Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

ce imi rezerva saptamana aceasta?

shany
membru
Zodie: Rac

ce imi rezerva saptamana aceasta?

Mesaj de shany » 19 Oct 2010, 01:34

Imagine

Cine se inbolnaveste eu sau unul din copii? :beg: :beg: :beg:

whisper
membru Pro
Zodie: Gemeni

Re: ce imi rezerva saptamana aceasta?

Mesaj de whisper » 19 Oct 2010, 12:06

shany,vad ca iti place sa alergi prin acest forum ca sa-ti gasesti etalarile...nu e mai simplu sa-ti deschizi un jurnal si acolo sa postezi etalarile?
We don't love to be loved; we love to love!

shany
membru

Mesaj de shany » 19 Oct 2010, 18:52

whisper :dontknow: ai dreptate, pana cand voi invata am toate sansele sa irit pe toti. :blush:

emma13
membru Club

Mesaj de emma13 » 19 Oct 2010, 23:52

shany scrie:Imagine

Cine se inbolnaveste eu sau unul din copii? :beg: :beg: :beg:
Nu prea am timp, tu te îmbolnăveşti, sicriul e în faţa ta, în faţa copilului e barza şi soarele, adică va fi ok
Nu ştiu dacă fiica ta e suficient de mare să poată fi vorba de o sarcină la ea, cum nu ştiu dacă poate fi vorba de o sarcină al tine, dar cum semnificatorul eşti tu, citind cărţile în abstract aş zice că nu e vorba atât de probleme medicale legate de o sarcină sau de pierderea ei cât de griji legate de aşa ceva,de care ai aflat şi pentru care au avut loc nişte discuţii aprinse îîn casă, eventual o uşoară depresie, din care îţi vei reveni rapid, poate mergând într-o staţiune sau pur şi simplu dându-ţi 2 zile de vacanţă în care să nu te gândeşti al probleme :superstition:
"Îndrăzneşte să te foloseşti de mintea ta"

shany
membru

Mesaj de shany » 20 Oct 2010, 04:33

emma13 - Multumesc, cred ca ai dreptate in privinta bolii, deja nu ma simt bine, ceva legat de reumatism. Fiiica mea are numai 16 ani, iar eu 50, deci varianta cu sarcina cade. Cred ca imi trbuie putina odihna si sa ma gandes mai putin, acesta ma va ajuta foarte mult.
Sa ai o zi buna :bye:

morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Mesaj de morethenme » 21 Oct 2010, 22:58

Shany..eu nu vad boala deloc...vad discutii despre sanatate...dar nu ravagii la acest capitol...poate ai unele suparari, vei face o vizita la medic si ti se va prescrie ceva reteta cel mult...cred eu...

Ce vad eu in etalarea ta in schimb e multa suparare...in mintea ta e foarte multa preocupare, multe griji pe care le ai in casa (sau in legatura cu o casa)...cauti o schimbare speri in rezolvarea unor probleme dar aparent ti se pare ca nu exista solutie momentan

pentru viitorul apropiat cred ca vei suferi o pierdere, vor fi certuri in casa sau cu privire la o casa....pe viitorul mai indepartat pierderea aceata insa nu cred ca va fi definitiva ...cu soarele dupa sicriu totul se va rezolva cu bine in final....vor urma apoi schimbari fericite pentru tine....posibil sa asisti si la o petrecere (poate chiar un botez)

:bye:
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

shany
membru

Mesaj de shany » 29 Oct 2010, 20:49

Multumesc foarte mult morethenme, ca ai luat din timpul tau in fata etalarii mele, si apreciez foarte mult. Am intarziat cu raspunsul pentru ca nu am fost aici de mai bine de o saptamana. Ai dreptate in tot ce spui legat de starea mea: multa suparare". Acum dupa ce am vazut raspunsul tau, mi-ai dat speranta si voi incerca sa fiu mult mai optimista, multumesc inca o data.
O seara placuta :bye:

morethenme
membru Pro

Mesaj de morethenme » 29 Oct 2010, 21:54

cu placere shany... ;)
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

shany
membru

ADEVARUL LA ACEASTA ETALARE si o mica intrebare

Mesaj de shany » 11 Noi 2010, 08:57

RASPUNS LA ACEASTA ETALARE CARE AM FACUT-O IN URMA CU O LUNA:

Cartile s-au deschis cu cartea 5- COPAC= A FOST VORBA DE SANATATE; IN CASA 5-CARTEA 26 =UN SECRET PENTRU MINE, dar in viitorul foarte apropiat (aproxsimativ 5 zile de la etalare)
36-13-8-11= BOALA UNUI COPIL (UN TANAR) COPILUL MEU AVAND 20 SPRE 21 DE ANI, ATUNCI PUTEM STABILI VARSTA DUPA CARTE 13(copil)+8(sicriu)=21
CU DURERI GROASNICE DE SINUSURI. - aici este intrebarea: ce carte poate insemna sinusuri?
PERIOADA A FOST DE 11 ZILE- PUTEM DECI INTERPRETA CARTEA 11 CA PERIOADA DE TIMP

morethenme
membru Pro

Mesaj de morethenme » 11 Noi 2010, 18:11

imi pare sincer rau...sper ca se simte mai bine acum....

si multzu ptr feedback...putem invata multe din el... :giverose:

Închis