Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

jurnal laura 2011

Închis
Arhanghelul Mihail
membru Club
Zodie: Sagetator

jurnal laura 2011

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 07 Mai 2011, 15:45

PENTRU PRIMA DATA TIN UN JURNAL,NICI IN COPILARIE NU AM TINUT UN JURNAL,DAR ACUM IATA CA O FAC SI NU ORICUM CI VIRTUAL
AM SA INCEP AFISAND PRIMA ETALARE FACUT PE ACEST SITE ,CU PRIVIRE LA SANATATE,DE FAPT COPACUL A IESIT SEMNIFICATORUL SI AM INTERPRETAT IN FUNCTIE DE ACESTA
Imagine
semnificatoru copacul cartea sanatatii etalarea sa deschis cu cartea norii care pt mine inseamna grijiile legate de o femeie vulpe ,despre sanatatea ei diagonala norii copac griji asupra starii de sanatate,copac cruce o moarte fizica a cuiva drag,crucea in casa buchetului, trifoi in casa 4 casa,norocul vine in casa inel in casa 6 norii suparare si incertitudine asupra relatiei
turnul in casa 7 sarpele separare de o femeie sau intrigi din cauza sarpelui
turn si vapor calatorie in strainatate ,scrisoare copac mesaj despre sanatate sau bilet de iesire din spital

A DOUA ETALARE AM FACOT O PENTRU MINE GANDINDU MA LA RELATIR SEMNIFICATOR INELUL TAIEREA TURNUL SI FEMEIA ,,,AICI AM AVUT O SURPRIZA F MARE TRECUTUL S A ETALAT EXACT ASA CUM S A INTAMPLAT FARA NICI UN DUBIU,IAR VIITORUL ESTE DESTUL DE EXACT.
Imagine
etalarea s a deschis cu copilul in casa 1 vesti in privinta unui copil,din cate vad eu au fost probleme in legatura cu acest copli TURN BICI INSEAMNA INSTANTA JUDECATOREASCA BARZA POSIBIL JUDECATOARE TANARA INALTA PANA IN 40 DE ANI,BUCHETUL IN CASA 2 TRIFOI ADUCE NOROC FEMEIA A OBTINUT CUSTODIA
IN RELATIE DE CUPLU ERAU PR DE MULT TIMP MUNTE IN CASA 5 COPAC MA GANDESC LA VECHI A FOST O RELATIE DE LUNGA DURATA INEL /COPAC PE VIITOR VAD DOAR O RELATIE STRANSA CU FAMILIA ,GANDURI NELINISTITE ASUPRA UNEI CASE LUNA PASARI , V A TREBUI SA SE IA O DECIZIE CU PRIVIRE LA O FEMEIEA,SI APAR PR IN LEGATURA CU CEVA BANI CU UN BARBAT URS DESTUL DE AGRESIV,COASA URS. CAM ATAT AM VAZUT EU.ASTEPT SI ALTE PARERI
Good job with cards,they practically read theamselves.

lumininita
membru Club
Zodie: Pesti

Re: jurnal laura 2011

Mesaj de lumininita » 11 Mai 2011, 08:44

buna dar totusi pe casa ai inelul adica deasupra casei si parcul dar ma eneeveaza nori sub casa , si zim coasa deasupra ta cum ai luat-o?? dar cartea sa deschis cu copilul cu fetita la ea iti sata toate gindurile ????

Arhanghelul Mihail
membru Club

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 11 Mai 2011, 20:49

lumininita scrie:buna dar totusi pe casa ai inelul adica deasupra casei si parcul dar ma eneeveaza nori sub casa , si zim coasa deasupra ta cum ai luat-o?? dar cartea sa deschis cu copilul cu fetita la ea iti sata toate gindurile ????
inelul este pe casa 12 a pasarilor care inseamna griji furie durere,emotii
coasa am luat-o ca atare risc serios in relatie din cauza femeii vulpe dar astea au fost in trecut pentru mine

jr_fairy
Licorna
Zodie: Capricorn

Mesaj de jr_fairy » 11 Mai 2011, 22:22

Coasa deasupra ta - durere mare pentru tine. Din cauza minciunilor unui barbat legate de o femeie. Probabil tradare. A durat ceva timp pana ai aflat adevarata situatie. Cred ca prin ajutorul unui barbat prieten mai matur decat tine? Momentan esti trista, refuzi sa te atasezi sentimental, ai devenit distanta si rece. Totusi mai speri la o dragoste reala. Eu as spune ca urmatoarea ta relatie se va concretiza intr-o casatorie si va fi in regula. La inceput vei fi tu mai suspicioasa si cu ochii in patru, dar nu va dura mult pana iti va dovedi ca merita increderea ta.
"auzeam în soapta
murmur de copite
zbateri de arípe
nemarturisite
urmaream în taina
lacrima din geana"...

Arhanghelul Mihail
membru Club

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 12 Mai 2011, 17:41

jr_fairy scrie:Coasa deasupra ta - durere mare pentru tine. Din cauza minciunilor unui barbat legate de o femeie. Probabil tradare. A durat ceva timp pana ai aflat adevarata situatie. Cred ca prin ajutorul unui barbat prieten mai matur decat tine? Momentan esti trista, refuzi sa te atasezi sentimental, ai devenit distanta si rece. Totusi mai speri la o dragoste reala. Eu as spune ca urmatoarea ta relatie se va concretiza intr-o casatorie si va fi in regula. La inceput vei fi tu mai suspicioasa si cu ochii in patru, dar nu va dura mult pana iti va dovedi ca merita increderea ta.
unde ai vazut ,sau mai bine zis care carti descriu ,casatoria mea pentru ca ,la mine pe viitor vad un calaret un trifoi,crinii,daaaaaaaaarrrrrrrrrr vad si soarecii care nu prea imi plac.intradevar ,mai astept pentru o relatie in care sa existe intelegere advar,nu minciuni si falsitati. feed back.....am suferit mult din tradarea acelui barbat ,,,vulpea sireata este cealalta ,,

Arhanghelul Mihail
membru Club

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 25 Mai 2011, 09:39

am facut o etalare cu o carte
taierea a fost munte trifoi
clarificare pentru copil este vaporul
Imagine
munte trifoi blocaje scurte care se atenueaza
copil un nou inceput,
copil vapor un dor de un nou inceput sau mai poate insemna si plecarea unui copil intr o calatorie
insumate mi a dat numarul 16 stelele care inseamna visare speranta.

Ady80
membru

Mesaj de Ady80 » 25 Mai 2011, 14:28

Se gandeste la un nou inceput, dar mai dureaza ( vaporul) si vor fi si ceva obstacole din exterior, nu de la el. Oricum va fi conform asteptarilor tale. :) (stelele)

Arhanghelul Mihail
membru Club

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 25 Mai 2011, 15:55

multumesc de raspuns ady asa am vazut si eu,,schimbarea vine dupa un timp mai lung.

lumininita
membru Club
Zodie: Pesti

Mesaj de lumininita » 26 Mai 2011, 19:40

eu vad ca ia contact cu voi dar de impacare nu se vede nimic ,

Arhanghelul Mihail
membru Club

Mesaj de Arhanghelul Mihail » 27 Mai 2011, 08:46

am facut o etalare cu intrebarea ,,,,v a lua legatura C cu noi?Si cand?
Imagineaceasta este etalarea deja am primit raspunsul cred eu, pe viitorul lui apare copil cruce care este mai mult decat clar pentru mine noul inceput pt el este cu probleme,,,si luarea legaturii cu copilul este cam pierduta mai aparsi alte carti care reflecta starea defapt a lui probleme majore pt un loc de munca ,,acest om are secrete stiute doar de el ,cu tendinte de a insela pe cei din jur ,in acelasi timp isi accepta aceasta stare ,are o stare frustranta contrariat,,cred ca are pr de inferioritate, colturile arata vulpe trifoi o falsa bucurie casa soare nu stiu ce inseamna ,,,ma ingrijoreaza ceea ce vad pe linia orizontala cu copilul,sicriu luna vapor nu imi plac deloc sper sa nu fie probleme in calatoria pe care o preconizez sa o fac la sf lunii iunie cu fiica mea ;DOAMNE APARA NE DE RELE SI NENOROCIRI,,,eu cam atat vad cu privire la intrebarea pusa,daca voi vedeti mai mult va rog,,nu ezitati sa completati vis a vis de aceasta etalare.

Închis