Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

AIMEEN 2010

AIMEEN
membru Club
Zodie: Gemeni

Re: AIMEEN 2010

Mesaj de AIMEEN » 06 Iul 2010, 12:25

linia centrala arata urat-discutii ce nu duc nicaieri in urma carora posibil sa pierd un prieten
[eu sau EA?]
scrisoare cruce...veste distrugatoare....despre cine ,despre ce?
crin,barbat ,femeie,caine-protectie din partea acestuia?
inima ,carte,barza,drum-normal se ascunde,dar decizia de catre cine trebuie luata?
banii...mare criza,spun prostii daca imi doresc ca situatia financiara sa se redreseze cu ajutorul unui barbat?

dorasilvana91
membru Pro
Zodie: Leu

Mesaj de dorasilvana91 » 09 Iul 2010, 19:01

AIMEEN scrie:Imagine
semn-femeia
taiere-cheia si crucea
hai ca incerc sa ti-o interpretez toata ca nu pot sa dau un raspuns pentru o intrebare anume pt ca nu ma pricep..asa daca iti zic ce vad eu aici,revii tu cu feedback dupa :grin:
Deci..apar vesti despre sanatate sau vreo reteta medicala de la spital ca e cladirea aia inalta..si sigur de la un doctor ca vad ursul ala acolo,oricum..nu prea bune :superstition: .
Tot vesti e posibil sa afli si de la indepartare..cumva despre vreun job sau de ce nu,sa fie exact de la locul de munca.Dar totusi tind sa cred ca vestile alea nu prea bune de care am zis mai sus..tare imi e sa nu faca referire la locul de munca.Oricum..imi spui tu..ca imi e sa nu ma incurc prin cartile astea ca am avut o perioada de pauza :lol:
Tu momentan cred ca esti singura (turn-inima)..sau ai trecut printr-o despartire cat de curand?
Am impresia ca ai un plan sau vrei sa faci tu ceva pe viitor si inca nu e gata,asta probabil si din cauza unor vesti rele care vor sosi curand.
Vestile sunt posibil sa vina ori printr-o persoana,ori sa fie vorba de niste secrete pe care tu le vei afla..
Apar si niste posibile evenimente mai restranse la care vei participa si tu de unde vei primi ajutor in rezolvarea unor probleme..solutiile noi vor veni in curand.
Se vede si o retragere..cred ca e vorba de locul de munca..chiar si o posibila despartire poate apare...irosesti ceva la nesfarsit..( ce rau imi pare ca nu pot sa le leg ca lumea.. :this: ),probleme de sanatate chiar daca in prezent pari a fi sanatoasa tun.
Posibil sa incepi si o noua relatie si tipul sa fie de la distanta..sau e posibil sa il cunosti intr-o viitoare calatorie.
Totusi vaporul ala sta in casa barbat..ori calatoreste mult,ori tu te gandesti foarte mult la el..barbatul sta si pe casa crin..sa fie o relatie bazata mai mult pe sex? :dontknow: si cred ca da..pentru ca..crinul se afla in casa ta iar tu pe casa soare.
Apar 2 evenimente diferite iar tu va trebui sa alegi intre ele..ori au legatura cu vreun job..ori pur si simplu sunt strans legate de petreceri.
Iti e gandu la o schimbare..ai de luat o decizie foarte importanta si cred ca decizia e in legatura cu barbatul pentru ca el se oglindeste in L cu drumul.
Pe viitor cineva mai matur ca tine,care totodata pare ati fi si prieten,e posibil sa se imbolnaveasca sau Doamne fereste,sa moara.Dar nu cred ca va fi asa grav pe viitor pentru ca pare sa se clarifice totul si pt el mai tarziu..deci..se exclude moartea :hagirl:
Daca in momentul asta tu gandesti pozitiv si ai impresia ca in curand totul va fi bine,eu cred ca mai ai de asteptat..posibil ca mai intai sa mai suferi..si abea apoi sa rasara si soarele.apar aici vise frumoase,planuri..dar si multe obstacole in calea lor..
Vor fi probleme mari dar pe termen scurt.
Tu si barbatul va priviti..asta ar trebui sa insemne ca sunteti suflete pereche.
El are parte de o schimbare sigura in relatie,sau daca nu,atunci e vorba de locul de munca.
Si el trebuie sa faca o schimbare..nu inteleg de ce in capul lui e vorba despre o sarcina ascunsa si faptul ca trebuie sa faca ceva in legatura cu asta.
Pe viitor ii apare o alegere gresita ce va isca scandal..si la el dupa o perioada mai lunga de asteptare va avea parte de liniste.
Va primi o veste buna de la o ruda si va trebui sa se bucure doar el..nu o sa vrea sa stie si altii..dar cu siguranta va primi vesti foarte foarte bune.
Se oglindeste cu buchetul..sa mai fie cineva in viata lui?si buchetul ala sta pe sarpe..hmm..cam ciudat :shout:
ce nu poti face azi nu lasa pe maine,lasa pe poimaine

AIMEEN
membru Club

Mesaj de AIMEEN » 09 Iul 2010, 21:32

Dorasilvana,multumesc frumos!Eu sunt cea care lucreaza intr-un spital,momentan nu ma simt prea bine,urmez un tratament cu antibiotice.In viata lui mai este cineva .Ne cunoastem de un an si ceva...numai ca el este foarte "legat"de altcineva de mult timp.

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 09 Iul 2010, 21:39

aha..

AIMEEN
membru Club

Mesaj de AIMEEN » 15 Iul 2010, 11:48

Imagine
taiere cheia si drumul

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 15 Iul 2010, 12:02

nu ai nici o carte clarificatoare pt inel?

AIMEEN
membru Club

Mesaj de AIMEEN » 15 Iul 2010, 12:12

Ce stiu;mi-am pierdut increderea in el cu toate ca pare sarmant,vorbe goale,vorbe ce nu duc la nimic
Ce nu stiu;cu ajutorul unei prietene voi cunoaste un alt barbat bine pozitionat financiar,daruri din parte acestuia,la inceput relatia va fi platonica
Ce cu gandul nu gandesc;voi empatiza cu acesta sau cu prietenii,aceasta prietenie pare a fi indenlugata[pe viata?],ca si cum asa trebuia sa se intample ma leg de copac care denota ceva inradacinat
Pe curand;se va intampla ceeace este predestinat,voi primi mesaj scris important care sper eu imi va schimba viata
De la drum;sa merg la o petrecere in care nu ma voi simti bine?sa fiu dezorientata ,critica cu mine ,sa nu stiu cum sa reactionez la acea petrecere?sa-mi fure ceva sau cineva linistea?
Surpriza;inelul....o relatie
Va rog,va uitati putin pe cartile mele!Multumesc!

AIMEEN
membru Club

Mesaj de AIMEEN » 15 Iul 2010, 12:13

am uitat s-o cer

AIMEEN
membru Club

Mesaj de AIMEEN » 15 Iul 2010, 12:15

stiu si simt ca trebuie sa fac ceva pentru mine,nu ma simt bine in relatia actuala

dorasilvana91
membru Pro

Mesaj de dorasilvana91 » 15 Iul 2010, 12:22

AIMEEN scrie:Imagine
taiere cheia si drumul
taierea-o decizie ce va fi luata

Ce stii-iti place foarte mult ceea ce faci..cred ca are legatura cu locul tau de munca..chiar daca acolo e posibil sa fii cam barfita sau cineva din acel anturaj sa nu te aiba la suflet

Ce nu stii-poate ai sa primesti niste cadouri care or sa te bucure nespus de mult

Ce cu gandul nu gandesti-iesiri multe cu prietenii..printre ei ai pe cineva anume la care tii foarte mult si cu care poti discuta orice

Pe curand-ar trebui sa faci un sacrifiu..vei primi o veste importanta..habar nu am daca va fi buna sau rea,dar cred ca o sa-ti atinga sufletul intr-un fel

De la drum-ceva certuri..probabil din cauza ca esti tu legata de trecut sau pe curand o sa-ti cam aduci tu aminte de ceva sau de cineva si nu o sa fie bine

Surpriza- nu stiu ce sa spun ca nu ai ales o carte calarificatoare..ar putea fi o noua relatie,sau un contract..
:bye:

Închis