Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Jurnal darina_

emma13
membru Club
Zodie: Rac

Re: Jurnal darina_

Mesaj de emma13 » 09 Ian 2011, 10:00

darina_ scrie:http://s762.photobucket.com/albums/xx26 ... alare2.jpg

Asta e etalarea mea! prima!

Intrebare: cum fac sa si apara aici? :blush:
Văd că ai deja cont pe photobucket copiezi ultima căsuţă care apare sub imagine este ceva cu IMG şi o pui aici
"Îndrăzneşte să te foloseşti de mintea ta"

darina_
membru
Zodie: Berbec

Mesaj de darina_ » 23 Feb 2011, 18:08

Buna ! ma poate ajuta cineva? va rog!
Problema e urmatoarea, am avut ceva examene le-am luat pe toate cu nota maxima, la ultimul cel mai usor, am primit un 5! desi lucrarea mea era de 9 poate 10. Bun, se poate sa fie asa nota mica ori datorita faptului ca a vazut cand o colega copia dupa mine, eu permitandu-i si..a impartit nota, ca sa zic asa.. Ori..nu stiu. Mi-am facut o etalare. Va puteti da cu parerea? Multumesc..

http://s762.photobucket.com/albums/xx26 ... talare.jpg

darina_
membru

Mesaj de darina_ » 23 Feb 2011, 18:11

Imagine

camycamycamy
membru Pro

Mesaj de camycamycamy » 24 Feb 2011, 16:07

:lol: se pare ca-i cam place de tine :)

Cu interpretarea mea aiuristico-serioasa e cam asa...vede in tine stabilitate dar si usor egoism,stie ca l-ai iubit mult si cred ca ...vrea sa va mutati impreuna ????
Multumesc tuturor ce exista in viata mea.

darina_
membru

Mesaj de darina_ » 24 Feb 2011, 19:13

camycamycamy scrie::lol: se pare ca-i cam place de tine :)

Cu interpretarea mea aiuristico-serioasa e cam asa...vede in tine stabilitate dar si usor egoism,stie ca l-ai iubit mult si cred ca ...vrea sa va mutati impreuna ????

:))) ei da?..e tinerel, asa cam de varsta mea..dar eu sunt femeie maritata si cu siguranta mi-a observat verigheta, asa ca..
Am obervat ca m-a tot analizat insa nu am dat importanta.
L-am vazut doar la cateva seminarii, nu mare lucru. Insa ma oftic de mor pentru afurisita de nota, puteam sa fac contestatie azi dar n-am vrut sa-i dau satisfactie. O sa merg la marire, la vara! :))

Iti multumesc pentru raspuns!

camycamycamy
membru Pro

Mesaj de camycamycamy » 26 Feb 2011, 14:28

darina_ scrie:

:))) ei da?..e tinerel, asa cam de varsta mea..dar eu sunt femeie maritata si cu siguranta mi-a observat verigheta, asa ca..
L-am vazut doar la cateva seminarii, nu mare lucru. Insa ma oftic de mor pentru afurisita de nota, puteam sa fac contestatie azi dar n-am vrut sa-i dau satisfactie. O sa merg la marire, la vara! :))

La intrebarea care ai pus-o ,sincer....nu credeam ca-i vb despre o nota :hahaha: :hahaha: :hahaha: si nici de semifiara ta de pe mana stanga :hahaha:

Dar acum,ca stiu ca esti maritata si te intereseaza nota,interpretez corect...ai luat cumva 7? ca atat e suma cartilor de viitor,dar uite ai trifoi calaret,deci poti sa o maresti.
Multumesc tuturor ce exista in viata mea.

darina_
membru

Mesaj de darina_ » 26 Feb 2011, 15:58

camycamycamy scrie:
darina_ scrie:

La intrebarea care ai pus-o ,sincer....nu credeam ca-i vb despre o nota :hahaha: :hahaha: :hahaha: si nici de semifiara ta de pe mana stanga :hahaha:

Dar acum,ca stiu ca esti maritata si te intereseaza nota,interpretez corect...ai luat cumva 7? ca atat e suma cartilor de viitor,dar uite ai trifoi calaret,deci poti sa o maresti.
Situatia e in felul urmator: eu cred ca am facut de 10 insa am ajutat o colega si a vazut, tot cu ochii pe mine era, mi-a atras atentia ca imparte nota. Eu am zis ca, de..vorbeste si el,insa rezultatul..eu 5, fata 5. Ori nu a corectat cu atentie, ori a gresit, ori a facut-o intentionat pt ca eu sa-l caut. Oricum ar fi..m-a enervat! Multumesc!

darina_
membru

Mesaj de darina_ » 02 Apr 2011, 15:04

Mi-am facut o etalare de ziua mea ,adica azi. Idea este ca habar n-am sa o interpretez, daca aveti bunavointa si imi ziceti 3 vorbe despre ea..va multumesc din suflet!

Imagine

shany
membru
Zodie: Rac

Mesaj de shany » 02 Apr 2011, 20:26

darina_ scrie:Mi-am facut o etalare de ziua mea ,adica azi. Idea este ca habar n-am sa o interpretez, daca aveti bunavointa si imi ziceti 3 vorbe despre ea..va multumesc din suflet!

Imagine
LA MULTI ANI! Darina

ioaurora
membru Club
Zodie: Gemeni

Mesaj de ioaurora » 03 Apr 2011, 10:55

La multi ani!

cateva opinii

In prezent esti preocupata de scris citit studiu, esti pe punctul de a incepe un nou proiect dar inca nu ai dezvaluit acest lucru e doar in faza de gand, in acelasi timp ai avut parte de o serie de surprize si de dezvaluiri si confidente.
Scopul tau pentru viitor este reînnoirea şi, schimbarea, renaştere şi transformare. De a pune capăt unor situaţii stagnante şi dureroase pentru a începe ceva nou. Sicriul conduce la reflecţie, meditaţie şi prudenţă. Iti doresti o mare schimbare
In drumul tau vei avea sprijinul partenerului, de la el iti vei lua puterea sa treci prin incercarile nu intotdeauna pozitive cu care te vei confrunta.
Care sunt punctele unde mai ai de lucrat este comunicarea, comunicarea propriilor ganduri cat si atentie la ce auzi, barfe la persoanele ipocrite care te inconjoara, in acelasi timp ai grija si analizeaza cu prudenta ceea ce semnezi, contracte pt a nu ajunge la litigii.
Mai e un aspect acel al unui cuplu de oameni mai in varsta cu care ar trebui sa comunici mai mult.
Te simti obosita, atat fizic cat si mental simti nevoia de a te izola pentru a pune ordine in ganduri.
Apoi vine teama de a nu fi prea impulsiv şi nu ai încredere în capacitatea proprie. Te afli la o rascruce de drumuri si esti in cautarea alternativelor si solutiilor. Totusi alegerile facute iti vor aduce linistea si fericirea.
Aspectele mai putin pozitive sunt reprezentate de viteza cu care se succed lucrurile, evenimentele.
Ce ar trebui sa faci tu ca sa reusesti este schimbarea, o schimbare decisiva o reinoire a modului de a privi situatiile. Idei noi. De asemenea trebuie sa rezolvi unele situatii mai vechi. Afectiv indica solidaritate intre parteneri, reconciliere cu o persoana draga care insa s-a indepartat. La munca este o perioada favorabila in care ar trebui sa dezvolti proiecte noi, noi investitii, calatorii in interes de serviciu.
In final cred ca va fi un an bun desi cam zbuciumat dominat de schimbari rapide unele chiar radicale dar care in final se vor dovedii pozitive si tu vei avansa atat la munca cat si pe plan sentimental mai ales ca ai partenerul alaturi.
:bye:
Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri. (Amos Bronson Alcott)

Închis