Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

ECATERINA 2010

Închis
lumininita
membru Club
Zodie: Pesti

Re: ECATERINA 2010

Mesaj de lumininita » 18 Iun 2011, 09:06

buna ma bag si eu ca musca in .................... nu stiu dar eu nu vad casatorie inel cruce pt. mine inseamna , despartire ,divort,rupere ,ceva ca o lectie de invatat , poate ma insel dar eu asa vad . :sorry: :sorry:

ionescu ecaterina
membru
Zodie: Berbec

Mesaj de ionescu ecaterina » 18 Iun 2011, 09:11

Multumesc pentru raspuns!
ASTEPT SI ALTE PARERI.
Am citit la combinatii ca inel+cruce mai poate insemna si relatie destinata sa fie.
Acum cum va fi,doar Dumnezeu stie.
,,All good things come to those who wait.''

morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Mesaj de morethenme » 18 Iun 2011, 11:12

ecaterina...cand intrebi daca te vei casatori in viitor ...nu te mai gandi si daca va fi cu exul...parerea mea este ca aceasta etalare arata fosta ta relatie....si despartirea pe viitor... :this:

oricum eu nu cred in etalarile facute gandindu-te la o persoana cu care nu ai nimic in comun momentan si fara a avea acordul persoanei respective in a etala despre ea...parerea mea este ca in aceste cazuri vor iesi gandurile tale vis-a-vis de persoana respectiva...dc vrei o etalare despre o anumita situatie..etalazeaza doar ptr tine...dc e sa existe persoana respectiva pe viitorul tau o vei identifica cu siguranta intre cartile de viitor...dc nu va iesi inseamna ca nu e dat si gata...

:bye:
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

Ady80
membru
Zodie: Sagetator

Mesaj de Ady80 » 18 Iun 2011, 11:32

ionescu ecaterina scrie:Eu stiu ca VULPEA+COPAC inseamna situatie bine stabilita,de asta am zis ca este posibil sa ma casatoresc;si in plus,ma gandesc la ceea ce au spus celelalte etalari cu tipuri diferite de carti.
Personal,nu iau taiarea ca raspuns de baza,ci ca o completare a raspunsului dat de cele 2 carti:buchet+inel.
La mine, ori de cate ori a aparut vulpea sau sarpele in etalarile mici a insemnat falsitate, nu a fost cum mi-am dorit, chiar daca celelalte carti au fost foarte frumoase....
Si copacul pentru mine inseamna boala, ori de cate ori mi-a aparut copacul in etalari, cineva apropiat s-a imbolnavit...
Oricum iti doresc sa-ti gasesti perechea potrivita si sa ai o viata fericita. :)

Cat despre etalarea cea noua, nu vad casatorie in ea, ci cearta, schimbare, despartire...

ionescu ecaterina
membru

Mesaj de ionescu ecaterina » 18 Iun 2011, 12:43

multumesc pentru raspuns si spun inca o data ca ma uimeste ce imi apare mai nou in carti pentru ca eu am facut N etalari cu oracolul gipsy si cu oracolul ge si tot de atatea ori mi-a iesit ca ma voi casatori cu el.
etalarile au fost facute manual dar si online si raspunsul a fost acelasi.
oare acum s-a schimbat viitorul dintr-o data sau nu stiu ce se intampla,nu stiu ce sa mai cred ,sau faptul ca am facut atat de multe etalari pe acesta tema totul se intoarce impotriva mea?!
voi ce parere aveti.
etalarile au fost interpretate de persoane cu experienta,nu de mine personal

Ady80
membru
Zodie: Sagetator

Mesaj de Ady80 » 18 Iun 2011, 14:58

In primul rand nu se etaleaza asa de mult si des, pe aceeasi tema...Cartile nu-ti mai dau un raspuns...
Ce sa-ti spun, daca tu iti doresti sa te casatoresti cu el, sa ti se implineasca visul, eu doar am spus ce vad eu in cartile tale, raportat la experienta mea.... :)

ionescu ecaterina
membru

Mesaj de ionescu ecaterina » 18 Iun 2011, 15:09

Multumesc mult!
Mi-am dat seama ca tot etaland cartile atat de des raspunsurile vor fi eronate pana la urma.Am realizat asta din cauza ca acele raspunsuri afirmative de la inceput,s-au transformat acum in negative.In concluzie, ,,cartile s-au intors impotriva mea.''

lumininita
membru Club
Zodie: Pesti

Mesaj de lumininita » 18 Iun 2011, 22:35

da , asa cred si eu , cartile nu mai asculta de tine si sau transformat dindu-ti raspunsul pe care il vrei tu , eu am facut o singura etalare pt. mine una de 36 de carti , iar nu de mult una cu casnicia , dar nu am sa mai dau pt. mine acum mult timp ,pentru ca nu e bine deaia ma bucur cind gasesc cite un cobai pe aicea :search: :search: ar fi bine cam minimul 4 luni sa nu mai dai pt. tine daca te poti abtie .

ionescu ecaterina
membru

Mesaj de ionescu ecaterina » 04 Aug 2011, 08:07

Din curiozitate, am mai facut etalare sa vad ce mai spun cartile Gipsy despre domeniul sentimental care a ramas nseschimbat.
INTREBARE:Cu cine voi avea urmatoarea relatie stabila in viitor?
V-as ruga mult sa va dati si voi cu parerea.
Va multumesc anticipat in cazul in care o ve-ti face.
Etalarea:
Imagine
Oare voi avea o noua relatie pe viitor?Si daca DA,cu cine?
Interpretarea mea:pe viitor voi avea o relatie cu un barbat care a mai fost casatorit si care mi-a fost si un ,,fost''.Propriu-zis nu va fi o relatie ,ci o vizita asteptata a acestuia.
Voi ce ziceti?

ionescu ecaterina
membru

Mesaj de ionescu ecaterina » 04 Aug 2011, 08:33

Si inca o etalare pentru un viitor mai indepartat.
Voi relua relatia cu el in viitor?
El fiind VADUVUL.
Din cele 4 colturi ale etalarii se vede clar ca acest lucru se va intampla.
Daca ma uit la cartea CASATORIA,ea este langa JUDECATOR,MESAJ,DRAGOSTE.
In viitorul mai indepartat:BUCURIA NEASTEPTATA,VIZITA,DORINTA,VADUVUL=reluarea relatiei,vizita acestuia la mine.Ma uit si la cartile care stau in josul celor mentionate mai sus.
Decizia de-a relua relatia:JUDECATOR+BUCURIA NEASTEPTATA,va fi una buna.
Celelalte carti:CASATORIA+VIZITA,DORINTA+MESAJUL,DRAGOSTEA+VADUVUL=toate astea conduc la un raspuns pozitiv.
Impotriva reluarii acestei relatii este sigur cineva-DUSMANUL de langa JUDECATOR si anume o femeie in varsta pe care sigur o cunosc.
Taierea:BUCURIA NEASTEPTATA +COPILUL.
ETALAREA:
Imagine

Închis