Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

dorasilvana91

Închis
dorasilvana91
membru Pro
Zodie: Leu

Re: dorasilvana91

Mesaj de dorasilvana91 » 14 Noi 2010, 20:57

camycamycamy scrie:Acum am vazut ....in prezent barbatul are in jur soare,copac,copil (carti super) dar cartea viitorului...femeia..cu soarece,vulpe,pasari,barza -deduci ce vrei de aici :hahaha: :hahaha: :hahaha:

nu stiu ce sa deduc :blush: :P
ce nu poti face azi nu lasa pe maine,lasa pe poimaine

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 30 Noi 2010, 11:04

decembrie 2010
semnificator femeia
taiere:drumul si norii
Imagine

shany
membru
Zodie: Rac

Mesaj de shany » 30 Noi 2010, 20:17

Hai sa incercam/
esti in casa recompenselor, iar cu soarece deasupra ta, o auto-nemultumire. Problema ta, vulpe cu inel, o tradare in dragoste, sau o nesinceritate in dragoste, un tanar distractiv, creativ, foarte glumet si fericit, dar pentru ca are soarele in casa 23, arata ca momentan sau foarte curand, nu este (nu va fi) fericit, dar se comporta ca si cum nu sa intamplat nimic, nu-i pasa ce spun altii, aceasta se datoreaza unui eveniment unde a fost invitat si a simtit un discomfort, acesta avand legatura cu tine, pentru ca soareci sant deasupra ta si tu te gandesti inca, la ce sa intamplat acolo. Momentan, nu ai nici un venit 34-35-23, in schimb ai niste venituri periodice 34-35. Ceva despre tine: locuiesti separata de familie, sa nu ai probleme cu gatul(o infectie). Eviti deciziile,dar trebuie sa iei o decizie, cauti o alternativa, aceasta decizie este legata de o poveste de dragoste, care a inceput ca o aventura si sa transformat in ceva serios, decizia are legatura si cu ceva la sfarsitul anului. Noutati de la o persoana cu care ai o relatie. Niste incertitudii, da pe termen scurt 2-6. cand ai sa primesti o veste buna legat de un eveniment, de distraii, cu tineri., vrei sa faci si o calatorie in viitorul apropiat. :hagirl: :hagirl:
cam atat ...la modul general :hagirl: :hagirl: :hagirl:

emma13
membru Club

Mesaj de emma13 » 30 Noi 2010, 20:26

dorasilvana91 scrie:decembrie 2010
semnificator femeia
Imagine
REcunosc nu m-am uitat în cărţile cu semnificaţii dar mi-a sărit în ochi rândul trei, parcă ţi-ai pierde casa sau contractul de închiriere şi o să vină şi cu o factură de plătit dar se termină cu bine, obstacolele se mai înmoaie şi parcă văz şi o romanţă tânără acolo în colţ
"Îndrăzneşte să te foloseşti de mintea ta"

morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Mesaj de morethenme » 30 Noi 2010, 21:13

semnificator femeia
Imagine
pitic...long time, no see... :P

ia sa vedem ce mai coci in ultima vreme... :hagirl:

iti acorzi atentie tie momentan...te tot gandesti la ce ar fi bine ptr tine...ai de lua o decizie dar inainte de a decide ceva astepti niste vesti de la un ex care momentan e intr-o relatie cu alta femeie...

cred ca ai primit recent o suma de bani, cred ca de la ai tai...nu te asteptai deci te-au bucurat mult banishorii astia, o schimbare in bine se vede acolo, as tinde sa cred ca ai avut ceva dificultati financiare inainte...de asemenea, exul asta al tau iti cam ocupa timpul...esti suparata intrucat crezi ca ptr el viata sentimentala s-a schimbat in bine, ca e fericit dar ca ascunde asta de tine cumva....eu cred insa ca te inseli si in curand vei primi vesti de la el (cel mai sigur scrise) si iti vei da seama ca impresia ta e falsa, fericirea asta a lui nu e adevarata....

ai si o relatie momentan...(ei na, si nu spui nimic... :P ...), e insa o relatie mai mult sexuala, atractie multa - iubire cam putina...partenerul tau pare fericit si multumit de aceasta relatie...aparent il face fericit, dar tu nu cred ca il iubesti...de data asta tu esti cea care minte...va afla insa acest lucru...nu stiu daca ii vei spune tu sau va realiza el dar va exista un adevar descoperit cu privire la falsitatea din relatia asta, si acest lucru il va afecta mult....veti ajunge intr-un moment de cumpana unde va fi necesar sa luati o hotarare...cred ca o vei rupe cu el..iar decizia va fi a ta nu a lui....

esti suparata si din cauza scolii....ceva nu merge acolo...te cam smiorcai si plangi...insa spre sfarsitul lunii lucrurile se vor stabiliza si vei fi mai fericita

fostul tau incet incet isi va reveni...cred ca e si cam superficial, cu toane...ba i se pare ca e in al noualea cer, ba e la pamant...dar in suciturile lui va reusi sa depaseasca blocajele

tu nu ai in cap decat alegerea, dupa cum iti spuneam....

vei fi invitata la o petrecere luna ce vine...vor fi acolo niste discutii intre prieteni si vei afla niste vesti de natura sentimentala...cred ca niste barfe cu o prietena te vor pune la curent cu privire la viata sentimentala a unei persoane la care tii .

Daca in mometul in care ai facut etalarea te aflai departe de casa ta, atunci in capul tau era si o calatorie pe care o planuiai acasa ....

la petrecerea la care vei merge cred ca vei intalni pe cineva....un barbat singur, din cercul tau de prieteni, cu care e posibil sa incepi o relatie

cam atatica... ;) ..amu e randul tau sa-mi spui ce am nimerit...daca am nimerit ceva... :haha: ..pupici
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 01 Dec 2010, 00:01

morethenme scrie:
semnificator femeia
Imagine
pitic...long time, no see... :P

ia sa vedem ce mai coci in ultima vreme... :hagirl:

iti acorzi atentie tie momentan...te tot gandesti la ce ar fi bine ptr tine...ai de lua o decizie dar inainte de a decide ceva astepti niste vesti de la un ex care momentan e intr-o relatie cu alta femeie... astept vesti dar nu de la un ex

cred ca ai primit recent o suma de bani, cred ca de la ai tai...nu te asteptai deci te-au bucurat mult banishorii astia, o schimbare in bine se vede acolo, as tinde sa cred ca ai avut ceva dificultati financiare inainte...inca mai am probleme..
de asemenea, exul asta al tau iti cam ocupa timpul...esti suparata intrucat crezi ca ptr el viata sentimentala s-a schimbat in bine, ca e fericit dar ca ascunde asta de tine cumva....eu cred insa ca te inseli si in curand vei primi vesti de la el (cel mai sigur scrise) si iti vei da seama ca impresia ta e falsa, fericirea asta a lui nu e adevarata....

ai si o relatie momentan...(ei na, si nu spui nimic... :P ...), e insa o relatie mai mult sexuala, atractie multa - iubire cam putina...partenerul tau pare fericit si multumit de aceasta relatie...aparent il face fericit, dar tu nu cred ca il iubesti...de data asta tu esti cea care minte...va afla insa acest lucru...nu stiu daca ii vei spune tu sau va realiza el dar va exista un adevar descoperit cu privire la falsitatea din relatia asta, si acest lucru il va afecta mult....veti ajunge intr-un moment de cumpana unde va fi necesar sa luati o hotarare...cred ca o vei rupe cu el..iar decizia va fi a ta nu a lui....exact asa cum ai spus tu mai sus,numai ca acum sunt singura..aseara s-a intamplat ce ai scris tu aici.a fost intr-adevar o relatie bazata pe hatza-hatza si atat :hagirl: din partea mea nu au fost sentimente si nici nu sunt..nu-l iubesc..i-am ascuns asta dar intr-un final am discutat si am pus punct.nu stiu cat de mult la afectat dar pot sa spun foarte sigur ca nu a vrut sa se ajunga aici.

esti suparata si din cauza scolii....ceva nu merge acolo...te cam smiorcai si plangi...insa spre sfarsitul lunii lucrurile se vor stabiliza si vei fi mai fericita pai sunt foarte smiorcaita pt ca incepand de saptamana viitoare o sa incep sa dau teste si am mult de invatat..am unele materii la chiar nu stiu ce o sa fac dar am nevoie de puncte pt examen.

fostul tau incet incet isi va reveni...cred ca e si cam superficial, cu toane...ba i se pare ca e in al noualea cer, ba e la pamant...dar in suciturile lui va reusi sa depaseasca blocajeletrece el peste ca doar e baiat mare

tu nu ai in cap decat alegerea, dupa cum iti spuneam....

vei fi invitata la o petrecere luna ce vine...vor fi acolo niste discutii intre prieteni si vei afla niste vesti de natura sentimentala...cred ca niste barfe cu o prietena te vor pune la curent cu privire la viata sentimentala a unei persoane la care tii .

Daca in mometul in care ai facut etalarea te aflai departe de casa ta, atunci in capul tau era si o calatorie pe care o planuiai acasa ....adevarat..imi fac planuri sa plec acasa cu o saptamana inainte de vacanta ca sa mai invat.

la petrecerea la care vei merge cred ca vei intalni pe cineva....un barbat singur, din cercul tau de prieteni, cu care e posibil sa incepi o relatie

cam atatica... ;) ..amu e randul tau sa-mi spui ce am nimerit...daca am nimerit ceva... :haha: ..pupici
merci more

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 01 Dec 2010, 00:04

shany scrie:Hai sa incercam/
esti in casa recompenselor, iar cu soarece deasupra ta, o auto-nemultumire. :good:

Problema ta, vulpe cu inel, o tradare in dragoste, sau o nesinceritate in dragoste,asta se refera la mine
un tanar distractiv, creativ, foarte glumet si fericit, dar pentru ca are soarele in casa 23, arata ca momentan sau foarte curand, nu este (nu va fi) fericit, dar se comporta ca si cum nu sa intamplat nimic, nu-i pasa ce spun altii, aceasta se datoreaza unui eveniment unde a fost invitat si a simtit un discomfort, acesta avand legatura cu tine, pentru ca soareci sant deasupra ta si tu te gandesti inca, la ce sa intamplat acolo.

Momentan, nu ai nici un venit 34-35-23, in schimb ai niste venituri periodice 34-35. :good:

Ceva despre tine: locuiesti separata de familie, :good:
sa nu ai probleme cu gatul(o infectie). Eviti deciziile,dar trebuie sa iei o decizie, cauti o alternativa, aceasta decizie este legata de o poveste de dragoste, care a inceput ca o aventura si sa transformat in ceva serios, decizia are legatura si cu ceva la sfarsitul anului. Noutati de la o persoana cu care ai o relatie. Niste incertitudii, da pe termen scurt 2-6. cand ai sa primesti o veste buna legat de un eveniment, de distraii, cu tineri., vrei sa faci si o calatorie in viitorul apropiat. :hagirl: :hagirl:
cam atat ...la modul general :hagirl: :hagirl: :hagirl:

morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Mesaj de morethenme » 01 Dec 2010, 00:08

na scumpa...sa ne auzim cu bine dupa petrecere..... :P ...pupici smiorcaici.... :P
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

shany
membru

Mesaj de shany » 01 Dec 2010, 02:04

Multumesc pentru raspuns.....ai grija de tine ....invata :read: :read: si fii fata cuminte :hagirl: :hagirl: ....si te astept in america....:hagirl: :hagirl:

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 02 Dec 2010, 01:13

shany scrie:Multumesc pentru raspuns.....ai grija de tine ....invata :read: :read: si fii fata cuminte :hagirl: :hagirl: ....si te astept in america....:hagirl: :hagirl:

as vrea eu acolo.. ;)

Închis