Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Andra 2011

Andr_a
membru
Zodie: Sagetator

Re: Andra 2011

Mesaj de Andr_a » 11 Noi 2011, 23:16

eveofthemoon scrie:Deci: etalarea se deschide cu Calaretul, pe casa lui, ceea ce inseamna ca astepti niste vesti clarificatoare care sa-ti aduca linistea in suflet. Pe casa barbatului sta Copacul, ceea ce ma face sa cred ca aceste vesti sunt despre / de la un barbat cu care ai sperat / speri sa iti intemeiezi un rost, ,,sa prinzi radacini''.
Tu esti pe casa Inelului, o persoana devotata, implicata in relatie , dar aceasta relatie ti-a adus probleme si motive serioase de ingrijorare. Solutia pare sa existe inmintea ta, dar o vei gasi numai cand vei putea sa privesti rational, detasat, situatia. Toate problemele, dezamagirile sapa incet- incet si cei realiza ca din relatia asta ti-ar fi mai bine daca ai iesi. Barbatul asta are o putere ciudata supra ta: te face sa nu mai vezi totul asa cum e, iti intuneca ratiunea, ti-a adus lacrimi si tu aiimpresia ca el ar detine cheia rezolvarii problemelor tale.
Inelul acum e pe casa Gradinii- e o relatie cam ,,deschisa'', ii place viata, ii place sa solcializeze, e sarmant, dar inselator,pare imatur, iar imaturitatea lui iti da numai stari negative. Vestile acum sa vadem, cred ca vor veni, dar cu intarziere, cred ca undeva peste vreo luna- 1 luna si sase saptamani
----------------------------------------
Buna Eve,

Nu ai spus prostii, dimpotriva din pacate ai foarte mare dreptate. Din relatie am iesit, am plecat, dar nu m-am detasat cu totul si da astept vesti si clarificari din partea lui sau macar un adio. Adevarul mi-e teama ca nu o sa-l aflu niciodata...Deci in concluzie sentimente din partea lui nu a fost, totul e falsitate, usurinta si lasitate... Daca tu zici ca vestile de la el vor veni peste o luna asa sa fie. Chiar ma va cauta sau vot fi doar vesti trecatoare, in sensul ca vor fi discutii lamuritoare sau voi afla doar noutati despre el si ....cine stie... Tind sa cred ca s-a impacat cu ''cealalta'' chiar daca e si ea la distanta... dar oricum nu mai conteaza...

Multumesc mult,
Andra
Aimer qui ne t'aime pas, c'est aimer la pluie qui tombe dans la forêt.

eveofthemoon
membru Club
Zodie: Capricorn

Mesaj de eveofthemoon » 11 Noi 2011, 23:22

:cupa: Andra, marea arunca pe tarm si cioturi, nu numai scoici sidefii. Desi ne lovim de ele, rostul lor e sa zambim si mai plini de bucurie cand vedem astfel de scoici. Nu dispera, inarmeaza-te cu rabdare si speranta si mergi mai departe, Undeva o scoica te asteapta doar pe tine :) Ai incredere!

Cu mult drag, Eve :cupa:
Follow your dreams... they know the way.

Andr_a
membru
Zodie: Sagetator

Mesaj de Andr_a » 11 Noi 2011, 23:47

eveofthemoon scrie::cupa: Andra, marea arunca pe tarm si cioturi, nu numai scoici sidefii. Desi ne lovim de ele, rostul lor e sa zambim si mai plini de bucurie cand vedem astfel de scoici. Nu dispera, inarmeaza-te cu rabdare si speranta si mergi mai departe, Undeva o scoica te asteapta doar pe tine :) Ai incredere!

Cu mult drag, Eve :cupa:
-------------------

Multumesc
:thankyou:
Aimer qui ne t'aime pas, c'est aimer la pluie qui tombe dans la forêt.

Închis