Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

JURNAL SHANY - CE SE VA INTAMPLA PANA LA SFARSITUL ANULUI

Închis
shany
membru
Zodie: Rac

JURNAL SHANY - CE SE VA INTAMPLA PANA LA SFARSITUL ANULUI

Mesaj de shany » 12 Noi 2010, 03:41

Imagine
FARA SEMNIFICATOR.
EU CAND VAD CARTILE PENTRU MINE VAD NEGRU :mamba: :mamba: :shock: :shock:

nu am rabdare sa iau fiecare carte in parte....eu vreau sa vad totul deodata si ma zapaces :fool: :fool:
POATE MA AJUTATI SA IMI DATI UN INPULS :beg: :beg: :clapping: :thankyou: :thankyou:

Tzadde
Antares
Zodie: Sagetator

Re: JURNAL SHANY - CE SE VA INTAMPLA PANA LA SFARSITUL ANULUI

Mesaj de Tzadde » 12 Noi 2010, 14:38

CAPS = tipete. Mai usor cu literele mari. :)
"Toate îşi au vremea lor, şi fiecare lucru de supt ceruri îşi are ceasul lui."

Eclesiastul 3:1

shany
membru

Mesaj de shany » 12 Noi 2010, 16:37

si daca sa blocat? nu mai scrim ca te deranjeaza pe tine? :)
eu oricum iti multumes pentru atentionare :grin:

emma13
membru Club

Mesaj de emma13 » 12 Noi 2010, 17:46

Din seria eu când m-apuc de ghicit trebe să mă oprească cineva
Sunt aşa de multe variante că nu ştiu la care să mă opresc dar hai să încercăm
Problema esenţială o reprezintă coasa un pericol care vine de la carte, din cauza unui secret şi care va duce la o transformare în domeniu financiar.
Pe de altă parte dacă eşti chirurg coasa ai putea să fii chiar tu, nu ştiu
Să o luăm pe linii
La ce te gândeşti : planurile tale sunt neclare şi influenţate de o femeie pe care simţi că trebuie să o tratezi cu mănuşi, te gândeşti că schimbările pe care le vrei sunt greu de realizat tocmai din cauza acestei femei care îţi ridică obstacole, îţi împiedică fie şi temporar planurile de schimbare, iar obstacolele astea au sursa într-o relaţie, în sentimente, în plus te simţi singură, blocată emoţional
Situaţia actuală : un secret, ceva ascuns de mult timp va fi relevat surprinzător şi asta va avea efect distrugător asupra finanţelor
Cum evoluează evenimentele: Eşti pe drumul cel bun dar e nevoie de timp şi de efort pentru a reuşi, ai o stare de spirit bună şi în viaţa ta există un bărbat, nu al tău pentru că sicriu + bărbat ar zice că nu ai un partener, care e împărţit între două femei, două iubite, fie are două relaţii, fie e între două relaţii, nu ştiu, dar care e nefericit, cu mentalitate de victimă şi supărat.
Acum din seria interpretări fanteziste:
carte + coasă – chirurg
carte + copac – pregătire medicală, herbalist
copac- buchet homeopatie
carte + buchet expert în frumuseţe
carte + coasă – internship chirurgical
Vrei să te apuci de chirurgie estetică şi să priveşti domeniul mai larg folosind şi plantele?
Pe coloane
Trecut: o femeie erudită, care are ceva de ascuns, un secret neplăcut şi care pare că nu va fi descoperit niciodată
Prezent
o schimbare agitată, făcută în grabă, poate a locuinţei, definitivă care marchează sfârşitul unui ciclu şi care face loc al ceva mai bun, are un rezultat pozitiv
Viitor imediat
Un sentiment de stagnare o să dispară, s-a ajuns la finalul întârzierilor
Rezultat
o relaţie sentimentală, poate un pic influenţată de material, poate cu un bărbat bogat, întâlniri, , restrângerile emoţionale vor fi spulberate.
Şarpe cruce acum te preocupă o femeie, te mâhneşte, cu inimă+ copac, poate e o femeie apropiată, un suflet pereche
Şarpe + inimă + cruce+ copac
Vei fi vizitată de o femeie de care eşti legată din vieţile anterioare, ea are probleme de sănătate. Copacul e în casa a noua, probabil femeia asta e cea mai bună prietenă a ta şi ce văd eu al sănătate sunt de fapt problemele ei.
copac +buchet nu ştiu de ce nu-mi vine să-l iau a sănătate bună ci ami degrabă chisturi, creşteri, protuberanţe, operaţie, fractură, teste medicale, raze X, scanare.
carte + copac o condiţie de sănătate va fi descoperită.
Dacă mă uit la cărţi din punct de vedere medical să zic : avem Şarpe barză munte carte coasă sicriu cruce
Apare ca o boală obişnuită durere de dinţi de ex că prea sunt mulţi dinţi în etalare, ajunge al un blocaj, se fac teste implică atât durere cât şi griji, va fi necesară o operaţie nu neapărat majoră, orice intervenţie mecanică( extracţie dentară, biopsie, laser) dar se va termina cu bine sicriul poate arăta şi finalul unei boli iar barza e tot timpul îmbunătăţire . Şi cred că durează vreo 2 – 3 săptămâni
Financiar stai prost peştii în casa 8 şi : şarpe barză munte carte coasă sicriu cruce : dificultăţi schimbare, blocaj taxe, contabilitate, audit, decizie care fie te scoate din probleme fie te bagă în faliment , cred că te scoate din probleme
Femeia asta, cea mai bună prietenă ( copac în 9) va veni în vizită ( şarpe în 1) în următoarele zile ( barza în 2) , apare brusc, surprinzător (buchet în 10), boala ei va suferi complicaţii sau tu te vei îngrijora pentru ea ( sicriu în 7) pentru că vei vedea un pericol serios şi acu t ( coasa în 6).
În rest te macină o mâhnire veche ( cruce în 12), ai controverse cu un bărbat ( în 11), nişte dorinţe neîmplinite ( munte în 3) şi trebuie să ai singură grijă de tine (inima în 4)
Şi numai aşa de dragul bomboanei de pe colivă : te bate gândul să ajuţi o organizaţie non profit? o problemă umanitară?
:flirt:
"Îndrăzneşte să te foloseşti de mintea ta"

shany
membru

Re: raspuns emma

Mesaj de shany » 12 Noi 2010, 19:49

[quote="emma13"]Din seria eu când m-apuc de ghicit trebe să mă oprească cineva
Sunt aşa de multe variante că nu ştiu la care să mă opresc dar hai să încercăm......TINEO TOT ASA EMMA
Problema esenţială o reprezintă coasa un pericol care vine de la carte, din cauza unui secret şi care va duce la o transformare în domeniu financiar.........TRANSFORMARE IN RAU?
Pe de altă parte dacă eşti chirurg coasa ai putea să fii chiar tu, nu ştiu.......SANT SI CHIRURG PENTRU CA SANT MEDIC GINECOLOG
Să o luăm pe linii
La ce te gândeşti : planurile tale sunt neclare şi influenţate de o femeie pe care simţi că trebuie să o tratezi cu mănuşi, te gândeşti că schimbările pe care le vrei sunt greu de realizat tocmai din cauza acestei femei care îţi ridică obstacole, îţi împiedică fie şi temporar planurile de schimbare, iar obstacolele astea au sursa într-o relaţie, în sentimente, în plus te simţi singură, blocată emoţional.........AICI AI DREPTATE
Situaţia actuală : un secret, ceva ascuns de mult timp va fi relevat surprinzător şi asta va avea efect distrugător asupra finanţelor........UPSSS ... :dontknow:
Cum evoluează evenimentele: Eşti pe drumul cel bun dar e nevoie de timp şi de efort pentru a reuşi, ai o stare de spirit bună şi în viaţa ta există un bărbat, nu al tău pentru că sicriu + bărbat ar zice că nu ai un partener, care e împărţit între două femei, două iubite, fie are două relaţii, fie e între două relaţii, nu ştiu, dar care e nefericit, cu mentalitate de victimă şi supărat......CATA DREPTATE AI AICI :good: :ok: :yes2:
Acum din seria interpretări fanteziste:
carte + coasă – chirurg...... :yes2:
carte + copac – pregătire medicală, herbalist....DA ASA ESTE UN HOBBY :hagirl:
copac- buchet homeopatie
carte + buchet expert în frumuseţe....ACUM EXPERIMENTEZ O CREMA PE BAZA DE PLACENTA
carte + coasă – internship chirurgical
Vrei să te apuci de chirurgie estetică şi să priveşti domeniul mai larg folosind şi plantele?....ESTE TOT CE IMI DORESC CU MULTI ANI IN URMA....SA DEA DUMNEZEU SA REUSESC :hagirl:
Pe coloane
Trecut: o femeie erudită, care are ceva de ascuns, un secret neplăcut şi care pare că nu va fi descoperit niciodată....EA ARE MAI MULTE DE ASCUNS, IAR NU TRADEZ PE NIMENI INDIFERENT DE CE SE VA INTAMPLA....... :secret: E SECRET :secret:
Prezent
o schimbare agitată, făcută în grabă, poate a locuinţei, definitivă care marchează sfârşitul unui ciclu şi care face loc al ceva mai bun, are un rezultat pozitiv....DA NE MUTAM CU CASA :clapping:
Viitor imediat
Un sentiment de stagnare o să dispară, s-a ajuns la finalul întârzierilor.... :beg: SA DEA DUMNEZEU
Rezultat
o relaţie sentimentală, poate un pic influenţată de material, poate cu un bărbat bogat, întâlniri, , restrângerile emoţionale vor fi spulberate. :yes2: DA
Şarpe cruce acum te preocupă o femeie, te mâhneşte, cu inimă+ copac, poate e o femeie apropiată, un suflet pereche...SI ACEASTA ESTE ADEVARAT
Şarpe + inimă + cruce+ copac
Vei fi vizitată de o femeie de care eşti legată din vieţile anterioare, ea are probleme de sănătate. Copacul e în casa a noua, probabil femeia asta e cea mai bună prietenă a ta şi ce văd eu al sănătate sunt de fapt problemele ei. .....DA ARE CANCER LA SAN
copac +buchet nu ştiu de ce nu-mi vine să-l iau a sănătate bună ci ami degrabă chisturi, creşteri, protuberanţe, operaţie, fractură, teste medicale, raze X, scanare.
carte + copac o condiţie de sănătate va fi descoperită.
Dacă mă uit la cărţi din punct de vedere medical să zic : avem Şarpe barză munte carte coasă sicriu cruce
Apare ca o boală obişnuită durere de dinţi de ex că prea sunt mulţi dinţi în etalare, ajunge al un blocaj, se fac teste implică atât durere cât şi griji, va fi necesară o operaţie nu neapărat majoră, orice intervenţie mecanică( extracţie dentară, biopsie, laser) dar se va termina cu bine sicriul poate arăta şi finalul unei boli iar barza e tot timpul îmbunătăţire . Şi cred că durează vreo 2 – 3 săptămâni ...POATE SE REFERA LA FIUL MEU EMMA...EU TI-AM RASPUNS..... LA O ETALARE A MEA PE CARE AM FACUT-O IN URMA CU O LUNA....IAR ACUM CATEVA ZILE AM RASPUNS CU CE SA INTAMPLAT.......ATUNCI NU STIAM CINE SE INBOLNAVESTE EU SAU UNUL DIN COPII.......
Financiar stai prost peştii în casa 8 şi : şarpe barză munte carte coasă sicriu cruce : dificultăţi schimbare, blocaj taxe, contabilitate, audit, decizie care fie te scoate din probleme fie te bagă în faliment , cred că te scoate din probleme ...... :beg: E TOT CE IMI DORESC SA MA SCOATA DIN PROBLEME
Femeia asta, cea mai bună prietenă ( copac în 9) va veni în vizită ( şarpe în 1) în următoarele zile ( barza în 2) , apare brusc, surprinzător (buchet în 10), boala ei va suferi complicaţii sau tu te vei îngrijora pentru ea ( sicriu în 7) pentru că vei vedea un pericol serios şi acu t ( coasa în 6).
În rest te macină o mâhnire veche ( cruce în 12), ai controverse cu un bărbat ( în 11), nişte dorinţe neîmplinite ( munte în 3) şi trebuie să ai singură grijă de tine (inima în 4)
Şi numai aşa de dragul bomboanei de pe colivă : te bate gândul să ajuţi o organizaţie non profit? o problemă umanitară?..... ASTA FAC DEJA DE 2 PE SAPTAMANA :hagirl: :hagirl:

Iti multumesc mult emma.....am scris cu caractere mari sa se faca diferenta de la ce tu ai scris.......sper sa nu mai deranjez pe nimeni ca am scris cu caractere mari :hagirl: ..BRAVO EMMA :clapping: :clapping:

emma13
membru Club

Mesaj de emma13 » 12 Noi 2010, 20:03

nu cred că e fiul tău, nu mi s-a legat nimic până nu m-am raportat la o femeie, şarpele cu care se deschide etalarea, problema de sănătate e a ei, poate pe lângă problemele pe care le are mai apare una mai uşoară că nu ştiu de ce tot văd dinţi în etalarea ta sau poate e vorba de analize pe care le face pentru problema ei, adică nah chist tumoare pentru mine cam acelaşi lucru
"Îndrăzneşte să te foloseşti de mintea ta"

shany
membru

Mesaj de shany » 12 Noi 2010, 20:13

posibil sa ai dreptate emma :hagirl: multumesc mult

Închis