Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

ECATERINA 2010

Închis
morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Re: ECATERINA 2010

Mesaj de morethenme » 17 Oct 2010, 12:07

Buna ecaterina, scuze de intarziere.....acum am vazut ce ai scris....incerc si vedem...;))

nu stiu daca astfel de etalari pot arata o perioada indelungata de timp, deci nu stiu daca ptr intrebarea ta acest tip de etalare este cel mai potrivit.

Howevere, let's see

Traiesti clipe exrem de fericite, ai impresia ca in sfarsit viata a ajuns unde iti doreai...aparent, aceasta fericire este una de durata (soare+copac). Fericirea ta e ursul (are in cap cheia), de care te leaga nu doar atractia fizica ci si o prietenie adevarata.

Mai apare in etalarea ta si un barbat fericit care tine secret o calatorie, un drum pe care doreste sa il faca (nu sunt sigura daca e tot ursul desi dupa o privire per ansamblu asupra etalarii as tinde sa iau caracteristici ale barbatului ursul+catzel+crini). Daca barbatul e si ursul, tu stii despre aceasta calatorie si o planuiti cu grija, impreuna. Vei primi in curand vesti bune in legatura cu acest drum.

Raspunsul la etalare: cred ca anunta schimbari catre ceea ce ai visat, momente extrem de frumoase alaturi de acest barbat.

La intrebarea daca te vei casatori cu el insa, eu nu gasesc aici un raspuns.

Oricum etalarea ta e f frumoasa...... ;)
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

ionescu ecaterina
membru
Zodie: Berbec

Mesaj de ionescu ecaterina » 17 Oct 2010, 17:52

Multumesc frumos pentru raspuns. :give_heart: :air_kiss: :giverose:
,,All good things come to those who wait.''

morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Mesaj de morethenme » 17 Oct 2010, 17:59

cu placere... ;)
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

ionescu ecaterina
membru

Mesaj de ionescu ecaterina » 25 Mai 2011, 00:14

ionescu ecaterina scrie:Multumesc frumos,CAMY!
El vine cu o durere-aceea de a nu avea copii pana la varsta asta.
SARPELE cred ca este fosta sotie care cat am fost in relatie cu el si-a tot bagat nasul si nu l-a lasat in pace sa fie fericit cu mine.
Norii intr-adevar semnifica un fost.Poate sa fie un ,,fost'' transformat daca ma pot exprima asa.
Desi s-a incheiat relatia de 2 saptamani,o relatie frumoasa ce este drept,eu ma astept ca in perioada cat am fost cu el sa fi ramas gravida.Asta voi vede saptamana viitoare.
Ma gandesc ca posibila lui transformare s-ar putea datora vestii ca poate va afla ca sunt gravida,ma gandesc. :hagirl:
FEEDBACK:intr-adevar asa s-a intamplat;am ramas gravida,el s-a intors la mine si ne-am impacat datorita vestii de mai sus dar ne-am despartit din nou din cauza SARPELUI-fosta nevasta.
Inca un feedback pozitiv,ce este drept,dupa mult timp dar nu stiu de ce am simtit nevoia acum sa fac asta.

ionescu ecaterina
membru

Mesaj de ionescu ecaterina » 10 Iun 2011, 13:07

NE VOM INTALNII IN URMATOARELE LUNI?

Imagine

Raspuns:vizita sigura a unui prieten:ANCORA+CAINE+CALARET
Ancora pe casa Calaretului=sosire sigura a unei persoane asteptate,in cazul de fata a CAINELUI.
Acest lucru este intarit si de combinatia:CAINE+CALARET=vizita unui prieten.
CALARETUL pe casa VAPORULUI=vizita de scurta durata.
Clarificarea indica faptul ca vizita se va anunta printr-un mesaj personal de la CAINE.
Concluzie:atat cartile combinate intre ele,cat si casele pe care stau indica acelasi lucru.
Alte pareri?

ionescu ecaterina
membru

Mesaj de ionescu ecaterina » 10 Iun 2011, 13:11

Nu stiu cum se interpreteaza taierea aici:CARTE+TRIFOI.
Ma ajutati,va rog?

ionescu ecaterina
membru

Mesaj de ionescu ecaterina » 10 Iun 2011, 13:35

Ma gandesc ca aceasta vizita va fi tinuta secret pentru o scurta perioada de timp,dupa care se va afla de ea.

lumininita
membru Club
Zodie: Pesti

Mesaj de lumininita » 11 Iun 2011, 10:13

buna , nu te supara pe mine ca intreb de ce socotesti pe ce casi au picat cartile la o etalare mica ? pt. ca tu nu ai toate casile si este gresit sa luam in considerare casile .
la etalari mici interpretam doar cartile ,

ionescu ecaterina
membru

Mesaj de ionescu ecaterina » 11 Iun 2011, 10:50

Pentru un raspuns mai bun eu socotesc si casele pe care stau cartile respective care pentru mine au importanta lor.

ionescu ecaterina
membru

Mesaj de ionescu ecaterina » 16 Iun 2011, 09:55

Imagine

CLARIFICARE:Imagine

Combinatia inseamna SPERANTE IMPLINITE
Oare?!
Voi cum mai puteti interpreta aceasta combinatie referitoare la intrebarea mea?

Închis