Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Jurnal Ady 2010

Ady80
membru
Zodie: Sagetator

Re: Jurnal Ady 2010

Mesaj de Ady80 » 04 Dec 2010, 13:25

Sa scriu ce vad eu in etalarea mea...

Am sa primesc o veste cu privire la un loc de munca, probabil de la un prieten, ruda.
In trecut, am ceva griji legate de o prietena.
Prezent: dorinta foarte mare de a munci.
Viitor apropiat: voi avea de luat o decizie foarte importanta, cu consecinte pe termen lung.
Viitor: voi cunoaste multe persoane noi, imi voi face prieteni noi si totul va fi bine.

Sper sa nu fi vazut cartile un pic influentata de ce mi-as dori eu...Adica sa-mi gasesc un loc de munca bun, stabil, cu colegi draguti. :pardon:

Daca aveti alte idei, va rog sa le scrieti. Promit feedback cum il am. :)

shany
membru
Zodie: Rac

Mesaj de shany » 04 Dec 2010, 21:15

Ady80 scrie:Imagine

Uploaded with ImageShack.us

Am facut o etalare pentru luna decembrie...Orice parere e binevenita.... :)
Hai sa incerc si eu....dar am sa ma uit numai pe liniile verticale, (poate cu mici exceptii :grin: )
pe trecutul tau apropiat: nori cu caine ne arata un prietena / colega are probleme / frica / este ameninţată de ceva, care iti este prietena credincioasa, loiala si generoasa, recent in prezenta ta, sau inca in prezenta ta.
Pe prezent, inima cu nori, esti inca in dragoste cu fostul, atmosfera fericita în zilele următoare, care se încadrează în dragoste, noroc sau fericirea în materie de inima, inima cu vulpe=invidie(din partea unor persoane) pentru aceasta dragoste, vulpe cu pesti, incerci sa scunzi niste economii de bani????
pe viitorul foarte apropiat- o calatorie mult dorita, inima-vapor, care poate sa aiba legatura si cu economia de bani cu care o ascunzi??? peste in L duce la vapor, calatorie in cel mult 3 saptamani, si posibil cautati alternative diferite la mijloace de călătorie, drum cu copac poate fi un drum lung, dar si un drum de tara.
Pe viitorul mai indepartat- dupa o calatorie si un eveniment la care ai participat(posibil revelionul)vapor-gradina, gradina calaret, vei fi invitata la un eveniment, o intanlire locala, unde vor fi multe persoane, legat de activitate (poate un interviu), vei fi plina de farmec, unde vei avea succes, o veste care te va face fericita.

asa sa fie :hagirl: :hagirl: iti doresc multa bafta :hagirl: :hagirl:

Ady80
membru

Mesaj de Ady80 » 05 Dec 2010, 10:17

shany scrie: Hai sa incerc si eu....dar am sa ma uit numai pe liniile verticale, (poate cu mici exceptii :grin: )
pe trecutul tau apropiat: nori cu caine ne arata un prietena / colega are probleme / frica / este ameninţată de ceva, care iti este prietena credincioasa, loiala si generoasa, recent in prezenta ta, sau inca in prezenta ta. :good: da, este o prietena la mine, o prietena f buna, dar care are probleme ( a incercat sa se sinucida acum 2 luni)
Pe prezent, inima cu nori, esti inca in dragoste cu fostul, :no: atmosfera fericita în zilele următoare, care se încadrează în dragoste, noroc sau fericirea în materie de inima, inima cu vulpe=invidie(din partea unor persoane) pentru aceasta dragoste, vulpe cu pesti, incerci sa scunzi niste economii de bani???? nu am ce sa ascund, ca stau prost cu banii in ultimul timp.
pe viitorul foarte apropiat- o calatorie mult dorita, inima-vapor, care poate sa aiba legatura si cu economia de bani cu care o ascunzi??? peste in L duce la vapor, calatorie in cel mult 3 saptamani, si posibil cautati alternative diferite la mijloace de călătorie, drum cu copac poate fi un drum lung, dar si un drum de tara. nu e in plan o calatorie, dar vom vedea.
Pe viitorul mai indepartat- dupa o calatorie si un eveniment la care ai participat(posibil revelionul)vapor-gradina, gradina calaret, vei fi invitata la un eveniment, o intanlire locala, unde vor fi multe persoane, legat de activitate (poate un interviu), vei fi plina de farmec, unde vei avea succes, o veste care te va face fericita.

asa sa fie :hagirl: :hagirl: iti doresc multa bafta :hagirl: :hagirl:
Revin cu feedback cum il am. Multumesc mult pentru timpul acordat. :giverose: :giverose: :giverose:

Ady80
membru

Mesaj de Ady80 » 05 Ian 2011, 15:21

Din pacate nu prea am feedback la etalarile astea...Poate nu m-am concetrat destul cand le-am facut... :dontknow:

Închis