Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Jurnal Ady 2010

Ady80
membru
Zodie: Sagetator

Re: Jurnal Ady 2010

Mesaj de Ady80 » 17 Noi 2010, 12:48

Musette, multumesc mult pentru timpul acordat. M-am uitat in case, asa cum mi-ai spus, ai dreptate e de rau. Inima in casa coasei, inelul in casa crucii..., vaporul in casa iubirii, luna in casa casatoriei...Brrr. Nici nu ma mai uit pe etalarea asta...In momentul asta am o relatie frumoasa, ne intelegem bine, avem 2 copii impreuna, nici in visele mele cele mai urate nu vreau sa ma gandesc la despartire...Gata, nu ma mai uit pe etalarea aia. Multumesc inca o data Musette. :giverose: :giverose: :giverose:

Musette
membru Pro
Zodie: Taur

Mesaj de Musette » 17 Noi 2010, 15:08

dc ai facut etalarea online, nu pune mare baza.
exista un program, exista mai multe siteuri unde gasesti cartile oracolului leno, le scoti la imprimanta si le lipesti de coli grosutze /cartonas si le tai dupa forma cartilor. asa mi/am facut eu setul. una este sa etalezi tu cu labutza ta si alta este sa etaleze calculatorul.
Musette

Musette
membru Pro

Mesaj de Musette » 17 Noi 2010, 15:15

emma13 scrie:
Ady80 scrie:Taierea: Soarecele si Barza
Imagine

Uploaded with ImageShack.us
Azi mi-am depus CV-ul la o firma. Oare ma angajez la ei?

Interpretarea mea: Taierea imi spune ca va avea loc o schimbare brusca, rapida. Etalarea imi spune ca va avea loc o promovare, voi lucra intr-un mediu linistit. Deci raspunsul meu ar fi ca da, voi lucra la firma la care mi-am depus azi CV-ul. :yahoo: Sper ca nu am vazut cartile oarecum influentata de ce as vrea sa vad...
Alte pareri? Va roooog. :beg:
Cred că tăierea îţi spune mai degrabă că te temi să nu o să reușești.
Eu zic că te angajezi, că e o companie care lucrează cu publicul ceva gen asigurări sau restaurante, magazine. O să fie ok finanicar, şeful de treabă şi chiar o să aibă ceva de spus în angajarea asta sau că o să te ajute un prieten care îl cunoaşte pe şef :flirt:
nu mai etala ca nu arata bine... o perioada nasoala in viitorul apropiat adica cruce / pesti / bici aici ceva neplacut si un amic caine va avea probleme o suparare chiar ceva legat de sanatate...

etalarea cu 3 carti nu cumva are ca suma a cartilor 8 ???
Musette

Musette
membru Pro

Mesaj de Musette » 17 Noi 2010, 15:18

fa/ti setul de carti leno cum ti/am zis si fa o etalare cu semnificator inel.
ideal ar fi sa dai la o biserica un pomelnic / acatist pentru familia ta.
Musette

Ady80
membru

Mesaj de Ady80 » 17 Noi 2010, 16:37

Musette, multumesc mult de sfaturi. Cred ca am sa fac o pauza in domeniul asta, poate m-am bagat unde nu ar fi trebuit...Sper sa reusesc sa ma tin departe de carti...De vreo 2 zile am si niste vise mai ciudate, poate sunt si astea un semn. Incerc o pauza si poate voi reveni cu alta atitudine. Va multumesc inca o data pentru timpul acordat. :friends: :giverose: :giverose: :giverose: :giverose: :giverose:

Ady80
membru

Mesaj de Ady80 » 18 Noi 2010, 10:31

Musette scrie:
nu mai etala ca nu arata bine... o perioada nasoala in viitorul apropiat adica cruce / pesti / bici aici ceva neplacut si un amic caine va avea probleme o suparare chiar ceva legat de sanatate...

etalarea cu 3 carti nu cumva are ca suma a cartilor 8 ???
Totusi ma macina intrebarea asta....Ce inseamna daca suma cartilor este 8? Parca am vazut pe undeva explicatia, dar nu mai stiu pe unde.... :dontknow:
Oricum fac o pauza la etalat, am sa-mi scot cartile la imprimanta si am sa etalez cu manuta mea. :) Urmatoarea etalare o voi face cel mai devreme de ziua mea, daca voi reusi sa rezist tentatiei.

Ady80
membru

Mesaj de Ady80 » 18 Noi 2010, 10:49

Gata, m-am lamurit...Ma uit la cartea din casa 8....Asta e...Astept cuminte sa vad ce se intampla si nu mai incerc sa aflu dinainte nimic o perioada, ca oricum nu putem schimba viitorul.
Va multumesc inca o data pentru timpul acordat si va doresc mult succes in tot ce faceti. :bye: :friends: :giverose: :giverose: :giverose: :giverose: :giverose:

Ady80
membru

Mesaj de Ady80 » 21 Noi 2010, 12:50

Feedback: Chiar daca nu este unul placut, totusi il dau...Am o perioada cu necazuri legate de sanatate ( copii bolnavi, cumnata ( care imi e si prietena buna) e in spital. Musette, ai avut dreptate... :good: Sper sa nu mai fie si alte necazuri ca-mi ajung. :grin:

Ady80
membru

Mesaj de Ady80 » 29 Noi 2010, 13:30

Azi fiind ziua mea, am facut o etalare cu carti reale ( un pic improvizate, dar nu cred ca e vreo problema). Va rog mult de tot, daca imi puteti da o mana de ajutor. :beg: :beg: :beg:

Imagine

Uploaded with ImageShack.us

Taierea: barza si ursul

Ady80
membru

Mesaj de Ady80 » 29 Noi 2010, 13:31

Rectificare: taierea e crinul si ursul, nu stiu de ce am scris barza.... :blush:

Închis