Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Alex 2010

Închis
whisper
membru Pro
Zodie: Gemeni

Re: Alex 2010

Mesaj de whisper » 25 Iul 2010, 12:41

Alex,e posibil sa-l cunosti,sau urmeaza sa-l cunosti in anturajul tau
We don't love to be loved; we love to love!

alexdyana
membru Pro
Zodie: Scorpion

Mesaj de alexdyana » 25 Iul 2010, 12:42

whisper scrie:Alex,e posibil sa-l cunosti,sau urmeaza sa-l cunosti in anturajul tau
In sfarsit cineva e de acord cu mine :hahaha:

greieras
membru Club
Zodie: Rac

Mesaj de greieras » 25 Iul 2010, 12:43

Nu vede nimeni inelul in casa buchetului si invers,iar ea intre ele? :hagirl:

alexdyana
membru Pro

Mesaj de alexdyana » 25 Iul 2010, 12:52

greieras scrie:Nu vede nimeni inelul in casa buchetului si invers,iar ea intre ele? :hagirl:
Adik?? :shock: Ma bag intr o relatie??? :dontknow: Mie buchet inel imi zice logodna, casatorie....

greieras
membru Club
Zodie: Rac

Mesaj de greieras » 25 Iul 2010, 12:53

Si mie tot asta imi zice :hahaha: :hagirl: :yahoo:

histia
membru Pro
Zodie: Balanta

Mesaj de histia » 25 Iul 2010, 12:55

E posibila o relatie cu cineva din acelasi domeniu profesional cu tine; un medic. Se intrevede o posibila aventura intre voi, va cunoasteti deja de la job dar cred ca stii despre el ca e implicat intr-o alta relatie.
Mai, tu nu esti deloc bine in prezent; ai lasat in trecut mult zbucium, durere si suferinta, imi pari tare dezamagita de viata asta si de tot ce te inconjoara, nimic nu ti-e pe plac si-ti doresti din tot sufletul o schimbare, ceva care sa vina sa te smulga din constanta asta fada in care te simti prizoniera.
Veritas odium paret!

alexdyana
membru Pro

Mesaj de alexdyana » 25 Iul 2010, 13:00

Hmm..naspa naspa nu sunt ..doar ca sunt dezamagita de barbati si ma axez pe cariera, vreau sa plec din tara...Nu stiu cred ca m am resemnat in ceea ce priveste relatiile, dragostea si oricum nu sunt chiar pregatita pt o relatie...Adevarat ca am lasat in trecut suferinta, zbucium dar acum sufleteste sunt in covalenscenta, ma recuperez cum se zice, nu mai doare, nu mai sufar doar o cicatrice vindecata..Sunt impacata eu cu mine ceea ce e foarte important, imi doresc o relatie dar stiu ca acum in acest moment nu sunt pregatita... :)

alexdyana
membru Pro

Mesaj de alexdyana » 25 Iul 2010, 13:02

Eu caut prin etalari relatii dar stiu ca nu sunt pregatita, am avut o tentativa dar a esuat nu pentru ca nu era baiat bun ci pentru ca eu nu sunt pregatita... :)

whisper
membru Pro
Zodie: Gemeni

Mesaj de whisper » 25 Iul 2010, 13:03

Inimioara a ta nu prea e bine din cite am vazut dar cred ca in timp lucrurile se vor aseza mai bine
We don't love to be loved; we love to love!

alexdyana
membru Pro

Mesaj de alexdyana » 25 Iul 2010, 13:06

histia scrie:E posibila o relatie cu cineva din acelasi domeniu profesional cu tine; un medic. Se intrevede o posibila aventura intre voi, va cunoasteti deja de la job dar cred ca stii despre el ca e implicat intr-o alta relatie.
Mai, tu nu esti deloc bine in prezent; ai lasat in trecut mult zbucium, durere si suferinta, imi pari tare dezamagita de viata asta si de tot ce te inconjoara, nimic nu ti-e pe plac si-ti doresti din tot sufletul o schimbare, ceva care sa vina sa te smulga din constanta asta fada in care te simti prizoniera.
Nu ma intereseaza nimeni de la lucru sau ma rog din domeniul medical...poate pe ei ii intereseaza persoana mea si nu vad eu :dontknow: ...nu as accepta sa am o aventura cu cineva care deja mai are o alta femeie dar cine stie ce imi mai trece prin cap :hagirl: Oricum am ajuns la concluzia ca e cel mai bine ca si medic sa ai o relatie tot cu un medic sau cel putin el sa fie la fel de ocupat ca si tine...Oricum cel mai bine medic :hagirl:

Închis