Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Jurnal

dorasilvana91
membru Pro
Zodie: Leu

Re: Jurnal

Mesaj de dorasilvana91 » 25 Feb 2010, 22:30

cu banii nu pare asa o problema mare,si oricum nu e definitiv..apare o ameliorare :P
ce nu poti face azi nu lasa pe maine,lasa pe poimaine

shimo15
membru

Mesaj de shimo15 » 25 Feb 2010, 22:45

morethenme scrie:
shimo15 scrie:draga morethenme....nu stiu ce sa zic :hagirl: ,,,dar relatie din trecut ....n-am
eu sant maritata de cand ma stiu :hagirl: :hagirl:
:hahaha: ..atunci e clar pe asta am busit-o...desi initial...am nimerit-o ...m-am razgandit ulterior...foarte prost inspirata se pare.... :blush: ...ata ete...incepatorii...

atunci mai mult ca sigur iti faci griji degeaba....esti o femeiei norocoasa......ai si vei avea o relatie superba cu sotul tau, iar seful te respecta...;)...multa bafta.....
morethenme nu te descuraja eu cred ca esti bine pregatita,,,intrebarea nu fost pt. sot,,,si nici sef nu am,,,eu sunt bossul,,, :hagirl: eu am spus ca nu am avut alta relatie in trecut :pardon:

shimo15
membru

Mesaj de shimo15 » 25 Feb 2010, 22:51

dorasilvana91 scrie:cu banii nu pare asa o problema mare,si oricum nu e definitiv..apare o ameliorare :P
poate se va rezolva pe viitor ,,,dar pe mom. este destul de serioasa ,,nu ii primesc la timp si tot timpul sunt blocata ,,,ii iau dintr-o parte si iiduc in alta
noroc ca am ,,,de unde lua :hagirl:

morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Mesaj de morethenme » 25 Feb 2010, 23:44

shimo15 scrie:
morethenme scrie:
shimo15 scrie:draga morethenme....nu stiu ce sa zic :hagirl: ,,,dar relatie din trecut ....n-am
eu sant maritata de cand ma stiu :hagirl: :hagirl:
:hahaha: ..atunci e clar pe asta am busit-o...desi initial...am nimerit-o ...m-am razgandit ulterior...foarte prost inspirata se pare.... :blush: ...ata ete...incepatorii...

atunci mai mult ca sigur iti faci griji degeaba....esti o femeiei norocoasa......ai si vei avea o relatie superba cu sotul tau, iar seful te respecta...;)...multa bafta.....
morethenme nu te descuraja eu cred ca esti bine pregatita,,,intrebarea nu fost pt. sot,,,si nici sef nu am,,,eu sunt bossul,,, :hagirl: eu am spus ca nu am avut alta relatie in trecut :pardon:
shimo...incerci sa ne induci in eroare cumva?... :P ...ca asa nu ma mai joc... :hagirl: ...eu cum sa invat daca nu vrei sa spui tot... :blush:
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

shimo15
membru

Mesaj de shimo15 » 26 Feb 2010, 18:12

....nuuuu..... morethenme nu umblu cu *cioara vopsita*,,,eu chiar incerc sa te incurajez :clapping:
,,,sant intr-o relatie (cu acte) stabila ...zic io :hahaha: ...

dorasilvana91
membru Pro
Zodie: Leu

Mesaj de dorasilvana91 » 01 Mar 2010, 19:42

Imagine
ce nu poti face azi nu lasa pe maine,lasa pe poimaine

morethenme
membru Pro

Mesaj de morethenme » 03 Mar 2010, 00:00

shimo15 scrie:....nuuuu..... morethenme nu umblu cu *cioara vopsita*,,,eu chiar incerc sa te incurajez :clapping:
Na....in cazul asta, stai linistita ca in curand revin...;))...acum sunt putin ocupata...dar in curand termin cu "problemele gospodareshti" si ma intorc cu forte proaspete..... :hagirl:
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

shimo15
membru

Mesaj de shimo15 » 03 Mar 2010, 09:05

dorasilvana91 scrie:Imagine
...merci...dora..
........ primavara sa iti patrunda in suflet, sa te inalzeasca si sa te umple de bucurie si iubire! Iti doresc o primavara de impliniri!…...
:air_kiss: :giverose:

shimo15
membru

Mesaj de shimo15 » 03 Mar 2010, 09:14

morethenme scrie:
shimo15 scrie:....nuuuu..... morethenme nu umblu cu *cioara vopsita*,,,eu chiar incerc sa te incurajez :clapping:
Na....in cazul asta, stai linistita ca in curand revin...;))...acum sunt putin ocupata...dar in curand termin cu "problemele gospodareshti" si ma intorc cu forte proaspete..... :hagirl:
no.....amu ...rezolva ce ai de facut.....ca io te astept sa revii..proaspata si dulce :hagirl:
............ primavara sa iti patrunda in suflet, sa te inalzeasca si sa te umple de bucurie si iubire!Iti doresc o primavara de impliniri!…

morethenme
membru Pro

Mesaj de morethenme » 06 Mar 2010, 19:17

shimo15 scrie:
morethenme scrie:
no.....amu ...rezolva ce ai de facut.....ca io te astept sa revii..proaspata si dulce :hagirl:
............ primavara sa iti patrunda in suflet, sa te inalzeasca si sa te umple de bucurie si iubire!Iti doresc o primavara de impliniri!…

Multzu shimo...si tie la fel... :giverose: ....astept cu interes urmatoarea ta etalare... :hagirl: ...poate pe aceea o sa o vad si eu bine... :blush: ...pupici

Închis