Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Jurnal darina_

darina_
membru
Zodie: Berbec

Jurnal darina_

Mesaj de darina_ » 31 Aug 2010, 16:07

Buna!toturor celor care vor veni si pe la mine! Sunt noua pe acest forum, dar de cateva zile il tot citesc si imi place tot mai mult :)
Nu am interpretat niciodata vreo etalare, de fapt doar de cateva ori am fost la cineva care a facut treaba asta. Cred ca, am si o doza de scepticism fiindca nu s-a intimplat mare lucru din ceea ce imi spusese. Ma rog, astea-s alte chestiuni..

Ceea ce e important, e ca: vreau sa invat.. :grin: fiindca mi se pare fascinant sa poti vedea dincolo de niste imagini, sa le poti asocia si sa poti descifra semnele pe care le indica..

O sa-mi fac o etalare, zilele urmatoare pe care o sa o si postez, poate va veti da si voi cu parea, cei mai experimentati, nu am tocmai o perioada roz, dar incerc sa ma mentin pe linia de plutire :D

camycamycamy
membru Pro

Re: Jurnal darina_

Mesaj de camycamycamy » 31 Aug 2010, 17:01

:) De aia e viata frumoasa...are o gama larga de culori :)
Cred ca toate am fost macar in viata la vreo "ghicitoare",nu neaparat fiindca credeam in prezicerile alea,ci ca suntem femei....adica curioase :hagirl:
O zi buna :D :bye:
Multumesc tuturor ce exista in viata mea.

darina_
membru

Mesaj de darina_ » 31 Aug 2010, 17:42

camycamycamy scrie::) De aia e viata frumoasa...are o gama larga de culori :)
Cred ca toate am fost macar in viata la vreo "ghicitoare",nu neaparat fiindca credeam in prezicerile alea,ci ca suntem femei....adica curioase :hagirl:
O zi buna :D :bye:

Cam asa este :grin: Mersi! la fel! :bye:

whisper
membru Pro
Zodie: Gemeni

Mesaj de whisper » 31 Aug 2010, 18:43

Bine ai venit :)
We don't love to be loved; we love to love!

darina_
membru

Mesaj de darina_ » 31 Aug 2010, 19:49

whisper scrie:Bine ai venit :)
Multumesc! :)

morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Mesaj de morethenme » 31 Aug 2010, 20:35

Hello darna_.....in februarie si eu scriam cam acelasi mesaj...asa ca bun venit!!!!!!.... :giverose:
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

darina_
membru

Mesaj de darina_ » 31 Aug 2010, 20:45

morethenme scrie:Hello darna_.....in februarie si eu scriam cam acelasi mesaj...asa ca bun venit!!!!!!.... :giverose:

Multumesc! mi se pare destul de complicat insa tot citesc pe aici.. :blush:

morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Mesaj de morethenme » 31 Aug 2010, 20:53

darina_ scrie:
morethenme scrie:Hello darna_.....in februarie si eu scriam cam acelasi mesaj...asa ca bun venit!!!!!!.... :giverose:

si mie mi se parea si inca mi se pare....dar avem noroc cu fetele ca explica multe si vei vedea ca pe parcurs vei intelege mai multe...nu te speria.... :grin: ..traim si invatam.... :D
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

darina_
membru

Mesaj de darina_ » 31 Aug 2010, 21:52

morethenme scrie:
darina_ scrie:

si mie mi se parea si inca mi se pare....dar avem noroc cu fetele ca explica multe si vei vedea ca pe parcurs vei intelege mai multe...nu te speria.... :grin: ..traim si invatam.... :D
Tocmai am terminat de citit jurnalul Aurei de prin 2008, dar cred ca o sa-l tot recitesc si o sa-mi iau si notite :grin:
Poti sa-mi mai recomanzi un topic, asa pentru invatacei, unde sunt se explica pas cu pas.?

darina_
membru

Mesaj de darina_ » 09 Sep 2010, 11:03

http://s762.photobucket.com/albums/xx26 ... alare2.jpg

Asta e etalarea mea! prima!

Intrebare: cum fac sa si apara aici? :blush:

Închis