Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

dorasilvana91

Închis
shany
membru
Zodie: Rac

Re: dorasilvana91

Mesaj de shany » 02 Dec 2010, 01:29

dorasilvana91 scrie:
shany scrie:Multumesc pentru raspuns.....ai grija de tine ....invata :read: :read: si fii fata cuminte :hagirl: :hagirl: ....si te astept in america....:hagirl: :hagirl:

as vrea eu acolo.. ;)
e un inceput bun.....faptul ca vrei :hagirl: ...restul se rezolva...In viata se spune ca intai trebuie sa vrei si dupa aceea sa cauti solutii. :hagirl: :hagirl: :hagirl: daca nu vrei, nu cauti solutii :hagirl: :hagirl:

dorasilvana91
membru Pro
Zodie: Leu

Mesaj de dorasilvana91 » 06 Dec 2010, 20:57

relatia noastra

semnificator inelul

eu-femeia;el-barbatul

neeeeeeeed heeeeeelp :beg:
Imagine
ce nu poti face azi nu lasa pe maine,lasa pe poimaine

katenka
membru
Zodie: Gemeni

Mesaj de katenka » 13 Ian 2011, 23:27

Am lipsit cam mult si am nimerit fix la tine. Bine te-am gasit!
Hai sa vad ce-mi amintesc si daca aberez, trage-ma de maneca. Nu mai stiu nimic de tine, deci tot ce spun e la prima vedere.

Intre voi relatie strict sexuala, frivola, ca si cand va vedeti doar pentru sex si atat. Cu toate astea, tu nu pari multumita, esti interiorizata si deloc entuziasta. Exista si atractie si romantism intre voi, dar nu iubire.
Apare o cearta in viitor, mai mult legata de munca decat de el, dar e cam urata pentru ca ori se refera la o discutie cu un profesor/ profesoara, ori cu un sef, si asta nu va fi in avantajul tau. De aici probleme financiare cu o combinatie Vupe - Bani - Cruce, care aduce niste vremuri uratele din punct de vedere material.
Tu vrei sa schimbi resedinta, ori stai la camin si vrei sa te muti, ori vrei in camin, pentru ca e si el pe acolo, pe undeva in toata povestea asta, dar ceva nu se leaga, adica nu reusesti sa pui in practica ce ti-ai propus pentru ca iti cam sta in cale un fost.
Intrigi multe unde stai si persoane fatarnice. La fel, niste acte de semnat, ca si cand ai vrea sa te muti cu chirie, pentru ca sunt niste acte de semnat. Uneori si o chitanta poate fi. :unsure:
Banii in C. Coasei reitereaza ce spuneam mai devreme, cum ca urmeaza o perioada dificila financiar si ca un tip in varsta iti cam taie veniturile simtitor pentru buzunarul tau. Tipul asta are in fata doua femei, una este Sarpele, cealalta Drumul. Nu stiu cum sa le iau, dar pare ca pentru aceste femei cheltuieste foarte mult, desi Sarpele este divortata sau despartita. Si Ursul pare a fi proaspat iesit dintr-o relatie la modul social, adica despartit conventional... tu trebuie sa stii mai bine.
Ai un fel de inocenta in suflet, ca si cand tu speri din suflet sa apara si putina iubire candva. Cu Trifoiul langa inima eu cred ca vin si perioade frumoase. Nu pare a fi iubirea vietii tale, dar macar te simti bine.
Cu tipul actual te cunosti ori de la scoala, ori de la job.
De la bai cred ca vei fi nevoita sa-ti sistezi sau sa-ti amani niste drumuri pe care iti propusesesi sa le faci. In rest, momentan cel putin, doar sex si atat.
:)

camycamycamy
membru Pro
Zodie: Berbec

Mesaj de camycamycamy » 14 Ian 2011, 09:58

Na,ca vine si GIGi contra :))))))))),ca eu le vad taman pe dos :))))))
Alegi tu,Scoobilica ce-ti place de la amandoua :)))))))

DEci eu vad invers,lipsa sex,griji cu scoala,dar care iti aduce per final bucurie,cu carte pe buchet.Esti tare dornica de iubire cu vapor in casa inimii si inima pe stele,vrei o iubire ca-n povesti.Se pare ca nu ai nici o relatie adevarata,ceva s-a terminat definitiv,poate si o cearta,esti cam deprimata din cauza unui secret vechi.Hmmm.....pe scrisoare e luna si in luna calaret....eu zic ca o sa primesti o veste foarte buna,te satisface.
Ai un prieten fff bun,in casa soare,pe el copac,care te gandeste mult,poate de la el e vestea,ai si un barbat solid financiar care te vrea,vede implinirea cu tine,mai in varsta,ai si barbatul pesti care te cam vrea la pat.
Tu ai sarpele in cap....poate esti mai inteligenta perioaa asta,sau doar alunecoasa :))))))),te strecori printre degetele astora :)))))),dar pe viitor ai buchet in casa urs,deci fericire,poate chestii financiare bune.o schimbare norocoasa si dragoste implinita pe viitor.
O bariera,un obstacol greu care l-ai avut se termina cu sicriul si se ridica cu vaporul,deci apare fericirea si pe strada ta.
Acum ai probleme cu banii,dar trec ele,poate cu ceva ajutor.

Esti pusa pe munca,cu ancora-caine,devotata si cu societate pe viitor,ai tu solutia la multe ca de aia e cheie in casa ta.

Nu stiu daca cartea barbat e cel actual sau cel cu care vei fi,pe care il doresti,dar va intalniti pe ancora,la un job,ceva,el e solutia tasi tu il vei asculta.Se poate sa deveniti dependenti unul de altul,nu sa aiba legatura cu jobul,dar te va pune sa faci o alegere.

Aaaaaa si iti iei toate examenele si mai dai la o facultate (asta n-am vazut in carti dar stiu eu sigur !!!!!!!!!!!) :clapping:
Multumesc tuturor ce exista in viata mea.

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 16 Ian 2011, 18:19

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ms fetelor

katenka
membru

Mesaj de katenka » 09 Mar 2011, 14:21

Hello!
Nu mai zici nimic? Feedback, ceva?

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 25 Mar 2011, 22:16

urmatorul partener

semnificator barbatul

Imagine

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 25 Mar 2011, 22:40

unde il voi cunoaste-eh pe naiba..la mare?!?
cu ce se ocupa-nu pot sa-mi dau seama..o fi medic :dontknow:
calitati-sociabil,popular,petrecaret..
defecte-se crede print,are calitati de gentleman
infatisare fizica- :dontknow:
ce parere va avea despre mn la inceput-ca sunt naiva
parerea mea despre el-e cam deprimat..
ce va simti pt mn-durere si oboseala..cred ca o sa-l cam plictisesc :lol:
ce voi simti pt el-sentimente,nostalgie..
partea buna a relatiei-va fi o relatie solida,puternica
partea proasta-certuri
sfat-cred ca..sa incercam sa profitam ca suntem impreuna,sa ne bucuram unul de altul
cand il voi cunoaste-foarte curand
cat va dura-3-4 zile?!? :lol: hai,mai... :hahaha: :hahaha: :hahaha:
rezultatul-decizii

fetelor?alte pareri? :bye:

ioaurora
membru Club

Mesaj de ioaurora » 01 Apr 2011, 17:39

Il vei cunoaste intr-o localitate situata langa o apa ( lac, rau, mare) sau port cu ocazia unui eveniment in familie/reuniune (aniversare...), nu neaparat la acel eveniment pare mai degraba ca mergand la acel eveniment mergi si in alta parte la distractie (club) unde il vei cunoaste.
Are o profesiune liberala in domeniul financiar, consultant financiar, marketing, banca, antreprenor, calatoreste mult in interes de serviciu.
Este frumos senzual, bine constituit, armonios la trup, atletic lucrat la sala, constient de frumusetea lui pe care o etaleaza, Ten masliniu par inchis la culoare cu ochii verzi sau albastrii, trasaturi puternice, mature.
Practic legat de munca lui,sigur pe sine inteligent, popular, petrecaret, stie sa se poarte ca un cavaler, fermecator, dinamic, impulsiv si indepnedent, tine mult la intimitatea lui si la libertate nu ii place sa dea socoteala, iubeste aventura
Prea ocupat ca sa isi caute pereche ii place viata asa cum e dar nu refuza oportunitatile.
Initial te va percepe ca fiind o copila nevinovata, candida, si tocmai asta il va determina sa incerce.
In schimb tu il vei percepe negativ ca pe unul care aduce neplaceri poate ca pe un Don Juan.
Dar care iti va crea fulturasi in stomac.
Va fi o poveste intensa nu de lunga durata, asta depinde de cat de mult vei dori sa il schimbi si cat esti dispusa sa accepti.
Relatia va fii foarte intensa cu numeroase tracasari, discutii, agitata uneori creandu-ti mari probleme conflicte interioare.
Cand il vei cunoaste vei fi surprinsa ca tocmai pe tine te abordeaza, dar si cu speranta ca va fi un nou inceput. Relatia este un mod de devenire a ta care desi va include suferinta te va transforma din copila imatura in tanara femeie cu un magnetism aparte, senzuala si matura in gandire.
Plusul acestei relatii este energia vitala pe care ti-o furnizeaza, intensitatea evenimentelor, timpul placut. O relatie furtunoasa dar frumoasa, care are o alchiimie speciala, o atractie sexuala deosebita.
Problema majora consta in incapacitatea de a controla cuvintele in mod constructiv si inteligent ceea ce va duce la noncomunicare. Lipsa de incredere, felul lui libertin iti va da mari batat de cap si va duce la discutii inutile.
Poate fi o relatie cu viitor daca il accepti asa cum e si nu incerci sa il controlezi sa il schimbi.
Dar oricum traieste clipa ca e frumoasa asta e motoul o relatie nu prea lunga, de o vara dar carpe diem.
In cat timp il vei cunoaste aprox o luna.
In permanenta te vei afla la rascruce de drumuri, in cautarea unei solutii.
Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri. (Amos Bronson Alcott)

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 03 Apr 2011, 21:14

multumesc frumos ioaurora..de cand am facut etalarea si pana acum,deja l-am cunoscut..ma rog..ne stiam de ceva timp si acum suntem impreuna..e asa cum mi l-ai descris la aspect si la felul lui de a fi..cu restul o sa revin pe parcurs suntem de abea la inceput.. :) :bye: merci frumos!

Închis