Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Wilma

wilma
membru
Zodie: Sagetator

Wilma

Mesaj de wilma » 14 Mar 2010, 11:48

Sunt Wilma,va citesc de mult dar incerc degeaba sa "fur" de la voi,nu inteleg nimic.
Pun etalarea mea si poate ma ajutati voi sa pricep

Imagine

semnificator a fost femeia,iar taierea a fost barza si barbatul

greieras
membru Club
Zodie: Rac

Re: Wilma

Mesaj de greieras » 14 Mar 2010, 11:59

Te intalnesti/iti doresti sau discutati despre o intalnire secreta,la hotel?
Nu te supara,dar eu asta am vazut din combinatia: Femeie in casa vaporului-Gradina in casa Crin-Carte in Pesti(ar putea fi vorba si despre ceva bani de care nu stii) si bici in casa sarpelui.

histia
membru Pro
Zodie: Balanta

Mesaj de histia » 14 Mar 2010, 12:00

Buna, Wilma. Cartile nu o sa-ti indice niciodata raspunsul la intrebarea pusa de tine, raspunsul acesta trebuie sa ti-l oferi singura pe baza a ceea ce simti pentru el si ceea ce cunosti despre el. Tu esti cea care cantareste ce merita si ce nu.
Veritas odium paret!

wilma
membru

Mesaj de wilma » 14 Mar 2010, 12:18

greieras scrie:Te intalnesti/iti doresti sau discutati despre o intalnire secreta,la hotel?
Nu te supara,dar eu asta am vazut din combinatia: Femeie in casa vaporului-Gradina in casa Crin-Carte in Pesti(ar putea fi vorba si despre ceva bani de care nu stii) si bici in casa sarpelui.

Degeaba imi doresc eu ceva cu el ,ca el nu doreste nimic.
In schimb ideea cu hotelul e colosala,as putea sa ma relaxez cateva zile si poate nitel rasfatata de personal :hagirl:

wilma
membru

Mesaj de wilma » 14 Mar 2010, 12:21

ancaioana scrie:Buna, Wilma. Cartile nu o sa-ti indice niciodata raspunsul la intrebarea pusa de tine, raspunsul acesta trebuie sa ti-l oferi singura pe baza a ceea ce simti pentru el si ceea ce cunosti despre el. Tu esti cea care cantareste ce merita si ce nu.

Ce simt eu e una si ce cunosc despre el alta.
Se pare ca e intruchiparea diavolului si poate la inceput e placut si cald,dar apoi te arde atat de tare incat scrumul se alege de ce simti.

wilma
membru

Mesaj de wilma » 14 Mar 2010, 12:24

Doar atat in etalarea mea?
Credeam ca poate voi vedeti ceva mai multe de cum e el,o privire obiectiva nu mi-ar strica

greieras
membru Club
Zodie: Rac

Mesaj de greieras » 14 Mar 2010, 12:26

wilma scrie:
greieras scrie:Te intalnesti/iti doresti sau discutati despre o intalnire secreta,la hotel?

In schimb ideea cu hotelul e colosala,as putea sa ma relaxez cateva zile si poate nitel rasfatata de personal :hagirl:
Din combinatiile : barbat in Cruce-inel in barbat-caine in buchet si scrisoare in calaret ...in curand vei primi o veste(scrisoare in calaret) de la barbatul care are ceva probleme(barbat in cruce) in relatie(inel in barbat) cu o femeie blonda sau o femeie pe care o cunosti sau pur si simplu prietena lui(caine in buchet)

Nu te lua prea mult dupa ce prostii debitez eu aici ca...sunt mai incepatoare ca incepatorii :blush:

wilma
membru

Mesaj de wilma » 14 Mar 2010, 12:27

Eram curioasa daca prin ochii altora el merita ce simt eu .
De fapt asta si era intrebarea,daca merita sau nu

dorasilvana91
membru Pro
Zodie: Leu

Mesaj de dorasilvana91 » 14 Mar 2010, 12:31

wilma scrie:Sunt Wilma,va citesc de mult dar incerc degeaba sa "fur" de la voi,nu inteleg nimic.
Pun etalarea mea si poate ma ajutati voi sa pricep

Imagine

semnificator a fost femeia,iar taierea a fost barza si barbatul
am sa ma uit si eu mai tarziu..pana diseara vei avea raspunsul :P
ce nu poti face azi nu lasa pe maine,lasa pe poimaine

wilma
membru

Mesaj de wilma » 14 Mar 2010, 12:45

greieras scrie:
wilma scrie:

Din combinatiile : barbat in Cruce-inel in barbat-caine in buchet si scrisoare in calaret ...in curand vei primi o veste(scrisoare in calaret) de la barbatul care are ceva probleme(barbat in cruce) in relatie(inel in barbat) cu o femeie blonda sau o femeie pe care o cunosti sau pur si simplu prietena lui(caine in buchet)

Nu te lua prea mult dupa ce prostii debitez eu aici ca...sunt mai incepatoare ca incepatorii :blush:

Cum? Adica e intruchiparea lui Satan la comportament si mai are si o relatie ? o prietena?II rup eu urechile la magarul asta !

Închis