Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Jurnal Ady 2010

camycamycamy
membru Pro
Zodie: Berbec

Re: Jurnal Ady 2010

Mesaj de camycamycamy » 29 Noi 2010, 21:33

Ady80 scrie:Musette, multumesc mult pentru timpul acordat. M-am uitat in case, asa cum mi-ai spus, ai dreptate e de rau. Inima in casa coasei, inelul in casa crucii..., vaporul in casa iubirii, luna in casa casatoriei...Brrr. Nici nu ma mai uit pe etalarea asta...In momentul asta am o relatie frumoasa, ne intelegem bine, avem 2 copii impreuna, nici in visele mele cele mai urate nu vreau sa ma gandesc la despartire...Gata, nu ma mai uit pe etalarea aia. Multumesc inca o data Musette. :giverose: :giverose: :giverose:
In primul rand "la multi ani" :) ,iar 2...ce sunt asa rele ???luna in casa casatoriei e una implinita,dorinta de iubire,uniune predestinata ...:)
Multumesc tuturor ce exista in viata mea.

mica81
membru Pro
Zodie: Berbec

Mesaj de mica81 » 29 Noi 2010, 21:59

LA MULTI ANI !!! :hagirl:
feelings are'nt optional, they are just there ! what you do once you recognize them it's another matter...

Ady80
membru
Zodie: Sagetator

Mesaj de Ady80 » 30 Noi 2010, 17:42

Multumesc. :)

Ady80
membru

Mesaj de Ady80 » 30 Noi 2010, 17:57

Nu vrea nimeni sa ma ajute cu o interpretare la etalarea mea de ieri? :beg: :beg: :beg: Orice parere e binevenita, chiar daca vedeti lucruri mai putin placute....

shany
membru
Zodie: Rac

Mesaj de shany » 30 Noi 2010, 19:06

LA MULTI ANI!..... :hagirl: :hagirl: :hagirl:

Ady80
membru

Mesaj de Ady80 » 30 Noi 2010, 19:20

Multumesc Shany! :)

emma13
membru Club

Mesaj de emma13 » 30 Noi 2010, 20:14

Ady80 scrie:Azi fiind ziua mea, am facut o etalare cu carti reale ( un pic improvizate, dar nu cred ca e vreo problema). Va rog mult de tot, daca imi puteti da o mana de ajutor. :beg: :beg: :beg:

Imagine

Uploaded with ImageShack.us

Taierea: barza si ursul
Cu menţiunea că nu am idei pe unde e trecutul şi viitorul
Când ai făcut etalarea asta te gândeai la o femeie (barza) poate mai în vârstă din familia ta ( casa), poate soră, este înaltă, blondă sau blond închis, cu ochii deschişi al culoare, elegantă, este o femeie la care ţii şi îţi faci griji pentru sănătatea ei (copac+ păsări, e bolnavă (sicriu în casa casei) are de făcut o operaţie ( coasă) ce implică scăderea în greutate, aş zice că o să fie ok operaţia ( soare sub ea)
Grijile de boală se sfârşesc cu bine păsări +sicriu+ trifoi.
Ai primit veşti de departe, veşti care te privesc pe tine, nu munca sau familia, de la un bărbat. Veşti care privesc o alegere îndemult aşteptată într-o problemă de sentimente, nu de relaţii ci de sentimente în general şi care implică un proces, un litigiu cu privire la bani dar care s-a terminat cu bine.
Ai primit o invitaţie la o petrecere de la un bărbat, petrecere la care ai întâlnit un prieten fals sau prietenă care se afişează cu tine pentru că „dă bine” şi poate asta a dus la pierderea legăturii cu acel prieten fals, pierdere pe care nu o resimţi prea serios.
Eşti stresată cu privire la o vizită pe care trebuie s-o faci sau s-o primeşti şi nu prevezi nimic plăcut în asta
În viitor vei primi bani, o creştere financiară dintr-o muncă nouă, un contract pe termen lung sau un parteneriat încheiat în urma unor tranzacţii dificile, fie cu ajutorul, fie cu o femeie, (agent imobiliar, arhitect) care suferă de singurătate şi va primi sau a primit o lovitură grea, poate pierde pe cineva. Oricum contractul sau afacerea va fi de succes care va fi obţinut cu o carte sau nişte documente, proiecte, prezentări de proiecte
"Îndrăzneşte să te foloseşti de mintea ta"

shany
membru

Mesaj de shany » 01 Dec 2010, 08:09

Ady80 scrie:Azi fiind ziua mea, am facut o etalare cu carti reale ( un pic improvizate, dar nu cred ca e vreo problema). Va rog mult de tot, daca imi puteti da o mana de ajutor. :beg: :beg: :beg:

Imagine

Taierea: barza si ursul
Cartea ta in casa 24 de binecuvantare si succes. Ce ai in gand crin -nori= o viata sexsuala nesastificuta...un ginecolog turn crin si nori ;) Situatia ta actuala, esti stresat, agitata, si ingrijorata de un apel tel, 32-12. Cum stai cu iubirea= bine, turn cu 23 sfarsitul unei izolari, o apropiere intre voi doi, 11-18= discutii prietenoase,
trecut apropiat= probleme pe durere, stomac sau digestie. Viitor 2-10, castig neasteptat, o stire de succes, cartea 36 reprezinta ceva foarte important in trecutul tau, aceasta se interpreteaza singura= crucea reprezinta lacrimi, ceva ce ti-a lasat rani adanci, aceasta anunţa o derogare, un proces ce suporta o pedeapsă dură impusă de cineva sau de ceva. Ceva ce te-a facut trist si chinuit. Ceva foarte important in viitor cartea 9 . Cartea buchet : De succes, de atribuire-meritata triumf, armonie, bucurie, stiri, cadouri. Anunta evenimente fericite, vesel, pozitiv în fiecare domeniu de interes al clientului. Aceasta carte promite o veste buna.
Ceva de mica importanta in viitor este cartea. Cartea =secrete, incertitudine, descoperire, mister rezolvat.
viitor: argument sau un dialog în termen de câteva zile, pe termen scurt 2-11
18-7= cu o prietena femeie.

Ar mai fi cate ceva de spus.....dar nu de mare importanta.... :grin: :hagirl: :hagirl:
Sa ai o zi buna :hagirl: :hagirl:

Ady80
membru

Mesaj de Ady80 » 01 Dec 2010, 08:36

Multumesc Emma, Shany. :)
Emma, in momentul asta nu ma regasesc in ce ai scris, poate e vorba despre viitor...Oricum revin cu feedback cand il am. :good:
Shany, [quote="shany"]
Cartea ta in casa 24 de binecuvantare si succes. Ce ai in gand crin -nori= o viata sexsuala nesastificuta...un ginecolog turn crin si nori ;) am de facut niste vizite la ginecolog... Situatia ta actuala, esti stresat, agitata, si ingrijorata de un apel tel,am primit un telefon cu o veste buna, dar sunt stresata sa nu se transforme in rea ( cumnata mea dupa multe tratamente a reusit sa ramana insarcinata, dar ma tem sa nu piarda sarcina) 32-12. Cum stai cu iubirea= bine, turn cu 23 sfarsitul unei izolari, o apropiere intre voi doi, 11-18= discutii prietenoase, :good:
trecut apropiat= probleme pe durere, stomac sau digestie. :dontknow: Viitor 2-10, castig neasteptat, o stire de succes,ce bine ar fi sa ai dreptate :yahoo: cartea 36 reprezinta ceva foarte important in trecutul tau, aceasta se interpreteaza singura= crucea reprezinta lacrimi, ceva ce ti-a lasat rani adanci, aceasta anunţa o derogare, un proces ce suporta o pedeapsă dură impusă de cineva sau de ceva. Ceva ce te-a facut trist si chinuit. Ceva foarte important in viitor cartea 9 . Cartea buchet : De succes, de atribuire-meritata triumf, armonie, bucurie, stiri, cadouri. Anunta evenimente fericite, vesel, pozitiv în fiecare domeniu de interes al clientului. Aceasta carte promite o veste buna. :yahoo:
Ceva de mica importanta in viitor este cartea. Cartea =secrete, incertitudine, descoperire, mister rezolvat.
viitor: argument sau un dialog în termen de câteva zile, pe termen scurt 2-11
18-7= cu o prietena femeie.a venit o prietena in vizita si sta 10 zile...

Ar mai fi cate ceva de spus.....dar nu de mare importanta.... :grin: :hagirl: :hagirl:
Sa ai o zi buna :hagirl: :hagirl:.
Multumesc mult pentru timpul acordat. Voi reveni cu feedback. :)

Ady80
membru

Mesaj de Ady80 » 03 Dec 2010, 10:07

Imagine

Am facut o etalare pentru luna decembrie...Orice parere e binevenita.... :)

Închis