Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

dorasilvana91

Închis
dorasilvana91
membru Pro
Zodie: Leu

Re: dorasilvana91

Mesaj de dorasilvana91 » 24 Sep 2010, 23:10

e vre-o etalare cu ajutorul careia se poate interpreta un vis? :dontknow:
ce nu poti face azi nu lasa pe maine,lasa pe poimaine

mica81
membru Pro
Zodie: Berbec

Mesaj de mica81 » 24 Sep 2010, 23:14

:pardon: personal nu cred, e ca si cum ai interpreta un vis cu un alt vis ... :unsure:

poate prin astrologie :search: ¿? habar n-am !
feelings are'nt optional, they are just there ! what you do once you recognize them it's another matter...

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 15 Oct 2010, 13:34

viitorul meu in capitala :lol: sau mai bine zis evenimentele de care voi avea parte
semnificator femeia
taiere vaporul si buchetul

Imagine

orice interpretare e binevenita :ok:

morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Mesaj de morethenme » 17 Oct 2010, 11:50

offf...pitic, eu la etalari in genul acesta nu ma pricep..... :blush:
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

emma13
membru Club
Zodie: Rac

Mesaj de emma13 » 24 Oct 2010, 12:54

dorasilvana91 scrie:viitorul meu in capitala :lol: sau mai bine zis evenimentele de care voi avea parte

Imagine
Mda, să încercăm , evident nu am citit niciodată o etalare de genul ăsta deci e perfect :grin:
Călătoria ta spre capitală a fost plăcută dar te tot frământă nişte gânduri. Te-ai mutat în capitală? (vapor +casă) ar zice mutare majoră .
Ai găsit sau vei găsi un loc de muncă bine plătit, stabilitate iar dorinţele cu privire la capitala asta îţi vor fi îndeplinite peste aşteptări.
Problemele tale sunt legate de ce ai lăsat în urmă. Cu plecarea asta ai avut de făcut şi o alegere în domeniul relaţiilor. Eşti precocupată de nişte discuţii chiar certuri în casă, în relaţie, cu privire al fidelitate. Certuri care au o tentă copilărească , poate el se simte trădat, până acum relaţia a fost bazată pe încredere, poate o relaţie calmă uneori rece, dar acum există discuţii despre infidelitate.
Mai multe idei nu am că nu ştiu cum se folosesc casele în etalarea asta :superstition:
"Îndrăzneşte să te foloseşti de mintea ta"

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 25 Oct 2010, 18:15

emma13 scrie:
dorasilvana91 scrie:viitorul meu in capitala :lol: sau mai bine zis evenimentele de care voi avea parte

Imagine
Mda, să încercăm , evident nu am citit niciodată o etalare de genul ăsta deci e perfect :grin:
Călătoria ta spre capitală a fost plăcută dar te tot frământă nişte gânduri. Te-ai mutat în capitală? (vapor +casă) ar zice mutare majoră . :good:
Ai găsit sau vei găsi un loc de muncă bine plătit, stabilitate iar dorinţele cu privire la capitala asta îţi vor fi îndeplinite peste aşteptări. INCA N-AM GASIT NIMIC..SPER! DAR NU MA GRABESC..VREAU MAI INTAI SA TREC CU BINE DE SEMENSTRUL 1
Problemele tale sunt legate de ce ai lăsat în urmă. Cu plecarea asta ai avut de făcut şi o alegere în domeniul relaţiilor. EXACT :good:
Eşti precocupată de nişte discuţii chiar certuri în casă, în relaţie, cu privire al fidelitate. :good:
Certuri care au o tentă copilărească , poate el se simte trădat, până acum relaţia a fost bazată pe încredere, poate o relaţie calmă uneori rece, dar acum există discuţii despre infidelitate. :good:
Mai multe idei nu am că nu ştiu cum se folosesc casele în etalarea asta :superstition:
BRAVOOO :clapping: :clapping: in caz de imi gasesc locu ala de munca foarte bine platit,revin cu feedback :hagirl:

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 02 Noi 2010, 16:19

oi o sa ma duc la un interviu pt un loc de munca.Tin sa spun ca va fi si primul meu interviu din viata mea si sunt curioasa cum va decurge si daca voi primi un raspuns pozitiv.

semnificator ancora
taiere: cheia si calaretul- intalnire importanta
clarificare pt surpriza: crucea
Imagine
Ce stiu: stiu..nu mai stau sa interpretez aici :lol:
ce nu stiu: posibil sa fie vreo problema dar care se va rezolva cu timpul..ori nu snt ei multumiti de ceva iar eu o sa fiu nevoita sa caut in alta parte..nu-mi place muntele ala care sta intre gradina si cheie..dar o sa i-au cheia ca pe ceva pozitiv :boredom:
ce cu gandul nu gandesc: bani ce-mi intra in casa,casa-pesti cred ca e locul de munca
pe curand: aici cred ca se refera la disctutiile dintre mine si cine ma va intervieva..cred :secret:
de la drum: discutii,certuri poate..conflict profesional..na belea :shock:
supriza: nici ca nu se putea sa am o surpriza mai urata ca asta.. :shock: probleme financiare..agitatie.. :beee:

alte pareri? :this: va roog.. :search:

ah..era sa uit..trifoi-vulpe-inel-turn arata asa de bine.. :shout:

morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Mesaj de morethenme » 03 Noi 2010, 00:08

[quote="dorasilvana91"]oi o sa ma duc la un interviu pt un loc de munca.Tin sa spun ca va fi si primul meu interviu din viata mea si sunt curioasa cum va decurge si daca voi primi un raspuns pozitiv.

semnificator ancora
Imagine

ce stii: ai parte de iesiri scurte cu prietenii tai iar in amor esti cam confuza...pe de o parte suferi de blocajein dragoste, mai versi inca lacrimi dupa cineva desi in viata ta aparent exista o alta iubire si e una ciar frumoasa

ce vei primi: aceleasi iesiri in societate, un mic impas financiar acasa, dar vstea buna e ca vei depasi toate obstacolele cu bine.

ce cu gandul nu gandesti: cred ca tatal tau poarta ceva discutii, poate chiar certuri pentru o casa sau cea acte imobiliare..oricum pentru a le depasi aparent are nevoie de o suma de bani pe care cred ca o va obtine

pe curand: vei primi niste vesti scrise intr-o noapte de la fostul cred...va fi o conversatie mai mult catre cearta care te va supara cam rau

de la drum : o discutie legata de job, poate o negociere in care se ajunge la un impas....

surpriza: impasul de mai sus iti va da senzatia ca ptr tine profesional problemele nu se mai termina, vei fi agitata/suparata din cauza asta
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 03 Noi 2010, 11:08

morethenme scrie:
dorasilvana91 scrie:oi o sa ma duc la un interviu pt un loc de munca.Tin sa spun ca va fi si primul meu interviu din viata mea si sunt curioasa cum va decurge si daca voi primi un raspuns pozitiv.

semnificator ancora
Imagine

ce stii: ai parte de iesiri scurte cu prietenii tai iar in amor esti cam confuza...pe de o parte suferi de blocajein dragoste, mai versi inca lacrimi dupa cineva desi in viata ta aparent exista o alta iubire si e una ciar frumoasa

ce vei primi: aceleasi iesiri in societate, un mic impas financiar acasa, dar vstea buna e ca vei depasi toate obstacolele cu bine.

ce cu gandul nu gandesti: cred ca tatal tau poarta ceva discutii, poate chiar certuri pentru o casa sau cea acte imobiliare..oricum pentru a le depasi aparent are nevoie de o suma de bani pe care cred ca o va obtine

pe curand: vei primi niste vesti scrise intr-o noapte de la fostul cred...va fi o conversatie mai mult catre cearta care te va supara cam rau

de la drum : o discutie legata de job, poate o negociere in care se ajunge la un impas....

surpriza: impasul de mai sus iti va da senzatia ca ptr tine profesional problemele nu se mai termina, vei fi agitata/suparata din cauza asta

:shout: uraaaaat..ms more :)

jr_fairy
Licorna
Zodie: Capricorn

Mesaj de jr_fairy » 03 Noi 2010, 13:21

Mie mi se pare ca va decurge bine interviul, vei fi multumita de evolutie. Daaar... exista un obstacol extern, gen o alta persoana chemata prin "cunostinte", lucru care ar putea sa iti aduca probleme si suparare, poate chiar sa te opreasca din semnarea contractului de munca.
Eu iti tin pumnii oricum!

Ai spus CAsa + Pesti = locul tau de munca. Este vorba de o banca sau institutie financiara? CA la asta se refera combinatia de mai sus.
"auzeam în soapta
murmur de copite
zbateri de arípe
nemarturisite
urmaream în taina
lacrima din geana"...

Închis