Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

dorasilvana91

Închis
dorasilvana91
membru Pro
Zodie: Leu

Re: dorasilvana91

Mesaj de dorasilvana91 » 03 Noi 2010, 14:05

nu nu..este pentru un post de secretara la o clinica medicala :)
ce nu poti face azi nu lasa pe maine,lasa pe poimaine

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 04 Noi 2010, 17:05

nici un feedback..a fost o mare tzeapa :this:

whisper
membru Pro
Zodie: Gemeni

Mesaj de whisper » 04 Noi 2010, 17:06

dorasilvana91 scrie:nici un feedback..a fost o mare tzeapa :this:
pai de ce?
We don't love to be loved; we love to love!

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 04 Noi 2010, 18:28

pai am fost la locul respectiv si nu era absolut nimeni x(((

am sunat la nr care ma chemase la interviu si incepuse sa se balbaie..ca ei nu au sediul deschis joia,ca o colega de a lor a incurcat programul si de aceea ma pus azi la 10 juma..sa nu mai spun ca aceeasi voce care ma invitat la interviu,dadea vina pe altcineva..i-am umplut frigiderul vre-o 10 min,a vrut sa-mi reprogrameze interviu da i-am zis ca nu-mi mai trebuie naibii nimic..o zi de rahat am avut..s-a si vazt surpriza ( soarce-cruce) :beee:

morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Mesaj de morethenme » 04 Noi 2010, 18:58

pare rau pitic...dar nu renunta ...mai incearca...va veni si jobul tau.... :hagirl:
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 04 Noi 2010, 19:49

mooor de ofticaaaaaaaa :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray:

morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Mesaj de morethenme » 04 Noi 2010, 19:53

dorasilvana91 scrie:mooor de ofticaaaaaaaa :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray:

nu ai de ce pitic...dc sunt niste neseriosi cu siguranta nu acesta era jobul ptr tine... :grin: ...capul sus...vei gasi ce iti doresti, trebuie doar sa insisti..... ;) :friends:
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 10 Noi 2010, 20:18

luna noiembrie 2010

semnificator femeia

Imagine

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 10 Noi 2010, 20:24

dorasilvana91 scrie:luna noiembrie 2010

semnificator femeia

Imagine
dupa cum se vede ma preocupa gasirea unui loc de munca,posibil sa si primesc o oferta de lucru (da,Doamne :beg: )vre-un contract invatamant,sau ceva de munca cu copiii..am si o alegere de facut..nu-mi place soarecele ala :beee: .il vad ca o piedica..
ciudat totusi ca eu stau in c. trifoi,iar trifoiul pe vulpe,vulpea la randul ei pe calareti..sa-mi surada norocu cumva? :grin:
ma oglindesc cu barbatul si n imi dau seama ce e cu el..
de la un timp nu mai vad deloc in carti..lipsa de practica..fetele?help :this:

emma13
membru Club
Zodie: Rac

Mesaj de emma13 » 12 Noi 2010, 19:07

dorasilvana91 scrie:luna noiembrie 2010

semnificator femeia

Imagine
Etalarea ta e un fel de hai să-ţi ghicesc trecutul.
Să ne uităm la viitor, eu nu văd vulpea aia ca pe un contract în învăţământ, vulpe copil ar zice că ai grijă de ceva sau de cineva că îţi pasă din motive greşite.
Vulpe munte carieră împotmolită, va avea loc o schimbare de atitudine şi comportament în bine.
Vulpe urs – îţi iei un câine sau o pisică sau ceva cu blană ori ai aşa ceva? şi o să întâlneşti un om de afaceri, vulpe şoareci pericol de hoţie, minciunile sunt descoperite, vulpe în casa călăreţului falsitate fraudă
Vei merge probabil la un interviu şi vor încerca să te înşele la bani
Drum vulpe, drum şoareci ai mai multe posibilităţi în faţă una din ele duce al pierdere dar ştii cum să îţi atingi scopurile ( stele) meri mai departe cu stabilitate ( urs), cred că o să alegi calea bună.
Urs în turn, autoritate cu influenţă, poate vrei un job la o unitate publică, treci printr-o lipsă de venituri dar faci planificări financiare pe termen lung, vei căuta să-ţi diversifici veniturile şi o să fii ghidată de intuiţie sau de un înger păzitor dacă vrei.
Munte în bărbat în găsirea unui job e implicat un bărbat egoist mai în vârstă care te ghidează, cumva nu mi se pare bun pentru tine te tot amână nemotivat şi tu nu poţi merge înainte cu munca.
Ancora job-ul propriu zis în femeie vei deveni în curând dependentă sper că asta înseamnă că te angajezi şi depinzi de program şi angajator nu că trebuie să ceri bani de acasă.
vor avea loc discuţii grave despre job ( bici în ancoră) , va fi ceva legat de medicină sau farmacie şi cărţi şi ar putea implica mers mult, poate ceva de genul celor care lucrează al firme ce promovează şi distribuie medicamente sau echipamente medicale, ţi se pare o muncă la care te distrezi, potrivită şi probabil o să fii un şef mic la început ( nu ştiu ce vrea ancoră + urs dar zice şef, management)
Bani mă uit la peşti deşi sunt în trecut şi e posibil să se fi întâmplat deja o să primeşti nişte bani, multicei, după nişte discuţii, controverse, negocieri dure cum ar veni
Tu eşti optimistă, te-ai mutat de curând şi ai fost cam indecisă pentru că te gândeai la un bărbat, acum cauţi alternative, eşti deschisă, poate indiscretă şi suspicioasă în ce priveşte oamenii.
Bărbatul acela cu care te oglindeşti e în trecut cred că fostul 1 eşti cu spatele la el şi el îţi întoarce favorul, în trecutul lui este o relaţie ruptă inel + coasă+ sicriu+ bici aş îndrăzni a zice că v-aţi şi cerat urât.. Relaţia a fost frumoasă dar a fost acum nu te interesează nici sentimentele nici o relaţie, ambii semnificatori sunt în spate.
Te-ai mutat la o distanţă destul de mare ( barză + vapor) şi ţi-e dor de prieteni ( vapor în câine)
Chiar nu ştiu dacă are rost să mă uit în trecut
:flirt:
"Îndrăzneşte să te foloseşti de mintea ta"

Închis