Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Alex 2010

Închis
alexdyana
membru Pro
Zodie: Scorpion

Re: Alex 2010

Mesaj de alexdyana » 12 Oct 2010, 09:44

Voi vedeti vreo solutie la toate astea???????????????????????????/// :this: :cray:

greieras
membru Club
Zodie: Rac

Mesaj de greieras » 12 Oct 2010, 20:18

Da-i in judecata! :rules:

morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Mesaj de morethenme » 12 Oct 2010, 20:22

pana la judecata insa....depune-ti dosarul si la alte spitale...poate reuseti ceva in alta parte.... :unsure: ...imi pare tare rau sa stii... :beee:
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

alexdyana
membru Pro

Mesaj de alexdyana » 12 Oct 2010, 21:23

Din pacate am mai obtinut alte oferte inainte de a o alege pe asta si posturile au fost ocupate.Mi se pare normal doar nu ma asteapta ei pe mine!!Mai nou cik tipa cauta sa obtina finantare pt un nou post de medic rezident pt mine si pana la sf saptamanii imi va da un raspuns. Traiesc un cosmar de a dreptul:((((

alexdyana
membru Pro

Mesaj de alexdyana » 13 Oct 2010, 09:29

Ma leg iar de muntele ala ca ma enerveaza..el se oglindeste cu crinul deci revine calmul, crinul e pe stele, stelele se oglindesc cu inelul care e pe urs..oare vine un alt contract? :dontknow: ursul ala e pe crin, se oglindeste cu copacul..ar putea fi un medic si priveste spre drum care e pe mine cik mai iau si o decizie...da decizia de a sta acasa...Doamne cat poate fi de ciudata viata asta...eram cu picior pe plecare si cand colo..
Si in cap am sarpele ala care poate fi si el un medic..copac crin cu un contract inelul, sarpele pe nori =scandal, e pe casa nedreptatilor sarpele...si cand ziceam de tradare poate fi a tipei cu spitalul nu legat de partea sentimentala..
Ce nu gasesc eu in etalare e faza cu am probleme cu rinichii..copacul e sanatatea si ma uit in jurul lui..ar fi ceva probleme cu organele de reproducere...si ar mai fi soareci pe copac=boala cronica, as mai lua copac coasa-durere, copac barza schimbare in sanatate, norii aialanga copac ar zice o agravare a starii de sanatate.... :this:

alexdyana
membru Pro

Mesaj de alexdyana » 31 Oct 2010, 10:27

histia scrie:Ca ai parte de schimbari in ceea ce priveste serviciul, faci o calatorie in acest sens cu sprijinul unei femei de la departare. Tipa asta in poarta noroc sau iti aduce un succes.
Nu stiu daca lucrezi in domeniul pediatriei dar te vad nemultumita de veniturile castigate; va veni in scurt timp o ocazie de schimbare, va fi o decizie care va schimba lucrurile.
Te vad ca fiind trista, necajita. Cred ca vei rupe relatia cu partenerul tau din cauza altei femei. Tipul asta te iubeste, se gandeste la tine, te viseaza dar te cam face sa suferi.
Totul e adevarat..o tipa m a sustinut sa plec...am si plecat la Paris;))..si cu fostul meu totul e terminat nici o sansa :hagirl:

dorasilvana91
membru Pro
Zodie: Leu

Mesaj de dorasilvana91 » 31 Oct 2010, 10:55

cum e in Paris?cheama-ma si pe mn :beg: :lol:
ce nu poti face azi nu lasa pe maine,lasa pe poimaine

alexdyana
membru Pro

Mesaj de alexdyana » 17 Noi 2010, 21:02