Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Wilma

histia
membru Pro
Zodie: Balanta

Re: Wilma

Mesaj de histia » 21 Mar 2010, 23:52

dorasilvana91 scrie:vulpe-copil-profesor
plus carte-turn tot in jurul lui
Veritas odium paret!

Musette
membru Pro
Zodie: Taur

Mesaj de Musette » 22 Mar 2010, 00:22

atata timp cat tine ascunsa relatia, inseamna ca ori nu este nimic serios si esti de joaca ori alta fata este relatia lui cea oficiala. nu-ti mai pierde timpul , suferind la afronturile ce tzi le aduce. :hagirl: :hagirl: :hagirl:
Musette

wilma
membru
Zodie: Sagetator

Mesaj de wilma » 22 Mar 2010, 01:08

Multumesc pentru raspuns,a fost cam dur si a durut ,dar macar a fost sincer.
Ai perfecta dreptate,dar cel putin un timp stiu sigur ca o sa-l mai iubesc :hagirl:

Musette
membru Pro
Zodie: Taur

Mesaj de Musette » 22 Mar 2010, 01:21

mergi in familie la el...mergi la prietenii lui si da-l de gol peste tot...fa tu pasul asta si rupe tacearea. daca te iubeste cu adevarat, va fi nemultumit la inceput apoi va accepta si veti trai fericiti impreuna.
Musette

morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Mesaj de morethenme » 19 Apr 2010, 20:02

wilma scrie:Sunt Wilma,va citesc de mult dar incerc degeaba sa "fur" de la voi,nu inteleg nimic.
Pun etalarea mea si poate ma ajutati voi sa pricep

Imagine

semnificator a fost femeia,iar taierea a fost barza si barbatul

buna wilma,

ma incumet sa-ti scriu si eu...sper sa nu te superi... :blush: ...eu una nu prea vad ce scrii tu...si e fff posibil sa vad gresit...dar cu toate astea...iti scriu... :blush:

la intrebare nu iti raspund....nu am cum...tu stii ce merita sau nu ptr tine..

ce vad eu...el e intr-o relatie stabila (poate chiar casatorit), dar cu multe probleme si nu cu tine...cred ca are si un copil ptr care isi face griji...in rest probleme si suparari in casa, la lucru cam peste tot....certurile par la ordinea zilei....dar nu cred ca isi va parasi relatia...

pe tine te tine in secret...esti "scaparea" lui catre momente de fericire...dar tie nu iti convine situatia asta...esti trista si inlacrimata...te supara aceasta situatie....ce aveti voi e o atractie sexuala chiar daca tu ai vrea poate mai mult si te simti oarecum "norocoasa" ptr ce primesti...te gandesti adesea sa lasi totul in urma...si cred ca pana la urma asta se va si intampla....cred ca te vei hotara sa alegi stabilitate alaturi de un cunoscut, poate chiar prieten cu care discuti adesea...si care are legatura cu jobul tau

ti-ai dori sa primesti vesti cu privire la relatia voastra, de la el, vesti despre schimbari care sa iti aduca noroc...

alegerea lui insa, cred ca va fi catre femeia cu care este momentan si cu care imparte mai mult decat o relatie, imparte si stabilitatea financiara...

ma opresc aici sa nu aberez prea mult si astept un feedback...pupici
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

wilma
membru

Mesaj de wilma » 28 Apr 2010, 10:51

morethenme scrie:
buna wilma,

ma incumet sa-ti scriu si eu...sper sa nu te superi... :blush: ...eu una nu prea vad ce scrii tu...si e fff posibil sa vad gresit...dar cu toate astea...iti scriu... :blush:
BA VEZI FFF BINE :lol:
la intrebare nu iti raspund....nu am cum...tu stii ce merita sau nu ptr tine..

ce vad eu...el e intr-o relatie stabila (poate chiar casatorit), dar cu multe probleme si nu cu tine...cred ca are si un copil ptr care isi face griji...in rest probleme si suparari in casa, la lucru cam peste tot....certurile par la ordinea zilei....dar nu cred ca isi va parasi relatia...

pe tine te tine in secret...esti "scaparea" lui catre momente de fericire...DA,SUNT JOACA LUI dar tie nu iti convine situatia asta...esti trista si inlacrimata...te supara aceasta situatie....ASA E ce aveti voi e o atractie sexuala ATRACTIE,DAR FARA SEX :hahaha: chiar daca tu ai vrea poate mai mult :nyam: si te simti oarecum "norocoasa" ptr ce primesti :shock: ...te gandesti adesea sa lasi totul in urma...si cred ca pana la urma asta se va si intampla. :good: ...cred ca te vei hotara sa alegi stabilitate alaturi de un cunoscut, poate chiar prieten cu care discuti adesea...si care are legatura cu jobul tau

ti-ai dori sa primesti vesti cu privire la relatia voastra, de la el, vesti despre schimbari care sa iti aduca noroc...E ADEVARAT<AM ASTEPTAT ,DAR AM OBOSIT

alegerea lui insa, cred ca va fi catre femeia cu care este momentan si cu care imparte mai mult decat o relatie, imparte si stabilitatea financiara...

ma opresc aici sa nu aberez prea mult si astept un feedback...pupici

MERCIK,am dat feedback cu intarziere ca am fost prea trista.
Am avut nevoie de luni intregi de jigniri si lacrimi ca sa-mi dau seama ca nu simte de fapt nimic pt mine si prob nici nu a simtit vreodata. Mi-am dat seama ca mamica mea e prea buna si si-a pus si ea sperantele in el degeaba,e doar un aventurier caruia ii place joaca.
Acum s-a terminat,durere inca e,dar trece ea cumva,cu multa vointa trece ea si asta,deocamdata ma chinui sa pun lacat mare pe "cufarul"de amintiri :)

morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Mesaj de morethenme » 28 Apr 2010, 21:41

capul sus...fiecare furtuna se incheie cu soarele... :giverose: ...va rasari si al tau...sunt convinsa...pupici
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

camycamycamy
membru Pro
Zodie: Berbec

Mesaj de camycamycamy » 29 Apr 2010, 09:38

Auzi.....cum iti dai seama daca cineva te iubeste sau nu????
Ca si eu tare as vrea sa-mi dau seama de cineva.......dar sunt atat de "prostuta" incat habar nu am......dupa mine,azi ma iubeste,maine nu si tot asa :hahaha:

Sper ca nu se mai mira nimeni de titlul meu,ca de fapt e porecla mea..."Varza" :hahaha: :hagirl:
Multumesc tuturor ce exista in viata mea.

wilma
membru

Mesaj de wilma » 04 Mai 2010, 09:06

:hagirl: Pur si simplu...stiu :hagirl:

E tare ocupat sa-si ascunda adevaratele sentimente,dar se da de gol uneori :lol: :grin:

wilma
membru

Mesaj de wilma » 16 Mai 2010, 21:29

"ma bucur ca m-am intors,ma bucur ca te-am gasit asteptandu-ma " 1 Mai

intrebarea mea era daca a fost sincer :blush:

semnificator barbat ,taiere,pasarile si biciul ,clarificare,copil

Dar ce ma fac ca nu pot pune etalarea :cray:

Închis