Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Jurnal Ady 2010

Ady80
membru
Zodie: Sagetator

Jurnal Ady 2010

Mesaj de Ady80 » 13 Noi 2010, 07:39

Azi m-am hotarat sa-mi deschid jurnal. Am zis ca e o zi cu noroc :hahaha: .
Incep jurnalul cu o etalare de 36 de carti, etalare cu care "ma lupt" de vreo 2 zile. Sper sa si reusesc sa o interpretez ca lumea. Oricine vrea sa-si dea cu parerea e binevenit, chiar mi-ar face foarte mare placere sa-mi vizitati jurnalul. :)

Imagine

Uploaded with ImageShack.us

Cu inceputul interpretarii mele revin mai tarziu. :grin:

Ady80
membru

Re: Jurnal Ady 2010

Mesaj de Ady80 » 13 Noi 2010, 07:59

Din taiere (trifoi+inel), se vede ca vor fi schimbari in anul ce urmeaza, ori inceputul unei noi relatii, ori primesc un cadou valoros. :dontknow: Deschiderea cartilor cu barza, arata si ea schimbari. Totusi eu sper ca nu e vorba de schimbarea partenerului, in momentul asta mi se par ca ar fi sanse f mici, ne intelegem bine acum. Probabil va fi altfel de schimbare, o schimbare fericita ( barza+soare).
Femeia e in casa trifoiului, deci sunt o persoana norocoasa. Ca si caracteristici ale mele, in functie de cartile din jurul femeii, ar fi: mama ( am 2 copii), stralucitoare, retinuta, persoana deschisa, accesibila, schimbatoare, dar si fara prea multa incredere in mine. :good:
Ca varsta ( dupa o metoda gasita aici pe forum) nu prea se potriveste, doar daca se poate sa fie si numarul de pe semnificator, pentru ca am 29 de ani.
Femeia+Barbatul, arata ca sunt intr-o relatie bine inchegata, pot spune ca am fi chiar suflete pereche.
Calaretul imi spune ca astept niste vesti care vor clarifica situatia ( probabil de la partener voi primi aceste vesti). Probabil ne vom muta in casa noua, :dontknow: ( avem casa noastra, nu e in plan o mutare) vom face ceva investitii, ori voi pleca la drum, probabil in strainatate (nu am fost niciodata, cu toate ca planificam o iesire in strainatate de muuult timp).

Revin cu continuarea mai tarziu. :)

Ady80
membru

Mesaj de Ady80 » 13 Noi 2010, 22:43

M-am cam impotmolit..Pestii+trifoiul imi spune ca as putea castiga ceva bani la negru, neoficiali...
Trifoiul in casa sicriului oare ce o insemna?
Nu ma ajuta nimeni cu niste pareri, cat de mici, in orice directie (familie, dragoste, munca etc)? :beg: :beg: :beg:

Ady80
membru

Mesaj de Ady80 » 15 Noi 2010, 10:30

Imagine

Taierea: Ancora si Femeia

Ma ajuta cineva? :) :beg: Va rog mult de tot. :beg:

Ady80
membru

Mesaj de Ady80 » 16 Noi 2010, 13:56

Taierea: Soarecele si Barza
Imagine

Azi mi-am depus CV-ul la o firma. Oare ma angajez la ei?

Interpretarea mea: Taierea imi spune ca va avea loc o schimbare brusca, rapida. Etalarea imi spune ca va avea loc o promovare, voi lucra intr-un mediu linistit. Deci raspunsul meu ar fi ca da, voi lucra la firma la care mi-am depus azi CV-ul. :yahoo: Sper ca nu am vazut cartile oarecum influentata de ce as vrea sa vad...
Alte pareri? Va roooog. :beg:

Ady80
membru

Mesaj de Ady80 » 16 Noi 2010, 14:00

Ady80 scrie:Imagine

Taierea: Ancora si Femeia

Ma ajuta cineva? :) :beg: Va rog mult de tot. :beg:
La etalarea asta nu vad lucruri prea bune...Poate de asta nu a vrut nimeni sa o interpreteze.... Vad lacrimi, durere, ceva se termina, probabil un prieten ( cainele) va avea un necaz mare, ceva de durata sau definitiv. Ma gandesc la o prietena de-a mea, cred ca ea va avea ceva necazuri.

Imagine

emma13
membru Club
Zodie: Rac

Mesaj de emma13 » 16 Noi 2010, 21:44

Ady80 scrie:Taierea: Soarecele si Barza
Imagine

Azi mi-am depus CV-ul la o firma. Oare ma angajez la ei?

Interpretarea mea: Taierea imi spune ca va avea loc o schimbare brusca, rapida. Etalarea imi spune ca va avea loc o promovare, voi lucra intr-un mediu linistit. Deci raspunsul meu ar fi ca da, voi lucra la firma la care mi-am depus azi CV-ul. :yahoo: Sper ca nu am vazut cartile oarecum influentata de ce as vrea sa vad...
Alte pareri? Va roooog. :beg:
Cred că tăierea îţi spune mai degrabă că te temi să nu o să reușești.
Eu zic că te angajezi, că e o companie care lucrează cu publicul ceva gen asigurări sau restaurante, magazine. O să fie ok finanicar, şeful de treabă şi chiar o să aibă ceva de spus în angajarea asta sau că o să te ajute un prieten care îl cunoaşte pe şef :flirt:
"Îndrăzneşte să te foloseşti de mintea ta"

Ady80
membru

Mesaj de Ady80 » 17 Noi 2010, 08:43

Multumesc mult de tot Emma. :thankyou: :thankyou: :thankyou:
Ai dreptate la faza cu neincrederea mea ca am sa reusesc....Si da, este o firma care lucreaza cu publicul. :yahoo: Tot respectul meu, chiar te pricepi. :giverose: :giverose: :giverose: :giverose: :giverose:

Musette
membru Pro
Zodie: Taur

Mesaj de Musette » 17 Noi 2010, 11:53

Ady80 scrie:Azi m-am hotarat sa-mi deschid jurnal. Am zis ca e o zi cu noroc :hahaha: .
Incep jurnalul cu o etalare de 36 de carti, etalare cu care "ma lupt" de vreo 2 zile. Sper sa si reusesc sa o interpretez ca lumea. Oricine vrea sa-si dea cu parerea e binevenit, chiar mi-ar face foarte mare placere sa-mi vizitati jurnalul. :)

Imagine

Cu inceputul interpretarii mele revin mai tarziu. :grin:

daca ai intrebat despre tine si perechea ta, eu zic sa arunci la gunoi etalarea aceasta.
o imputzita de etalare care arata suferinta ce va urma, despartirea, indepartarea... priveste si pozitia in care se afla femeia si barbatul... atentie sunt spate/n spate.
nu e cazul sa crezi in ghicit mai ales daca etalarea asta nu e facuta in constructor dupa carti reale.
Musette

Musette
membru Pro
Zodie: Taur

Mesaj de Musette » 17 Noi 2010, 11:56

uite si tu in ce casa stau inima si inelul, apoi priveste ce carti sunt in casele lor, apoi vezi ce ai in casa iubirii si in cea a casatoriei.
vezi descrierea pe case tot aici pe site.
Musette

Închis