Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

emma 2011

Închis
emma13
membru Club
Zodie: Rac

Re: emma 2011

Mesaj de emma13 » 20 Dec 2010, 23:03

Imagine
"Îndrăzneşte să te foloseşti de mintea ta"

emma13
membru Club

Mesaj de emma13 » 05 Ian 2011, 16:24

morethenme scrie:
emma13 scrie:decembrie 2010
Imagine
Inainte de orice te avertizez ca esti un mic "cobai" de data aceasta....incerc sa ma adaptez acestor etalari ptr o luna (stiind ca cele de 9 si 12 arata pana la 6 luni, incerc sa imi dezvolt un mod de a interpreta cartile pentru termen scurt ... pana acum am avut feedback doar ptr proprile mele etalari si nu am mai incercat si pentru altcineva...asa ca as aprecia daca mi-ai da feedback la sfarsitul lunii.... ;) ..)

sa incerc si...sa vedem ce iese...

vei trece printr-o situatie neplacuta in luna decembrie si va avea legatura cu relatia ta..avand in vedere ca tu vezi aceasta situatie ca pe o pierdere, o durere, eu zic ca veti avea o cearta urata care tie iti va da senzatia ca relatia e gatanoi nu ne certăm niciodată în adevăratul sens al cuvântului, dar da am avut toată luna senzaţia asta...nu va dura mult insa pana cand vei primi vizita sau un mesaj de la iubitul tau....isi va exprima necazul, supararea ptr ceea ce se intampla, dar, in acelasi timp din mesajele lui tu vei intelege si ca manifestarile lui, desi retinute, nu sunt lipsite de dragoste.

Cearta asa nu iti va provoca durere doar tie ci si lui.....

Tensiunile intre voi se vor incheia o data cu vizita sau mesajul lui, iar relatia se va intari in sensul ca vei simti ca il poti avea aproape nu doar ca iubit ci si ca prieten....

Cred ca partenerul tau va avea si o suparare financiara luna care vine si asta te va afecta si pe tine intr-un mod negativ....

Oricum relatia ta va fi in centrul atentiei in decembrie si iti va provoca foarte multa neliniste...lucrurile insa se vor stabiliza intr-un final intrucat el va face compromisurile pe care tu le astepti din partea luicred că finalul nu a venit încă deocamdată e numai durerea

cam atat pot spune ptr luna viitoare.... :giverose:

emma13
membru Club

Mesaj de emma13 » 22 Aug 2011, 22:20

Imagine

Închis