Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Whisper 2010!

Închis
whisper
membru Pro
Zodie: Gemeni

Re: Whisper 2010!

Mesaj de whisper » 22 Aug 2010, 11:28

Camy multam de interpretare...iar ma trimiti in strainatate? :D
Mda iarasi o sa apara trecutul,ufa nu mai scap de el...se zice ca de ce iti e frica nu scapi,asa nu scap nici eu de el :D ...semnificatorul este femeia...eu nu am nimic in comun cu domeniul medical...urasc spitalele...turnul e casa ancorei ma gindeam ca poate fi vorba de un job intr-o institutie financiara,administrativa :dontknow:
Mi s-a mai zis in trecut ca o sa lucrez intr-un domeniu nou...ramine de vazut daca va fi asa sau nu...Probleme financiare au fost dar mereu a existat cineva in umbra care m-a ajutat...sper sa se termine intr-o zi...
Sunt obisnuita cu barfe si invididie,am ajuns sa fiu imuna la ele...cind cineva nu are loc de mine il pun la punct :D
We don't love to be loved; we love to love!

camycamycamy
membru Pro
Zodie: Berbec

Mesaj de camycamycamy » 22 Aug 2010, 11:35

whisper scrie:Camy multam de interpretare...iar ma trimiti in strainatate? :D Asta e...imi place sa am prieteni in strainatate :lol:
Mda iarasi o sa apara trecutul,ufa nu mai scap de el...se zice ca de ce iti e frica nu scapi,asa nu scap nici eu de el :D ...semnificatorul este femeia...eu nu am nimic in comun cu domeniul medical...urasc spitalele...turnul e casa ancorei ma gindeam ca poate fi vorba de un job intr-o institutie financiara,administrativa :dontknow: Da,turn in ancora,apoi barza si la final copac,asa am ajuns la chestia cu medical,dar poate e doar ceva in domeniul...eco ;)
Mi s-a mai zis in trecut ca o sa lucrez intr-un domeniu nou...ramine de vazut daca va fi asa sau nu...Probleme financiare au fost dar mereu a existat cineva in umbra care m-a ajutat...sper sa se termine intr-o zi...
Sunt obisnuita cu barfe si invididie,am ajuns sa fiu imuna la ele...cind cineva nu are loc de mine il pun la punct :D
Merci ptr feedback,W :hagirl:
Multumesc tuturor ce exista in viata mea.

whisper
membru Pro
Zodie: Gemeni

Mesaj de whisper » 22 Aug 2010, 13:46

Camy,asteptam sa vedem daca se va mai intimpla ceva ;)
We don't love to be loved; we love to love!

Închis