Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Jurnal

shimo15
membru

Jurnal

Mesaj de shimo15 » 23 Feb 2010, 10:57

Imagine

semnificator STELE /
taiere :inel+calaret
cl. sarpe

morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Re: Jurnal

Mesaj de morethenme » 24 Feb 2010, 19:26

Nu-mi spui te rog ce intrebare ai pus?...ptr mine ar fi de folos.... :hagirl:
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

dorasilvana91
membru Pro
Zodie: Leu

Mesaj de dorasilvana91 » 24 Feb 2010, 20:22

dar nu cred ca e nevoie de intrebare..ii poti spune ce vezi si fara sa stii ce o interesa anume..asa e posibil sa ai feedback :yahoo:
ce nu poti face azi nu lasa pe maine,lasa pe poimaine

shimo15
membru

Mesaj de shimo15 » 25 Feb 2010, 14:00

morethenme scrie:Nu-mi spui te rog ce intrebare ai pus?...ptr mine ar fi de folos.... :hagirl:
mersi.... :) intrebarea e ceva de genul.......
...ce fel de relatie va fi cu domnul X,,,,,pe mom. este o relatie de afaceri.....dar mi se pare cam ciudat dl.X ..iar dupa cum vad cartile par a confirma ca trebuie sa fiu umpic atenta ....sant sanse sa se amestece afacerile cu alte chestii :cupa: .....hmmm
sau poate ma insel,,, :hagirl:
as dori sa aflu si alte pareri,,,,,daca se poate :pardon:

morethenme
membru Pro

Mesaj de morethenme » 25 Feb 2010, 21:11

shimo15 scrie:Imagine

semnificator STELE /
taiere :inel+calaret
cl. sarpe
Shimo draga....nu stiu ce sa zic....poate ma insel eu ...dar eu nu prea vad "complicatii inima/afaceri" in etalarea ta.... :unsure:

Mai degraba, O relatie in trecutul tau...una fericita de altfel dar in care au existat unele probleme, destul de mari, care au dus la despartire...momentan insa esti linistita, te simti in siguranta....in viitor vei avea parte de o dragoste mare...la inceput o prietenie apoi treptat veti evolua spre iubire...aceasta iubire iti va oferi protectie....prin aceasta dragoste se va pune capat unei probleme grave (poate acea relatie din trecutul tau)....in munca vad o reusita, un parteneriat bazat pe respect reciproc...

daca adaugam si taierea, as concluziona ca momentan relatia ta "de afaceri" e de fapt o prietenie care va evolua spre iubire (va aparea partenerul.... :hagirl: ....), iar relatia voastra va fi una foarte frumoasa

Poate ne spune Dora mai multe.... :hagirl: ...ce zici Dora? :grin:
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

shimo15
membru

Mesaj de shimo15 » 25 Feb 2010, 22:01

draga morethenme....nu stiu ce sa zic :hagirl: ,,,dar relatie din trecut ....n-am
eu sant maritata de cand ma stiu :hagirl: :hagirl:

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 25 Feb 2010, 22:08

eu vad pe aici niste probleme legate de bani,mai ales ca muntele se afla pe c.calaret,problema cred ca va veni in curand,sau daca este deja sosita,va mai continua o perioada dar se va termina cu bine pentru ca sicriu-buchet indica sfarsitul unei probleme stresante.In curand apare o poveste de iubire in care veti fi fideli unu altuia cu un barbat stabil, cu moral si psihic solid, dar pe care nu trebuie sa-l superi.Posibil sa aibe si ceva probleme de sanatate ca prea sta motz sicriul deasupra capului lui.
linia centrala vorbeste si ea despre o relatie de dragoste frumoasa,cu barbatul din etalare..daca zici ca intrebarea a fost despre colegul de la servici,atunci cred eu ca el e barbatul :) Pe langa asta,hai ca sa nu fie totul asa roz,cuplul pare putin egoist.Vei avea o perioada in care vei fi in al 9lea cer,pe langa dragoste,va merge bine si cu serviciul.

morethenme
membru Pro

Mesaj de morethenme » 25 Feb 2010, 22:12

shimo15 scrie:draga morethenme....nu stiu ce sa zic :hagirl: ,,,dar relatie din trecut ....n-am
eu sant maritata de cand ma stiu :hagirl: :hagirl:
:hahaha: ..atunci e clar pe asta am busit-o...desi initial...am nimerit-o ...m-am razgandit ulterior...foarte prost inspirata se pare.... :blush: ...ata ete...incepatorii...

atunci mai mult ca sigur iti faci griji degeaba....esti o femeiei norocoasa......ai si vei avea o relatie superba cu sotul tau, iar seful te respecta...;)...multa bafta.....

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 25 Feb 2010, 22:13

mie totusi mi se pare ca vine o iubire noua..iar sicriul ala langa inima nu arata deloc bine oricat de casatorita ai fi tu

shimo15
membru

Mesaj de shimo15 » 25 Feb 2010, 22:25

asa e dora ,,,despre bani,,,,sant mai mult decat stresata ,,,acum am ,acum n-am,,,as dori sa scap de stresul asta ;)
iar despre poveste ,,,vom vedea,,, :hahaha:

Închis