Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Ancaioana 2010

Închis
histia
membru Pro
Zodie: Balanta

Ancaioana 2010

Mesaj de histia » 14 Mar 2010, 12:24

Surprize pentru urmatorul interval de timp:
Imagine
Taiere: calaret - inel

Ce stiu: Stiu ca sunt melancolica si plina de iluzii. Comunic mult in scris, astept vesti pe care mi le doresc bune dar s-ar putea sa fie inselatoare.
Ce nu stiu: ceva legat de munca si bani. Sa fie vorba de vreo noua oferta de munca sau vreo comanda din care sa vina niste bani pt care nu eliberez factura.
Ce cu gandul nu gandesc: Aflu ceva nou si important prin intermediul prietenilor. Acestia mi-ar putea oferi solutii pentru ceva problema. Voi participa la ceva eveniment monden, probabil vreu vernisaj la muzeu.
Pe curand: Apare vreunul nou cu propuneri sentimentale.
De la drum: Destul de curand vine cineva cu vreun cadou, alege pt mine un cadou care ma va bucura si ma va surprinde.
Surpriza: Halal surpriza norii! deci surpriza neplacuta, prea multe griji si temeri, noroc ca norii trec repede.
Veritas odium paret!

dorasilvana91
membru Pro
Zodie: Leu

Re: Ancaioana 2010

Mesaj de dorasilvana91 » 14 Mar 2010, 12:27

supriza sa nu fie vre-un tip :trefla:
si taierea..relatie noua
ce nu poti face azi nu lasa pe maine,lasa pe poimaine

histia
membru Pro

Mesaj de histia » 14 Mar 2010, 12:39

dorasilvana91 scrie:supriza sa nu fie vre-un tip :trefla:
si taierea..relatie noua
:hagirl: Acum imi pica si mie fisa; numai sa vreau tipi noi. Mersi, Dora!
Veritas odium paret!

dorasilvana91
membru Pro
Zodie: Leu

Mesaj de dorasilvana91 » 14 Mar 2010, 12:53

cu placere si oricand :)
ce nu poti face azi nu lasa pe maine,lasa pe poimaine

histia
membru Pro

Mesaj de histia » 22 Mar 2010, 21:54

Ce sanse de relatie exista intre noi?

Imagine

Ma ajutati, va rog?
Veritas odium paret!

histia
membru Pro

Mesaj de histia » 28 Mar 2010, 17:59

La cea de sus vad ca nu s-a incumetat nimeni :hagirl: deci e negativ raspunsul; poate am mai mult noroc cu cea de acum.

Generalitati in urmatorul interval...

Imagine

Cele care va pricepeti mai bine decat mine la carto va rog sa mai completati.

Eu sunt dama de cupa. Ma gandesc, am deasupra o prietenie de lunga durata cu o dama bruneta. Habar n-am.
Ma uit dupa privirea semnificatorului pt a stabili trecutul si viitorul si nu stiu daca e corect pt ca se inverseaza. De obicei in stanga e trecutul dar aici privirea S e invers. deci, in viitorul apropiat dupa indelungi eforturi si munca asidua apare in fata mea succesul financiar sau sentimental insa se remarca incapacitatea mea de a lua o decizie; am tendinta sa fac planuri multe ca mai apoi sa renunt la ele. Foarte multe planuri insa cu prea putine rezultate. Ma voi simti descurajata deoarece voi depune efort si nu voi vedea rezultate. 2 :caro: imi anunta o relatie serioasa de dragoste dar din cauza cartilor nu prea placute din jur ma face sa cred ca va incepe greu, va fi ingrenunata de alte evenimente; va fi nevoie de mult efort pt a fi...
In trecut - un noroc, cartea 10 :cupa: atenuaza efectul negativ al celorlalte carti; tre sa zic ca nu a fost totul asa roz si fericit in trecut si atunci ma intreb daca n-o fi invers, daca nu cumva cartea asta e din viitor. Oricum, o bruneta foarte pretentioasa intr-ale parteneriatelor si casniciei apare cu o bucurie pt mine, sau a aparut....

:dontknow: nu ma mai pricep deloc la astea.
Veritas odium paret!

Musette
membru Pro
Zodie: Taur

Mesaj de Musette » 29 Mar 2010, 02:02

Histia draga mea, eu am vazut mp de la tine dar sunt total derutata. cui vrei sa-i interpretez, tie sau lui ancaioana... sau sunteti una si aceeasi persoana?
Musette

Musette
membru Pro

Mesaj de Musette » 29 Mar 2010, 02:17

referitor la etalarea leno cu 36, vad ca sunteti mai mult de 2 persoane in cuplu. n casa iubirii sta sarpele... ori el are pe alta in suflet...ori el nu are asa sentimente ci interese... da nici interese ca nu-l cvad a sta prea bine la capitolul sex.
sunt sansele unei relatii intre voi doi, mai ales ca inelul e pe c copilului si in c inelului sta soarele. ideea de baza, coloana din mijloc arata tradarea in realtie... nu sunteti numai voi 2 momentan.
tu esti mai mica cu mult decat el?????????

si nu este negativ raspunsul meu.

la carto... deasupra ta ai o dama ori blonda ori cu ochii deschisi la culoare... e o relatie intre voi din moment ce a picat in mintea ta.
in fata ta se arata relatie de dragoste cu mama ta sau sora daca ai asa ceva.
daca faceai etalari cu acrti incepand de la 7 in sus te ajutam cu mare placere.
draga mea, cartile din stanga tasunt trecutul, cele din deapta cum te uiti- sunt viitorul de ex 10 :cupa:
cartile de sus reprezinta ce gadesti/doresti, cele de sub tine daca ai avea ...reprezinta ce dai tu la picioare.
primul rand este viitorul apropiat, al doilea rand prezentul, iar cel de jos viitorul indepartat... asta cu randurile asa consider eu.
prima carte cu care se deschide etalare, spune situatia care este la momentul actual, apoi de la ea numeri din 7 in 7 carti.
cam mici cartile, nu cred ca vor fi evenimente semnificative.
Musette

histia
membru Pro

Mesaj de histia » 29 Mar 2010, 06:32

:hahaha: Esti mortala, Musette! Mi-am schimbat nick-ul, deci sunt una si aceeasi persoana. Multumesc.
Pt leno, nu sunt decat cu aproape 5 ani mai mica, deci nu stiu....e mult, putin?
cu tradarea, da.
Veritas odium paret!

Musette
membru Pro

Mesaj de Musette » 29 Mar 2010, 09:59

si de ce is asa "mortala"...parc cu ancaioana am avut o disputa cu mai multe luni in urma... ma bucur sa am de-a face cu ea, acum, sub nameul de histia :hahaha:

da, daca sunt 5 ani diferenta, despre tine e vb... de aceea te-am intrebat ce diferenta de varsta este intre voi, ca am vazut asta din etalare.

din partea mea, histia... puteti sa aveti si 50 de ani diferenta intre voi... cel putin stim un lucru ca e batran si el nu are cum sa insele... cu ce soarece? :haha:
:hagirl:
Musette

Închis