Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

AIMEEN 2010

AIMEEN
membru Club
Zodie: Gemeni

Re: AIMEEN 2010

Mesaj de AIMEEN » 15 Iul 2010, 12:28

Merci Dorasilvana.M-am gandit mai mult la partea sentimentala,poate ca acel inel semnifica o noua relatie pentru ca am cerut o surpriza!La serviciu sunt asa cum ai spus tot...barfita. Seful ma are la suflet,celelalte cu invidia!

AIMEEN
membru Club

Mesaj de AIMEEN » 12 Aug 2010, 09:40

dorasilvana91 scrie:
AIMEEN scrie:Imagine
taiere cheia si drumul
taierea-o decizie ce va fi luata

Ce stii-iti place foarte mult ceea ce faci..cred ca are legatura cu locul tau de munca..chiar daca acolo e posibil sa fii cam barfita sau cineva din acel anturaj sa nu te aiba la suflet

Ce nu stii-poate ai sa primesti niste cadouri care or sa te bucure nespus de mult

Ce cu gandul nu gandesti-iesiri multe cu prietenii..printre ei ai pe cineva anume la care tii foarte mult si cu care poti discuta orice-CEL CU CARE SUNT ACUM,POT DISCUTA ORICE,SUSTINERE SI PROTECTIE

Pe curand-ar trebui sa faci un sacrifiu..vei primi o veste importanta..habar nu am daca va fi buna sau rea,dar cred ca o sa-ti atinga sufletul intr-un fel

De la drum-ceva certuri..probabil din cauza ca esti tu legata de trecut sau pe curand o sa-ti cam aduci tu aminte de ceva sau de cineva si nu o sa fie bine-CERTURI CU FOSTUL SOT,MI-AM ADUS AMINTE DE TRECUT...URAT.....PROBLEME INCA NEREZOLVATE...EL ESTE PLECAT LA DRUM

Surpriza- nu stiu ce sa spun ca nu ai ales o carte calarificatoare..ar putea fi o noua relatie,sau un contract..
:bye:

dorasilvana91
membru Pro
Zodie: Leu

Mesaj de dorasilvana91 » 12 Aug 2010, 10:29

multumesc de feedback :bye:
cand ai timp,te astept si pe la mine :nyam:
ce nu poti face azi nu lasa pe maine,lasa pe poimaine

AIMEEN
membru Club

Mesaj de AIMEEN » 19 Oct 2010, 18:24

Imagine

AIMEEN
membru Club

Mesaj de AIMEEN » 25 Ian 2011, 12:32

Imagine
taiere,norii si ursul

emma13
membru Club
Zodie: Rac

Mesaj de emma13 » 25 Ian 2011, 13:30

taiere,norii si ursul
Tăierea ar spune că te preocupă un bărbat care nu prea e de încredere.
Stai cam rău pe ultima coloană, ar trebui refăcută pentru că aşa informaţiile cred că sunt mai mult despre trecut, practic sunt numai trei cărţi pe prezent, nişte veşti în casa unui prieten şi un bărbat înstărit.
Pe trecutul acela nu văd de ce să insistăm, cuprinde o relaţie care s-a destrămat, inel între şoareci şi munte cu cruce pe diagonala de viitor, o relaţie terminată în certuri şi destul de multă durere sufletească, inima în nori, sicriu în inimă, inimă bici, inimă turn, ceartă, însingurare suferinţă.
Ai luat-o de la capăt sau există şansa pentru asta, inelul reflectat în copil, poate chiar ai un copil, o fetiţă; buchet după inimă
Pe diagonala inimii ai peşti în casa căsătoriei, poate ţi-ai găsit un suflet pereche, cu atât mai mult cu cât urmează cheie şi urs, siguranţă, protecţie.
Pe diagonala buchetului ai copil scrisoare, veste despre un copil sau de la un copil, o veste bună şi iar zic fată pentru că e copilul în barză şi buchetul în şarpe
Se vede un început frumos dar totul e pe trecut, nu se vede cum o să evolueze
"Îndrăzneşte să te foloseşti de mintea ta"

AIMEEN
membru Club

Mesaj de AIMEEN » 25 Ian 2011, 16:15

Desi nu ma cunosti,niciodata nu te-ai uitat in cartile mele,asa este.O relatie terminata urat cu multa suferinta ,divort in 2008,am luat-o de la capat dar sunt ca si singura,si...da copilul este o fetita.Barbat instarit nu am.La sugestia ta voi reface etalarea.

AIMEEN
membru Club

Mesaj de AIMEEN » 25 Ian 2011, 16:24

Imagine
taiere,drumul si barbatul

AIMEEN
membru Club

Mesaj de AIMEEN » 25 Ian 2011, 19:39

Pestii sunt tot in casa casatoriei,urmati de inima-barbat.Barbat in cruce,cruce deasupra lui-nefericit?sau predestinat?Eu privesc in turn,singura sau voi fi tot singura,ma oglindec cu cheia poate voi gasi o solutie.

emma13
membru Club
Zodie: Rac

Mesaj de emma13 » 25 Ian 2011, 20:59

taiere,drumul si barbatul
Cărţile se deschid cu luna, o carte de emoţii, de gândire, de conexiune cu sufletul tău, e pe călăreţ deci ar anunţa sfârşitul tristeţii, o romanţă nouă, se reflectă în bărbat pe cruce, poate e supărat bărbatul ăsta la care te gândeşti, pe celelalte colţuri ai sciriu pe buchet reflectat în câine pe bărbat, ceva ce a făcut sau va face un prieten de-al tău care îţi va lăsa un gusta amar, nu e nevoie să fie ceva major, poate fi ceva ce aţi stabilit să faceţi împreună şi el anulează. Ai cumva ulcer sau gastrită?
Copacul în trifoi care se reflectă în soare anunţă vremuri bune, noroc rapid aş zice legat de muncă pentru să soarele e în ancoră.
Turnul în vapor ar zice că trebuie să călătoreşti şi că vrei independenţă dar şi protecţie.
În casa casei acolo unde ar trebui să vedem cu eşti tu în realitate e femeia, nu porţi măşti şi cumva te simţi în echilibru reflectată cu cheia în cheie.
Inelul e în continuare pe trecut, se vede relaţia trecută care se reflectă tot în şoareci pe şarpe, distrugere din cauza unei femei. E în casa certurilor şi a crinului, a familiei.
În continuare ai probleme în dragoste munte pe casa inimii dar se vor termina, trifoi pe munte – probleme trecătoare, de la tine se ajunge în coasă pe şoareci- dispariţia necazurilor care taie muntele.
Vaporul e în casa inelului, poate o relaţie cu cineva de al distanţă, poate o călătorie cu un iubit.
PE casa căsătoriei ai tot peştii pe diagonala lor inima pe carte în viitor şi cartea în trecut, cred în continuare că îţi vei găsi un suflet pereche, bărbatul acela care pare foarte nefericit.
Cred că e un om pe care-l ştii în casa lui e câinele, cineva de la muncă, poate un şef, poate cineva care te protejează pe acolo deasupra câinelui ai urs vulpe.
Ursul e în turn iar ne întoarcem la muncă, bine poate fi ci un judecător, notar, avocat, cineva din sistemul bancar, dar oricum e cineva care te protejează se oglindeşte în casă pe casa prietenilor, casa în sine ca şi ursul arată un bărbat protector.
De la ursul acesta pleacă un şir de evenimente fericite pentru tine, buchet în grădină – relaţii bune cu prietenii, trifoi în munte – obstacole depăşite, scrisoare în drum – veşti despre o decizie, coasă ep şoareci – necazuri care dispar.
În casa iubirii ai călăreţul, o nouă dragoste e pe drum între crin pe casa bucuriei şi stele, o să fie o relaţie frumoasă, care o să apară brusc.
Nu-mi dau seama unde e copilul în etalarea asta cel de pe casa peştilor ar zice că e vorba de nişte bani mai puţini şi o afacere la început.
Cred că fetiţa ta e buchetul de pe grădină începe şcoala sau grădiniţa ceva? Se reflectă în inimă şi în nori pe barză e o schimbare care te îngrijorează.
LA muncă pare să fie ok, soare în ancoră, ancoră în soare, reflectată cu cartea o muncă în care sunt implicate hârtii
Una peste alta aş zice cp e ok anul acesta la tine
"Îndrăzneşte să te foloseşti de mintea ta"

Închis