Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Fairy's

Închis
morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Re: Fairy's

Mesaj de morethenme » 09 Noi 2010, 19:12

Multumesc pentru feedback Fairy....si ..cu placere... :giverose:
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

jr_fairy
Licorna
Zodie: Capricorn

Mesaj de jr_fairy » 09 Noi 2010, 20:11

Okay, avand in vedere ca am luat niste decizii care m-au lasat si pe mine cu gura cascata lately, revin cu o etalare updatata :hagirl: pentru urmatoarea perioada:
Imagine
"auzeam în soapta
murmur de copite
zbateri de arípe
nemarturisite
urmaream în taina
lacrima din geana"...

jr_fairy
Licorna

Mesaj de jr_fairy » 09 Noi 2010, 20:43

Linia centrala - plecarea mea la nunta verisoarei mele unde voi ramane cateva zile.
Bani - cheltuieli f multe, dar primesc o prima/un bonus probabil de sarbatori. Nu stiu ce anume, dar ceva ma va si surprinde in legatura cu acest bonus.
Momentan sunt afectata de o raceala ciudata in manifestari, dar pare ca se rezolva curand si starea mea de sanatate. La munca s-ar parea ca am apreciere, dar si asta probabil pana refuz sa mai preiau sarcini.
Am deasupra mea examenul ala pe care il astept, un examen strans legat de psihic. Examenul asta imi va decide cumva viitorul profesional si nu numai. (Curios, voi afla abia in ianuarie data examenului).
Despre el si o eventuala relatie mi-e frica sa vorbesc. El pentru mine este cel pe care inca nu il cunosc si care imi va marca viata. El pare minunat in etalarea asta - My own Prince Charming...
Anyway, sunt acolo cateva carti care ar anunta o sarcina: tind sa cred ca primesc o veste despre o sarcina. A altcuiva!! Not mine. :acute: Cred ca vara-mea e insarcinata! :hahaha:
Sau fratele meu inca necunoscut va deveni curand tatic?? Pozitionarea berzei imi arata totusi ceva probleme...
Avansuri sexuale. Deja sunt mai mult decat deranjante.
"auzeam în soapta
murmur de copite
zbateri de arípe
nemarturisite
urmaream în taina
lacrima din geana"...

jr_fairy
Licorna

Mesaj de jr_fairy » 16 Noi 2010, 09:36

Am ramas fara masina - Sicriu Vapor. Nu ma asteptam la asta. Cand o scot din service o vand si imi cumpar alta - Vapor Calaret. Sper sa reusesc repede... Sunt foarte suparata. :shout:
"auzeam în soapta
murmur de copite
zbateri de arípe
nemarturisite
urmaream în taina
lacrima din geana"...

jr_fairy
Licorna

Mesaj de jr_fairy » 04 Ian 2011, 13:40

Feedback: In prima zi a anului nou am aflat ca doua verisoare (Bici Barza Gradina) imi sunt insarcinate. Cea de a treia are probleme in concepere, desi incearca de mult timp, isi face teste si analize (Munte in BArza).
Masina inca nu am schimbat-o.
"auzeam în soapta
murmur de copite
zbateri de arípe
nemarturisite
urmaream în taina
lacrima din geana"...

Închis