Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

morethenme 2010

Închis
morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

morethenme 2010

Mesaj de morethenme » 17 Feb 2010, 00:21

Incep jurnalul pe 2010 cu o etalare de 36 carti... :grin:

Imagine

Semnificator: Inima
Taiere: Gradina si Luna

Sunt inca incepatoare...asa ca...nu mi-as da cu parerea de la inceput pentru o astfel de talare...mai ales una proprie...sper insa sa o faceti voi pentru mine.. :beg: .. .multzu mult...pupici la toate... :air_kiss: :giverose:
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

mica81
membru Pro
Zodie: Berbec

Re: morethenme 2010

Mesaj de mica81 » 17 Feb 2010, 00:25

sa vedem ... imi arunc cu privirea si o sa revin cu noutati... :hagirl:
feelings are'nt optional, they are just there ! what you do once you recognize them it's another matter...

morethenme
membru Pro

Mesaj de morethenme » 17 Feb 2010, 00:28

mica81 scrie:sa vedem ... imi arunc cu privirea si o sa revin cu noutati... :hagirl:

Multzu...esti o dulce...abia astept parerea ta... :hagirl:
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

mica81
membru Pro

Mesaj de mica81 » 17 Feb 2010, 15:19

bun! pai asa cum vezi si tu ... traiesti total in trecut ... nu ai nici o carte care sa-ti arate ceva legat de viitor, decat 3 carti care vorbesc de prezent.

nu stiu cat de bine te-ai concentrat ... sau poate din cauza oboselii ... , insa eu iti voi spune parerea mea referitoare strict la cei ai trait in trecut. nu pot sa fac eventuale supozitii pt viitor, pt ca nu stiu daca ar fi corecte... ( poate isi mai da si altcineva cu parerea legat de lucrul asta :secret: )
feelings are'nt optional, they are just there ! what you do once you recognize them it's another matter...

mica81
membru Pro

Mesaj de mica81 » 17 Feb 2010, 15:31

revenind la subiect acum...

etalarea ta s-a deschis cu pierderi ....! simti ca ai pierdut ceva din cauza unei femei, lucru care te-a facut sa-ti cam pierzi increderea, ai gandit negativ in ceea ce priveste relatia pe care ai avut-o, ca si cum totul se rezuma la "nebunii doar..."
ai vrea sa uiti toate dezamagirile, ba chiar cateodata simti nevoia sa pleci departe .... sa lasi tot ce ai trait in urma.....! in relatia pe care ai avut-o sti ca totul este terminat! poate ai avut o incercare ... te-ai intalnit cu EL crezand ca dupa aceea intalnire, lucrurile se vor imbunatatii si ve-ti avea un nou inceput impreuna, insa chiar daca comunicarea intre voi s-a imbunatatit ... aceasta comunicare nu avea nimic de aface cu sentimentele, ele fiind in continuare tinute secrete, unul din voi (cred ca el) nu avea puterea sa spuna ce sentimente are pt celalalt.

la relatia voastra nu mai revin, pt ca au iesit practic aceleasi carti ... ( certuri in casa, falsitate din partea lui, stabilitatea relatiei a fost distrusa brusc, spulberarea viselor ).

:boredom: :dontknow:

mica81
membru Pro

Mesaj de mica81 » 17 Feb 2010, 15:36

uitasem de prezent ... :blush:

care iti spune despre o schimbare brusca ce iti spoate oferii un pic de liniste :)
referitor la aceasta schimbare care s-ar referii si la ce aduce...... nu pot sa fac nici o legatura pt ca nu mai are alte carti dupa care sa arate viitorul (coasa ...) decat tot legat de trecut ( ancora+coasa; muntele+coasa ) lucru despre care ti-am vorbit ce a adus... :acute:

mica81
membru Pro

Mesaj de mica81 » 17 Feb 2010, 15:39

parerea mea e sa mai incerci etalare cu 36 de carti cand vei fi mai odihnita, cu mintea limpede ...., si daca iese tot asa ( fara carti care sa arate viitorul) sa mai lasi sa treaca un timp... ;)

mai cere si alte pareri .... poate eu gresesc. :)

pupici :giverose:

morethenme
membru Pro

Mesaj de morethenme » 17 Feb 2010, 18:26

mica81 scrie:parerea mea e sa mai incerci etalare cu 36 de carti cand vei fi mai odihnita, cu mintea limpede ...., si daca iese tot asa ( fara carti care sa arate viitorul) sa mai lasi sa treaca un timp... ;)

mai cere si alte pareri .... poate eu gresesc. :)

pupici :giverose:
S-ar putea sa ai mare dreptate in sensul ca eram chiar obosita...asa ca voi mai incerca o data....sa vedem ce iese...:D

morethenme
membru Pro

Mesaj de morethenme » 17 Feb 2010, 19:08

am refacut etalarea...si iesit intradevar diferit:

Imagine

taiere: cheia+sarpele

astept parerea ta Mica.... :air_kiss: :giverose:

mica81
membru Pro

Mesaj de mica81 » 17 Feb 2010, 19:18

buna :)

tot in trecut apari si in etalarea asta ............... :superstition:

Închis