pierdere masiva de banii , sicriu+gradina of Laura ::::::::::::::::::::::::::: NU POT SCRIE este vorba cumva de cimitir? da a murit cineva di familie dar e ceva mai indepartata de mine acea pers decedata
Gradina +calaret cunostinte noi cheia abilitate de a intelege adevarul deschide usile inchise a carora se gaseste raspuns la problema cheie +inel -- cuplu care detine un secret inel +vulpe --cuplu egoist ,Vulpea, minciuni ipocrize este o avertizare ca lucrurile nu sint asa cum par , Vulpe+inima --iti iubesti serviciul .Inima+cruce -dragoste nefericita neimpartasitaintradevar am multe de dat si am multa iubire inca de dat. Crucea indica durerea ,lecti de viata Teste . Cruce+Vapor --calatorie care nu necesita .Vaporul Dorinte sperante ,vise anunta un cistig de banii prin mostenire noi nepotii ne gandim la o tranzactie dar nu pre ma incred. La naiba Laura mi-e tare greu cunoscindu-te ,daca nu ai avea si tu habar ,te-asi minti sincer ,sau nu ti-asi raspunde nimic . :stink: trifoiul ,speranta noroc ,Trifoi +carte --noroc sansa .Cartea semnifica secretele ,misterului necunoasterea dar si revelatile ocute .arata evenimentele care au loc, fara sa stim de ele .Carte+turn -studi legale , vei avea ceva de invatat, poate in domeniul de lucru , poate in domeniul de viata ,Turn+Barza -Izolare complecta cu un copilturn barza poate insemna ca o separare duce la ...cartea dupa barza care aici este casa ,,si in dreapta periferica de barza mai intai o separare prevede schimbarea dorita,,adica sa scimbi casa familia ,stabilitatea ....Casa+ Sarpe -modalitate neobisnuita de a gasi o casa gelozie in familie ,sau pe familie minciuni, daca te gindesti la cineva lasa-l pt. ca ai si combinatia Vulpe +Sarpe care este calar rivalafalsittate ,cea implicata in multe ,si mai multe, ,iar linga inima crucea ceea ce inseamna ca vei suferi din cauza lui .Mai avem Cruce + coasa ,care ne da Ghinion, probleme ,sacrificiu, ceva rau .ceea ce ma surprinde iar este sub copil barbatul, la fiecare etalare a ta , oare nu cumva poti tu inflenta cartile ,la acest capitol ? pt. ca este ceva f f interesant ,cunoscind situatia ta acuma :bye:
nu cred sa fie influentate am amestecat cartile de foarte multe oriaici daca luam in sah

lumininita
membru Club

Mesaj de lumininita » 31 Iul 2011, 22:24

ha ,sint pe aproape ,poi nu am gresit mult :offtopic: :offtopic:

Musette
membru Pro
Zodie: Taur

Mesaj de Musette » 01 Aug 2011, 11:57

e vb de un mesaj/scrisoare care vine greu si cu probleme si este legat ceva de o societate dar ceva nu va fi bine sau te tulbura. poate fi vb si de ceva legat de sanatate, pt care ai de facut o alegere. mai vad ca scrisoarea - mesajul - vestea ar veni de la o institutie, iar cu pomul - sa fie oare spitalul??? si cred ca asta s-a petrecut acum recent.
in urma acestor vesti ai avut de facut o alegere cu greutate, multa tulburare.

pe trecutul tau, as vedea si o tradare in urma careia ai suferit, dar nu pt mult timp.

pe prezent,o sansa nesperata ce apare fulgerator si rupe un blocaj. blocajul se doveste a fi de scurta durata dar grijile raman si sunt tinute ascunse sau grijile sunt ref la anumite acte/documente...ce provin de la o institutie.
mai vad o calatorie cu succes, unde ai reusita. vad o suferinta f serioasa a cuiva. :superstition:
si iar apar tot felul de vesti de la o societate ceva legat de medici.

e a ta etalarea, ce tot apare atat despre spital si medici?

viitorul: o noutate cu o alianta cu reusita, alianta = o relatie sau un contract de succes dar tot pe un fundal de griji care nu le arati lumii.
o noutate iar de la o institutie si poate fi o chemare undeva unde nu te simti ok; urmeaza chiar o schimbare, cu noi inceputuri neasteptate.
barbatul acela care te necajeste, iti va parea ca se schimba, dar nu-i asa e totul fals. e cam materialist?
daca esti cu cineva, s-ar putea ca pana la sf sa te desparti de el.
Musette

Arhanghelul Mihail
membru Club

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 01 Aug 2011, 12:10

Musette scrie:e vb de un mesaj/scrisoare care vine greu si cu probleme si este legat ceva de o societate dar ceva nu va fi bine sau te tulbura. poate fi vb si de ceva legat de sanatate, pt care ai de facut o alegere. mai vad ca scrisoarea - mesajul - vestea ar veni de la o institutie, iar cu pomul - sa fie oare spitalul??? si cred ca asta s-a petrecut acum recent.
in urma acestor vesti ai avut de facut o alegere cu greutate, multa tulburare.

pe trecutul tau, as vedea si o tradare in urma careia ai suferit, dar nu pt mult timp.

pe prezent,o sansa nesperata ce apare fulgerator si rupe un blocaj. blocajul se doveste a fi de scurta durata dar grijile raman si sunt tinute ascunse sau grijile sunt ref la anumite acte/documente...ce provin de la o institutie.
mai vad o calatorie cu succes, unde ai reusita. vad o suferinta f serioasa a cuiva. :superstition:
si iar apar tot felul de vesti de la o societate ceva legat de medici.

e a ta etalarea, ce tot apare atat despre spital si medici?
cand am facut o m am gandit la semnificator femeie se pare ca totul se leaga de familia mea mai exact de mama mea,,cu ea am fost la spital si am aflat un diagnostic care m a facut sa fiu suparata,,,,de fapt si eu lucrez in spital ,,dar nu cred ,,adica inca nu mi am descoperit vreo boala

Musette
membru Pro
Zodie: Taur

Mesaj de Musette » 01 Aug 2011, 12:13

nu e boala ta, e a cuiva apropiat tie care va trece prin ceva destul de grav dar nu este NICI O COMBINATIE care sa arate moarte doar operatie, boala grava si cam de durata. necesita tratament f serios.

lasa ca iti spun eu de ce suferi tu...asteapta un pic
Musette

Închis