Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

morethenme 2010

Închis
shany
membru
Zodie: Rac

Re: morethenme 2010 etalarea din11/11

Mesaj de shany » 12 Noi 2010, 01:26

DESPRE VIATA TA SENTIMENTALA: AI VARSTA DE 24-25 DE ANI?
POPA DE INIMA(CASA) SE AFLA IN CASA 32= AI UN AMANT
10 (URSUL) IN CASA 15 = O PLACERE AGREABILA
8 (MUNTE) IN CASA 18 = BUCURIE, VESELIE
10 DE TREFLA (URSUL) IN CASA 15 – avertizeaza ca o persoana la care nu va asteptati va va aduce bani, pe care voi ati crezut ca ati pierdut SAU O speculatie avantajoasa va va aduce intr-o pozitie fantastica de care va veti bucura mult timp.
9 TREFLA (VULPEA) este PREZENTUL - URMATA DE O CARTE DE INIMA ROSIE(la tine este urmata de LUNA CARTEA 32) VA FI URMAT DE BIJUTERII SAU ALTE OBIECTE DE VALOARE

CUM TU ARATI: PAR CASTANIU ROSCAT, PISTRUI, BARBIE MICA, :notme: :notme: :. membre scurte, nas scurt, format petite pe masura ca de copil :notme: :notme: (vulpea langa tine); Posibil in zodia rac??? :dontknow: :dontknow:
CUM ARATA PARTENERUL TAU: este langa CASA - un om mare ,foarte uscat si cu o fata palida. Este de multe ori foarte periculos, si are un orgoliu prostesc si pretinde (arata) ca este mai luminat decat semeni lui. :notme: :notme: Poate sa fie in zodia Capricorn ???/:dontknow: :dontknow
MA OPRESC AICI CA SA NU MA BATI : :blackeye: :blackeye: :tomato: :tomato:
EU SPER SA TE AMUZI COPIOS :hahaha: :haha:

morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Mesaj de morethenme » 12 Noi 2010, 07:33

shany scrie:DESPRE VIATA TA SENTIMENTALA: AI VARSTA DE 24-25 DE ANI?....27
POPA DE INIMA(CASA) SE AFLA IN CASA 32= AI UN AMANT nu
10 (URSUL) IN CASA 15 = O PLACERE AGREABILA :dontknow:
8 (MUNTE) IN CASA 18 = BUCURIE, VESELIE momentan nu, dar sper sa apara si asta
10 DE TREFLA (URSUL) IN CASA 15 – avertizeaza ca o persoana la care nu va asteptati va va aduce bani, pe care voi ati crezut ca ati pierdut SAU O speculatie avantajoasa va va aduce intr-o pozitie fantastica de care va veti bucura mult timp. sa dea D-zeu
9 TREFLA (VULPEA) este PREZENTUL - URMATA DE O CARTE DE INIMA ROSIE(la tine este urmata de LUNA CARTEA 32) VA FI URMAT DE BIJUTERII SAU ALTE OBIECTE DE VALOARE nici asta nu m-ar deranja

CUM TU ARATI: PAR CASTANIU ROSCAT, PISTRUI, BARBIE MICA, :notme: :notme: :. membre scurte, nas scurt, format petite pe masura ca de copil cam asa...mai putin parul castaniu-roscat....in rest..da :notme: :notme: (vulpea langa tine); Posibil in zodia rac???nope, fecioara :dontknow: :dontknow:
CUM ARATA PARTENERUL TAU: este langa CASA - un om mare ,foarte uscat si cu o fata palida. Este de multe ori foarte periculos, si are un orgoliu prostesc si pretinde (arata) ca este mai luminat decat semeni lui. :notme: :notme: Poate sa fie in zodia Capricorn ???/:dontknow: :dontknow habar n-am....n-am asa ceva... :dontknow:
MA OPRESC AICI CA SA NU MA BATI : :blackeye: :blackeye: :tomato: :tomato:
EU SPER SA TE AMUZI COPIOS :hahaha: :haha:
ms mult ptr parerea ta.... :giverose:
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

shany
membru

Mesaj de shany » 12 Noi 2010, 07:53

eu iti multumes morethenme :hahaha: ca nu te-ai suparat pe mine pentru timpeniile pe care le-am spus.......ma uit din nou sa vad unde sant greselile....bineinteles daca nu te superi :hagirl: :hagirl:

morethenme
membru Pro

Re: morethenme 2010

Mesaj de morethenme » 12 Noi 2010, 18:46

nu am motive sa ma supar...din contra poti sa scrii ceea ce legi...mai invat si eu cate ceva... :hagirl:
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

shany
membru

Mesaj de shany » 12 Noi 2010, 20:10

tu esti o draguta :hagirl: ....tu de la mine poti invata poate alceva....in nici un caz carti (nu acum):dontknow:..... dar ma voi stradui, cine stie poate int-o ZI :yahoo: voi reusi si eu, ca tine si ca multe fete de aici. Cu aceasta ocazie pot sa spun, fara nici o modestie, "SANTETI GROZAVE " va respect si stimez pentru tot ce realizati pe acest sait. :hagirl:
cu respect,
Dr. Gabriela Yohay (numele meu real) shany este fica mea cea mica (8 ani)

morethenme
membru Pro

Mesaj de morethenme » 12 Noi 2010, 20:15

incantata de cunostinta Gabriela.... :giverose:

iar de invatat avem toate..de aceea ne reunim aici....cat despre mine...nu prea am vechime, sunt destul de recenta pe aici.... :hagirl:

emma13
membru Club

Mesaj de emma13 » 12 Noi 2010, 22:15

Ştii la ce etalare mă refer
Nu cred că ai depăşit ultima relaţie. Te preocupă o transformare, sfârşitul unui ciclu, legat de drum ar indica o separare, o altă metodă care să aducă succesul.
Pe colţul celălat bărbat inel este un bărbat implicat într-o relaţie, poate e viitorul tău partener care încă nu e liber şi cărţile din jurul inelului s-ar raporta la acea relaţie a lui dar aş înclina să cred că e bărbatul pentru care suferi tu şi care acum e cu altcineva
totuşi sicriul în 1 arată că mâhnirea va fi înlocuită cu bucurie.
M-am uitat numai al inimă şi inel pentru că zici viaţă sentimentală, poate trebuia să mă uit şi după prieteni.
Linia centrală te preocupă singurătatea şi vei participa la o adunare cu implicaţie emoţională, un workshop, o expoziţie care va avea loc într-un amfiteatru şi la care va fi multă lume.
Inelul e în viitor, e în casa bărbatului din nou îl arată deja implicat întrr-o relaţie, pe coloana inelului ai sicriu, cheie, buchet : Suferi din dragoste din caza unui mariaj a unei relaţii dizolvate dar vei avea o nouă relaţie care în care se va ajunge la logodnă. O relaţie care se va ivi rapid şi care poate dura toată viaţa.
Va trebui să iei o decizie, vei ajunge al un punct de cotitură în relaţii în câteva săptămâni, nu ştiu dacă înseamnă să renunţi al ultima speranţă în privinţa celui dinainte sau să îi dai o şansă cuiva nou.
În casa inelului ai barza care ar vesti o relaţie fermă.
În trecere cred că te vei tunde, sau vopsi sau vei face o schimbare de look curând.
În casa inimii ai câinele poate viitoarea relaţie va fi o prietenie transformată în dragoste
Inima eu acum o văd în trecut, eşti legată tot de fostul, ca atare tot ce e în jurul ei cred că vorbeşte despre acea relaţie. Inima e în casa 7 deci cineva a tulburat relaţia, aş zice că o femeie. O relaţie frumoasă, tu fiind şi genul mai de casă nu ştiu cum aş traduce asta, îţi place acasă cu ai tăi, să găteşti sau să ai grijă de ei sau pur şi simplu să te uiţi al tv sau să citeşti acasă la tine.
Din cauza geloziei, erai nesigură emoţional, aveau loc certuri dese care unite cu tulburarea relaţiei au dus la suferinţă şi pierderea relaţiei.
Faci parte dintr-o familie unită şi totuşi ceva o tulbură ca şi cum cineva ar fi anunţat brusc că e homosexual şi restul are probleme în a accepta.
Cam în 3 săptămâni va trebui să faci o călătorie pe care nu trebuie să o amâni, probabil legată de muncă.
Aşa cum a nimerit cartea ta prea multe nu ai în faţă dar aş zice că în următoarele 2 săptămâni o incertitudine pe care o ai se va transforma în cunoaştere absolută.
Ai o problemă de sănătate ai copacul prea aproape, îţi revii poate dintr-o boală dar ai sistemul imunitar varză, şi copac coasă buchet legate cumva eu încep să cred că înseamnă o operaţie de genul extracţiei unui dinte sau al unui negel, al unui chist, oricum prezenţa vulpii mă face să cred că întâi îţi vor pune un diagnostic greşit.
Dar am depăşit deja sfera sentimentală
:flirt:

.
"Îndrăzneşte să te foloseşti de mintea ta"

morethenme
membru Pro

Mesaj de morethenme » 12 Noi 2010, 22:41

emma ..ms mult ptr parerea ta....iti scriu cu rosu ceea ce stiu
emma13 scrie:Ştii la ce etalare mă refer
Nu cred că ai depăşit ultima relaţie. Te preocupă o transformare, sfârşitul unui ciclu, legat de drum ar indica o separare, o altă metodă care să aducă succesul.e adevarat, ma preocupa o schimbare dar nu referitoare la fosta mea relatie...ci la starea de izolare in care am intrat involuntar si din care aparent nu gasesc solutii de a iesi momentan...e frustrant deja si sincer ma dispera... :beee:
Pe colţul celălat bărbat inel este un bărbat implicat într-o relaţie, poate e viitorul tău partener care încă nu e liber şi cărţile din jurul inelului s-ar raporta la acea relaţie a lui dar aş înclina să cred că e bărbatul pentru care suferi tu şi care acum e cu altcinevada...e adevarat...fostul e cu altcineva..au relatie frumoasa si oficiala...
totuşi sicriul în 1 arată că mâhnirea va fi înlocuită cu bucurie.
M-am uitat numai al inimă şi inel pentru că zici viaţă sentimentală, poate trebuia să mă uit şi după prieteni.
Linia centrală te preocupă singurătateaperfect adevarat... :good: şi vei participa la o adunare cu implicaţie emoţională, un workshop, o expoziţie care va avea loc într-un amfiteatru şi la care va fi multă lume.
Inelul e în viitor, e în casa bărbatului din nou îl arată deja implicat întrr-o relaţie, pe coloana inelului ai sicriu, cheie, buchet : Suferi din dragoste din caza unui mariaj a unei relaţii dizolvate dar vei avea o nouă relaţie care în care se va ajunge la logodnă. O relaţie care se va ivi rapid şi care poate dura toată viaţa.
Va trebui să iei o decizie, vei ajunge al un punct de cotitură în relaţii în câteva săptămâni, nu ştiu dacă înseamnă să renunţi al ultima speranţă în privinţa celui dinainte sau să îi dai o şansă cuiva nou.
În casa inelului ai barza care ar vesti o relaţie fermă.
În trecere cred că te vei tunde, sau vopsi sau vei face o schimbare de look curând.e programat deja...si tuns si vopsit... :good:
În casa inimii ai câinele poate viitoarea relaţie va fi o prietenie transformată în dragoste
Inima eu acum o văd în trecut, eşti legată tot de fostul, ca atare tot ce e în jurul ei cred că vorbeşte despre acea relaţie. nu sunt legata de el...a trecut in cele din urma...dar a fost singura iubire din viata mea, deci inevitabil sa apara ptr ca e singurul sistem sa spunem la care pot raporta notiunea de iubire... :good: Inima e în casa 7 deci cineva a tulburat relaţia, aş zice că o femeie.corect. :good: O relaţie frumoasă, tu fiind şi genul mai de casă nu ştiu cum aş traduce asta, îţi place acasă cu ai tăi, să găteşti sau să ai grijă de ei sau pur şi simplu să te uiţi al tv sau să citeşti acasă la tine.corect... :good:
Din cauza geloziei, erai nesigură emoţional, aveau loc certuri dese care unite cu tulburarea relaţiei au dus la suferinţă şi pierderea relaţiei.
Faci parte dintr-o familie unită şi totuşi ceva o tulbură ca şi cum cineva ar fi anunţat brusc că e homosexual şi restul are probleme în a accepta.daaaaa...preocuparea sunt eu...am cam renuntat la ideea ca voi mai putea sa ma mai leg de cineva vreodata....asa ca ei sunt cam disperati din cauza asta... :blush:
Cam în 3 săptămâni va trebui să faci o călătorie pe care nu trebuie să o amâni, probabil legată de muncă.
Aşa cum a nimerit cartea ta prea multe nu ai în faţă dar aş zice că în următoarele 2 săptămâni o incertitudine pe care o ai se va transforma în cunoaştere absolută.
Ai o problemă de sănătate ai copacul prea aproape, îţi revii poate dintr-o boală dar ai sistemul imunitar varză, şi copac coasă buchet legate cumva eu încep să cred că înseamnă o operaţie de genul extracţiei unui dinte sau al unui negel, al unui chist, oricum prezenţa vulpii mă face să cred că întâi îţi vor pune un diagnostic greşit.daaa...partea cu sistemul imunitar e adevarata...operatie de extractie nu...analize amanuntite...posibil probleme cardiace... :superstition: ...daca mai vezi ceva la acest capitol scrie-mi te rog... :blush:
Dar am depăşit deja sfera sentimentală
:flirt:

.

morethenme
membru Pro

Mesaj de morethenme » 16 Noi 2010, 19:42

morethenme scrie:
morethenme scrie:sa vedem ce surpriza ne mai aduce noiembrie... :hagirl:

orice parere este binevenita... :grin:

Imagine
Aparent am inceput sa vad in propriile etalari binisor...am feedback la propria interpretare
Haideti sa postez si parerea mea cu privire la propria etalare:

ce stiu: e timpul sa fiu isteata in ceea ce priveste munca, trebuie cautate solutii in acest domeniu, solutii care sa stabilizeze situatia financiara...doar ca aceste solutii intarzie sa apara corect..stiu ca e cazul sa o iau pe alt drum dar inca nu am solutii incotro sa o apuc

ce voi primi...vesti proaste sau noutati despre scaderi salariale la munca...nu cred ce e vb despre pierderea serviciului ci doar un climat neplacut si probleme financiare ce vor aparea climat f neplacut...problem cu carul...

ce cu gandul nu gandesc: voi munci mult..munca in relatii cu publicul ...vor fi si cunostinte noi, unele petreceri la ceas de seara care vor cam injumatati bugetul meu...tot in munca aparent voi reusi sa gasesc solutia potrivita..la capul meu un nou contract...posibil sa cred ca asta e solutia problemelor financiare da...pana peste cap ingropata in munca...solutia stiu sigur ca e un nou contract...de aparut insa nu apare nimic...desi e adevart nici nu am mai cautat in ultima vreme...ar fi cazul sa ma pun pe treaba... :this:

pe curand: tot ceea ce mi se intampla mi-e menit...inca blocaje peste tot...dar pe viitorul mai departat aparent va aparea si solutia...blocajele din viata mea par a fi un strict necesar inainte de a dobandi ceea ce imi doresc ptr prima parte nu stiu, dar cu siguranta a doua da...totul e blocat...deja nu mai supor

de la drum: fericirea mea e inca blocata...nu e dat sa fie acum momentul..si va mai dura inca mult timp visarea mea si blocajul omniprezent incep sa cred ca DA

surpriza: cred ca o cearta urata la lucru ....urata rau dar trece repede... DAAAAAAA...cum va trece nu stiu...dar sincer nici nu-mi mai pasa...is satulaaaa... :beee:

Taierea cred ca arata starea mea actuala...in ciuda a tot ce traiesc mi-am gasit oaza de liniste si pace cam da

Astept si opiniile voastre...orice parere este binevenita.... :giverose:

morethenme
membru Pro

Mesaj de morethenme » 16 Noi 2010, 20:01

Astept si opiniile voastre...orice parere este binevenita.... :giverose: [/quote]
Ce ştii Se pune la cale ceva, există o femeie pe care trebuie să o tratezi cu mănuşi, nu neapărat la locul de muncă dar o femei care îţi poate influenţa starea financiară. Dacă este o femeie are părul lung şi închis al culoare, ten deschis, ochii verzi albăstrui aş zice. Ştii că există dificultăţi, şiretlicuri, că ai "prieteni" şi nu e momentul pentru decizii rapide şi hazardate. Şarpe -cheie spune că există implicări nedorite care se lasă cu probleme. Secrete sunt pe care să iese la lumină iar soluţiile la o problemă dificlă vor fi surprinzătoare şi totuşi eficiente. Peştii arată muncă pe cont propriu, vânzări, import export, consultanţă asociaţi cu cheia succes financiar sigur, poate devii reprezentant la vreo firmă din aia de vinde acasă
Ce nu ştii:
Şoarecele spune că ai putea pierde ceva, eu nu zic locul de muncă ci stresul de la muncă, pentru că în dreapta stă cartea care spune ce pierzi care e vulpea deci intrigi şi stres la muncă.
Cum urmează călăreţul deci noi oportunităţi la slujbă, veşti în care poţi avea încredere.
Eu zic că lucrurile la muncă se îmbunătăţesc sau schimbi locul ăsta de muncă cu unul mai bun.asta nu..e din ce in ce mai rau....
Ce cu gândul nu gândeşti, bine io sentimentala universului m-am gândit al o relaţie mai devreme şi ai varianta aia mai sus
Dar poate fi vorba şi de un nou contract de muncă, un job în care să relaţionezi cu public şi îmi revine obsedant imaginea doamnelor care vând cosmetice, nu zic firme că am citit că nu e voie dar pricepi ideea.inca nu
Pe curând
Ceva se va sfârşi, cred ca DAnu e musai un lucru rău sfârşitul pentru că va deveni predominantă în viaţa ta influenţa cărţii de după cruce: Stelele, succes, un drum nou, paşi no. Stele ne poartă spre destinul nostru.
Stele femeie ori vei avea un mentor, o femeie la chestia asta nouă pe care o faci, ori tu vei deveni foarte populară.
De la drum:
Există încă o întârziere dar e cam tăiată de soare, nu ami durează mult până al succesul deplin, pentru că e soare ancoră al zice că se referă la latura profesională, succes la şi în muncă.
Norii reprezintă sufletul, vei fi nelinişită, o să ai crize scurte de incertitudine, nu o să ştii în ce direcţie să o iei.DAAA
Prozaic aş zice că surpiza lui noiembrie e o gripă sau o viroză, o infecţie de vreun fel (plămâni, rinichi, vezică nu-s sigură) şi pentru că ai undeva în etalare vulpea aş zice că ar trebui să ceri şi a doua opinie a unui doctor nu numai prima
Şi de asemenea văd foarte clar că va trebui să dai feedback să văd şi io ce am nimerit, ca să fac un pas înainte :superstition:[/quote]

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: ai fost mortal la ultima fraza....iti dau feedback total ptr "ce stiu"...pentru restul va fi necesar sa mai astepti.... :P :P ....si ms mult ptr parerea ta.... :thankyou: :thankyou: [/quote]

Închis