Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

dorasilvana91

Închis
dorasilvana91
membru Pro
Zodie: Leu

dorasilvana91

Mesaj de dorasilvana91 » 18 Iul 2010, 12:59

sap 19-25

Imagine
ce nu poti face azi nu lasa pe maine,lasa pe poimaine

morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Re: dorasilvana91

Mesaj de morethenme » 18 Iul 2010, 19:37

trecut: o schimbare in viata ta datorita unei alegeri facuta de prieten sau daorita unu barbat care are caracteristicile cainelui

prezent: acelasi prieten sau barbat cu caracteristicile cainelui iti provoaca suferinta si lacrimi...cred ca e un barbat cu caracteristicile cainelui pentru ca tot pe prezent suferinta ta vine ca urmare a ruperii unei relatii

viitor apropiat: primestivesti proaste atat cu privire la relatie cat si de la o institutie

viitor departat: discutii despre chestiuni legale, si despre profesie
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 19 Iul 2010, 16:28

morethenme scrie:trecut: o schimbare in viata ta datorita unei alegeri facuta de prieten sau daorita unu barbat care are caracteristicile cainelui

prezent: acelasi prieten sau barbat cu caracteristicile cainelui iti provoaca suferinta si lacrimi...cred ca e un barbat cu caracteristicile cainelui pentru ca tot pe prezent suferinta ta vine ca urmare a ruperii unei relatii

viitor apropiat: primestivesti proaste atat cu privire la relatie cat si de la o institutie feedback..am picat lejer :shock:

viitor departat: discutii despre chestiuni legale, si despre profesie

Musette
membru Pro
Zodie: Taur

Mesaj de Musette » 19 Iul 2010, 20:28

Dora, nu mai face etalari zilele astea. mergi la examene cu incredere in Dzeu si in fortzele tale...undeva tot vei reusi. succes!!!
Musette

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 19 Iul 2010, 20:54

asa pikta este foarte posibil k pe data de 24 luna asta sa ma vad admisa acolo :grin: nu mai fac nici o etalare kre sa fie in legatura cu examenele..si asa nu mi se potrivesc :lol: :lol: :lol:

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 19 Iul 2010, 22:36

viitorul iubit
semnificator barbatul
taiere: copilul-femeia
clarificare pt vulpe-vaporul

Imagine

ia sa vedeeeeem :lol: :lol:

unde il voi cunoaste- :lol: la facultate cred
cu ce se ocupa- ce pot sa zic de cheia aia?ca se ocupa cu o munca intelectuala? :agree:
calitatile- responsabil, stabil
defectele- ceva obstacole externe..sau o fi prea sufocant? :shock:
infatisare fizica- daca pe femeie o arata ca fiind seducatoare..inseamna ca si el o fi vreun mister :lol:
ce parere va avea despre mine la inceput- cu siguranta nu o sa-i plac..cred ca ma vede cu gura cam mare :blush:
ce parere voi avea eu despre el la inceput- o sa mi se para copilaros..nu stiam eu de ce a iesit biciul mai sus :hahaha:
ce va simti pentru mine- o transformare,o schimbare a sentimentelor
ce voi simti eu pentru el- o sa ma binedispuna,o sa-mi placa..
partea buna a relatiei- prietenia,fidelitatea
partea proasta a relatiei- ori o sa fie el cam fustangiiiiiiiiiiu...ori o sa fie prea multa fericire intre noi :hagirl:
sfat- sa fim fericiti..sa stralucim :grin:
cand il voi cunoaste- mda..la facultate..dar nu stiu cat inseamna turnu ca timp.. :dontknow:
cat va dura relatia- nici pestii nu stiu cat inseamna ca durata..
rezultatul relatiei- :dontknow:

se ocupa cu o meserie intelectuala prin care castiga foarte mult,are in capul lui ceva proiecte pe care vrea sa le puna in aplicare,munceste acasa si cred ca momentan e intr-o relatie cu o colega de servici..
unul dintre noi va fi ceva mai capricios la inceput dar asta va duce la o schimbare foarte buna.
vom fi fideli unul altuia si vom avea parte de fericire.
iarasi de durabilitate nu pot sa-mi dau seama..

feteleeeeeeeee heeeeelp :shout: :shout:

histia
membru Pro
Zodie: Balanta

Mesaj de histia » 19 Iul 2010, 23:36

O sa-l cunosti la cursuri, e tot student si el. Ca si calitati: e statornic, stabil; ca defect: cred ca te va sufoca, e posesiv. Ca infatisare fizica, un macho man, sex bomb, cu ten masliniu, suplu, increzut, stie ca-i frumos. Cand va veti cunoaste el va vrea strict sa te agate pt o partida...tu il vei considera cam pustan, prea tinerel. Ce va simti pt tine: sentimente pasagere care posibil sa se schimbe in timp, sa se indragosteasca de tine. Tu te vei indragosti lulea, il vei considera barbatul vietii tale. Partea buna a relatiei: prietenia, va veti intelege foarte bine, ca fratii. Partea proasta: buchetul...fie alta femeie la mijloc, fie...nu stiu ce altceva, buchetul e carte buna, nu stiu cum s-o iau ca negativa. Sfat pt o buna desfasurare a relatiei: sa comunicati, sa radiati de fericire si buna dispozitie, sa fiti plini de energie pozitiva. Cand il vei cunoaste: aici nu ma prea pricep eu la temporalitate dar dupa turnul ala cred ca-l vei cunoaste cand incepe scoala; am impresia ca studiaza sau va studia medicina tipul. Cat va dura relatia: pestii....nici aici nu ma pricep.
Ca rezultat: o sa apara ceva minciunele intre voi, tentatii, inselat...

Ca descriere mai ampla a lui: e un tip studios, ii place studiul, e inteligent, sarmant, cuceritor, poate putin cam interiorizat sau prefacut; acum e suplu dar din cauza sedentarismului are tendinte de ingrasare. E un tip generos, cred ca are si ceva job pe langa facultate. Si partenera.
La inceput cand va veti cunoaste veti purta conversatii lungi, veti fi puernic atrasi unul de celalalt si cred ca in scurt timp dupa ce va cunoasteti veti avea parte si de o noapte pasionala de amor.
Relatia se va desfasura cu prietenie, energie pozitiva, multe cadouri, placere si buna-dispozitie. O sa fiti fericiti impreuna.
cat va dura....iara nu ma pot pronunta.
Veritas odium paret!

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 19 Iul 2010, 23:42

multu frumos,histia :hagirl:
parerea ta suna de 1000 de ori mai bine decat a mea..si daca e medic..inseamna ca voi avea o sansa sa intru si eu la farmacie :lol:

Musette
membru Pro
Zodie: Taur

Mesaj de Musette » 19 Iul 2010, 23:45

Dora, dupa ce termini examenele, poate imi faci si mie o etalare despre viitorul iubit, sa vedem ce si cum. :hagirl:
Musette

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 19 Iul 2010, 23:48

am terminat Musette cu examenele..nu mai astept decat rezultatele finale pe 24 iar pe 25 rezulatatele la facultatile doar pe baza de dosar.. :grin:
dar mai bine iti faci tu etalarea si te ajutam noi la interpretare..imi e ca daca o fac eu,sa nu se reflecte gandurile mele :lol:

Închis