Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

millia 2010

millia
membru Pro
Zodie: Capricorn

millia 2010

Mesaj de millia » 02 Mai 2010, 17:44

Imagine
Nu scap de aceasta persoana vicleana de la munca,se pare ca este un barbat(cu un comportament infantil) care nu-si arata intentiile,are ceva de ascuns,poate chiar sufera din acest motiv.Secretele dureaza de ceva timp,dar e posibil sa se clarifice ceva in scurt timp.
Soarele din casa arata ca va fi o luna buna ,cu bucurii si satisfactii aduse de copil.

morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Re: millia 2010

Mesaj de morethenme » 09 Mai 2010, 14:07

[quote="millia"]Imagine

sper ca accepti pareri de la incepatori si nu te superi....

ce cred eu :

ai parte de calm si liniste in casa ta alaturi de copil/copii...si te vei preocupa si de lucruri ezoterice...poate vei avea de asemenea sentimentul ca uneori esti depasita de situatie si treburile casnice pica intr-un fel ca o povara peste tine...dar te vei linisti apoi

la fel si la job....va fi un climat linistit perturbat insa de gandurile tale....eu cred ca tu suspectezi de fapt ca un barbat de la locul tau de munca te "submineaza" cumva, ca e fatzarnic si de fapt pe la spate "te sapa"...acest lucru iti creeaza suparari...dar cu toate astea la jobul tau nu prea se intampla nimic rau...

sper sa revii cu un feedback....pupici
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

millia
membru Pro

Mesaj de millia » 10 Mai 2010, 21:03

eu cred ca tu suspectezi de fapt ca un barbat de la locul tau de munca te "submineaza" cumva, ca e fatzarnic si de fapt pe la spate "te sapa"...acest lucru iti creeaza suparari...dar cu toate astea la jobul tau nu prea se intampla nimic rau...
e valabil pentru ziua de azi :cool:
Nu prea mai pot intra,dar chiar te rog sa-ti dai cu parerea la etalarile mele,nu ma deranjeaza :bye:

morethenme
membru Pro

Mesaj de morethenme » 14 Mai 2010, 21:01

MULTZU.....am sa mai revin.... :hagirl: ...si tu ma poti vizita oricand.... :air_kiss:
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

millia
membru Pro

Mesaj de millia » 14 Mai 2010, 21:09

Ok ,mai vorbim :)

millia
membru Pro

Mesaj de millia » 14 Mai 2010, 21:26

Imagine
clarificare:vulpea
Desi grijile si banuielile pot fi nefondate,chiar daca voi incerca sa port o discutie se vede clar ca nu inaintez deloc,nu reusesc sa rezolv nimic ;vulpea asta ... :beee:

morethenme
membru Pro

Mesaj de morethenme » 14 Mai 2010, 21:37

dupa cartile tale..."acea persoana" as zice ca e tot barbatl din etalarea de mai sus...toate cartile se inart in jurul unui obstacol profesional sau al unei persoane pe care o vezi ca pe n obstacol la locul de munca....si daca ce am scris mi sus e bine...atunci nu cred ca vei clarifica nimic...situatia va continua la fel ...te vei lovi de aceleasi probleme la lucru...si asta pt ca toate problemele acestea eu nu le vad a fi facute de cineva impotriva ta ci de tine insati...nu te supara pe mine acum...poate ma insel... :blush: ...dar eu cred ca obstacolul tau e cam imaginar... :dontknow:

millia
membru Pro

Mesaj de millia » 14 Mai 2010, 21:46

Supeeer :ok: cred ca ai dreptate :hagirl:

morethenme
membru Pro

Mesaj de morethenme » 14 Mai 2010, 21:51

:hagirl: ...sper.... :giverose:

millia
membru Pro

Mesaj de millia » 14 Mai 2010, 21:51

Totusi ma enerveaza ca nu vrea sa discute,sa ma lamuresc :aggresive:

Închis