Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

jurnal laura 2011

Închis
Arhanghelul Mihail
membru Club
Zodie: Sagetator

Re: jurnal laura 2011

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 19 Iul 2011, 18:37

lumininita scrie:doamne tu ma faci chiar sa-mi iau etalarea la purificat inapoi , de ce nu vrea , fa o etalare pt. mama ta atuncea ,ca pt. ea nu ai facut nici una
am facut una cu semnificator coasa care este actul chirurgical in sine o pun acum
Imagine,,vad ceva discutii cu cineva dar sunt destul de false au legatura cu operatia copac coasa imi spune de o moarte sigura posibil din cauza inimii,,sa nu reziste posibil la anestezie norii din capat imi spun de griji ceva este inneregula
Good job with cards,they practically read theamselves.

lumininita
membru Club
Zodie: Pesti

Mesaj de lumininita » 19 Iul 2011, 19:39

laura , pt. moarte trebuie sa fie sicriul acolo dar la tine lipseste , si asta ma bucur mult , daca te uiti in carte la combinari coasa e periculoasa in cob. cu sicriul , sau crucea , ceea ce la tine nu e cazul de temul , of, laura eu cred ca are sanse

Arhanghelul Mihail
membru Club

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 19 Iul 2011, 21:09

lumininita scrie:laura , pt. moarte trebuie sa fie sicriul acolo dar la tine lipseste , si asta ma bucur mult , daca te uiti in carte la combinari coasa e periculoasa in cob. cu sicriul , sau crucea , ceea ce la tine nu e cazul de temul , of, laura eu cred ca are sanse
peste care etalare te-ai uitat,,eu m-am uitat la cea cu semnificator femeia,,si intrebarea era ce v-a fii in urmatoarele 6 luni si apare si sicriu-scrisoare-cruce-coasa dupa semnificator femeia care este pe casa 23 a soarecilor

Arhanghelul Mihail
membru Club

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 21 Iul 2011, 21:11

laura1976 scrie:AM FACUT AZI O ETALARE DE DATA ACEASTA CU CARTI GIPSY
Imagine
la etalarea asta nu prea leg cartile dar voi incerca semnificator barbatul colturile spun de un drum,vacanta sau de o alegere intr o situatie care aduce bucurie fericire si o femeie cu princii bine definite justa ,,adepta legilor sau care nu se abate de la drumul dreptatii pentru barbat in trecut a avut o nemultumire legata de niste stiri in legatura cu un copil sau un nou inceput care ia adus pierdere ,sentimentala si materiala deasupra copilului sta ceva bani sau un cadou neasteptat sa fie oare copilul un cadou neastepta pentru acest barbat?posibil ca da pt ca acolo sunt gandurile ,care sunt pentru bani acest barbat vrea mai multi bani ,,lucrul acesta ii da o stare de suparare boala,,bolnav din cauza banilor sau posibil ca va avea niste cheltuieli medicale bani pentru medicamente ,in viitorul lui hotul,femeia ma gandescc a relatia aduce un pre judiciu unuia dintre cei doi ,,mai bine zis femeia v a prejudicia acest barbat,,pe linia femeii apare sicriu casatorie fericire sau bucurie,,aceasta femeie dupa o schimbare in materie de familie va excela in toate planurile femeia este cu capul intors spre stg ceea ce cred eu ca lasa totul in spate pentru un nou inceput,pe prezentul barbatului avem casa inima vaduva posibil ca acest barbat sa fie intr o relatie cu o femeie singura ,in viitorul lui apare un inamic si moarte posibil un barbat ameninta relatia acestui barbat cu femeia singura apare si gelozia aici ,,oare acest barbat este ros de gelozie?o afacere de familie ii aduce nefericire acestui barbat ,,ii plac distractiile dar ramane pozeaza in om cinstit cu principii juste ofiterul casa cineva din familie poarta hainele statului, ultimul rand o problema legat de judecati ,lege,sunt prezente ,,, ultimele 4 carti spun de niste sperante false privind 2 oameni vaduvi o femeie si un barbat dar oare ce poate sa insemne acest lucru?sunt buimaca nu pot sa interpretez aceste carti?voi mai reveni asupra acestei etalari,,,,,, :beg: :beg:

lumininita
membru Club

Mesaj de lumininita » 24 Iul 2011, 10:07

asi spune ca financiar o duce bine ,cu ginduri de casatorie ?

Arhanghelul Mihail
membru Club

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 24 Iul 2011, 15:14

lumininita scrie:asi spune ca financiar o duce bine ,cu ginduri de casatorie ?
langa casatorie este si gelozia ii este frica sa nu piarda aceasta femeie,,deasupra lui boala si inamic si moarte imi spun si de o boala alui in inca nedescoperita cu casa sub el posibil internare in spital,,avand in vedere ca ultima carte este vaduva ma gandesc ca arata o izolare singuratate,,persoana este singura ,pentru casatoria lui avand gelozia langa ma gandesc ca nu este pe deplin fericit posibil sa se casatoreasaca dar peste o perioada mai lunga preot(uneori arata aroganta)+ fericire posibil ceva Karmik?

lumininita
membru Club

Mesaj de lumininita » 24 Iul 2011, 19:05

eu nu-l vad asa de fericit cu femeia aia , poate se gindeste la casatorie ,dar nu stiu cit la suta va fi, dar in mintea lui daca te uiti la toate etalarile e copilul

Arhanghelul Mihail
membru Club

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 24 Iul 2011, 19:29

lumininita scrie:eu nu-l vad asa de fericit cu femeia aia , poate se gindeste la casatorie ,dar nu stiu cit la suta va fi, dar in mintea lui daca te uiti la toate etalarile e copilul
uneori nu prea am inspiratie sa interpretez dar si eu asa vad ca nu prea este fericit sau fericirea lui se rezuma la bani nicidecum sentimente,,oricum ar fii la un moment dat posibil sa dea semn de viata acum ma preocupa tratamentul mamei mele.

Arhanghelul Mihail
membru Club

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 24 Iul 2011, 20:04

laura1976 scrie:AM O MARE NEDUMERIRE,AM OBSERVAT CA IN TOATE ETALARILE MELE CU 36 DE CARTI APARE COMBINATIA
Imagine
ACEASTA COMBINATIE APARE ATAT IN ETALAREA PT MINE,CAT SI IN ETALAREA PT ,,EL,, OARE CE VREA SA INSEMNE?CINE MA POATE AJUTA
EU AM INTERPRETAT IN N MODURI
1.O FEMEIE DE LA DEPARTARE,O FEMEIE STRAINA
2.CALATORIE CU O FEMEIE
3.PROBLEME INTR O CALATORIE
4.CEVA FALSITATE LEGATA DE O CALATORIE
5. DEPARTARE DE O FEMEIE SAU FUGA PROPRIU ZIS DE O FEMEIE
VOI CE PAREA AVETI?
in cartomantie vaporul este 10 de spade si sarpele este regina de trefla asociate am gasit ca inseamna o schimbare pentru consultant sau pentru o femeie din anturajul sau

Musette
membru Pro
Zodie: Taur

Mesaj de Musette » 25 Iul 2011, 21:06

nuuuuuuuu neaparat. de regula arata o calatorie ffff lunga
Musette

Închis