Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Whisper 2010!

Închis
whisper
membru Pro
Zodie: Gemeni

Re: Whisper 2010!

Mesaj de whisper » 25 Iul 2010, 12:39

Imagine
Taiere-buchet&stele,clarificare pe turn-soare

Unde am sa-l cunosc-coasa-o sa apara brusc
Cu ce se ocupa-ciine-
Calitatile lui-vulpe-istet,viclean
Defectele lui-sarpe-posesiv,gelos
Infatisare fizica-cruce?
Ce parere va avea despre mine-bici-crede ca intru in conflicte
Ce parere voi avea despre el-buchet-voi avea o parere buna,imi va aduce mici bucurii
Ce va simti pentru mine-cheie?
Ce voi simti pt el-scrisoare-
Partea buna a relatiei-trifoi-va fi de bun augur
Partea proasta a relatiei-drum-indecis
Sfat pt buna desfasurare a relatiei-copil-un nou inceput,nu cred ca e vb de aparitia unui copil
Cand il voi cunoaste-pesti-
Cat va dura-ancora-cred ca va dura,ancora semnifica ceva bine stabilit
Rezultatul relatiei-turn-casatorie?
Ultima oară modificat 25 Iul 2010, 12:55 de către whisper, modificat 1 dată în total.
We don't love to be loved; we love to love!

alexdyana
membru Pro
Zodie: Scorpion

Mesaj de alexdyana » 25 Iul 2010, 12:51

Unde ai sa l cunosti:coasa - undeva la tara :dontknow:
Cu ce se ocupa:cainele - probabil lucreaza intr o echipa ceva sau undeva la o ferma (caine=tara)..cred... :dontknow:
Calitatile lui: vulpea - un tip siret, smecher
Defectele lui: sarpele - prea smecher, nu te prea poti baza pe el, e dupa cum bate vantul
Infatisare fizica: crucea - cred ca e brunet, creol si slabut
Ce parere va avea despre tine cand veti intra in contact:bici - ca esti o tipa care spune vb de usutura, care inteapa, cam rautacioasa
Ce parere vei avea tu despre el:buchet - iti va placea, vei fi bucuroasa ca l a cunoscut
Ce va simti pt tine:cheie - te va vedea ca o solutie, la singuratate probabil
Ce vei simti tu:scrisoare - vei dori sa mentii legatura cu el, desi vei fi cam superficiala
Partea buna a relatiei:trifoiul - ca lucrurile se vor petrece destul de rapid, va simtit bine impreuna, bucurie
Partea rea:drumul - distanta cred
Sfat: copilul - pastrati spiritul vesel, jucaus, copilaresc
Cand il vei cunoaste: pestii - vara cred..
Cat va dura: ancora - va dura ceva
Rezultatul: turnul -in final vei ramane singura.

whisper
membru Pro

Mesaj de whisper » 25 Iul 2010, 13:01

alexdyana scrie:Unde ai sa l cunosti:coasa - undeva la tara :dontknow: -cred ca deja il cunosc
Cu ce se ocupa:cainele - probabil lucreaza intr o echipa ceva sau undeva la o ferma (caine=tara)..cred... :dontknow:
Calitatile lui: vulpea - un tip siret, smecher-f tare,dk e cel la care ma gindesc cam asa e :D
Defectele lui: sarpele - prea smecher, nu te prea poti baza pe el, e dupa cum bate vantul-te poti baza pe el insa uneori trb sa ii tai aripile
Infatisare fizica: crucea - cred ca e brunet, creol si slabut-incredibil,dar asa e..si culoarea ochiilor nu se vede? :D
Ce parere va avea despre tine cand veti intra in contact:bici - ca esti o tipa care spune vb de usutura, care inteapa, cam rautacioasa-merita sa fiu asa cu el,desi sunt decisa sa schimb foaia cu el si sa fiu mai buna
Ce parere vei avea tu despre el:buchet - iti va placea, vei fi bucuroasa ca l a cunoscut-chiar imi pare bine ca l-am cunoscut
Ce va simti pt tine:cheie - te va vedea ca o solutie, la singuratate probabil
Ce vei simti tu:scrisoare - vei dori sa mentii legatura cu el, desi vei fi cam superficiala-pai da,ca sunt schimbatoare si era bine asa
Partea buna a relatiei:trifoiul - ca lucrurile se vor petrece destul de rapid, va simtit bine impreuna, bucurie
Partea rea:drumul - distanta cred
Sfat: copilul - pastrati spiritul vesel, jucaus, copilaresc
Cand il vei cunoaste: pestii - vara cred..-cum ziceam mai sus cred ca-l cunosc
Cat va dura: ancora - va dura ceva
Rezultatul: turnul -in final vei ramane singura.
-turnul mai simbolizeaza si o institutie oficiala gen primarie,mai ales ca am cerut clarificare pe turn si a iesit soarele

alexdyana
membru Pro

Mesaj de alexdyana » 25 Iul 2010, 13:04

Eu as lua aici fericire ca esti singura, tu cu tine...turn - soare...
Infatisare - crucea - ca si ochi..ochi inchisi - caprui,negri ...cred :dontknow:

whisper
membru Pro

Mesaj de whisper » 25 Iul 2010, 13:07

alexdyana scrie:Eu as lua aici fericire ca esti singura, tu cu tine...turn - soare...
Infatisare - crucea - ca si ochi..ochi inchisi - caprui,negri ...cred :dontknow:
pfff deci nu-l stiu... :D acu vedem dk va aparea

alexdyana
membru Pro

Mesaj de alexdyana » 25 Iul 2010, 13:09

Nu stiu daca, crucea descrie cumva ochii unei persoane..mi am imaginat si eu cum arata o cruce si am vazut o inchisa la culoare si subtire :lol:

whisper
membru Pro

Mesaj de whisper » 25 Iul 2010, 13:58

Mai degraba crucea ar simboliza o persoana cu greutati

alexdyana
membru Pro

Mesaj de alexdyana » 25 Iul 2010, 14:05

Da greutati sufleteste...dar acolo zice de fizic...asa mi a venit asa am zis... :hagirl:

whisper
membru Pro

Mesaj de whisper » 21 Aug 2010, 14:53

Imagine
Taierea ar indica o sansa pentru un contract sau pentru o relatie...
-prezent-un barbat care tinjeste dupa o relatie sexuala?
-iesiri secrete sau secrete in grupul de prieteni?blocaj?
-noi intilniri
-oferta de munca brusca de la un barbat
-ancora+scrisoare+calaret+inima+cheie=oferta de munca in secretariat,un job care mi se va parea placut
-o excursie placuta cu prietenii?

camycamycamy
membru Pro
Zodie: Berbec

Mesaj de camycamycamy » 22 Aug 2010, 01:39

taierea...te combini brusc,o uniune surprinzatoare,nu crezi nici tu

Colturile....clar te asteapta un eveniment brusc,neasyeptat,te ia prin surprindere,un fel de miracol si tare cred ca-i referitor la uniunea ta care va fi una fulgeratoare.....daca-mi dai maine feedback nu ma mir :haha:
Soseste sigur o persoana care e predestinata,un noroc al sortii.
Femei....copilaroasa,naiva,trista,desteapta,cu niste blocaje,dar asta sigur stii tu mai bine.
Barbatul...un tip indragostit,fidel,cam dur,dar apare clar si cred ca e de fapt ce cauti.
Am ce am cu diagonalele ,asa ca pe cele ale trecutului va intalniti pe carte,sunt niste lucruri nespuse intre voi,dar care reprezinta si solutia problemei,cred ca tocmai ce nu s-a spus a creeat probleme,prezent pe inima,viitor pe stele,adica vi se implineste un vis,o dorinta.Tu s-ar putea sa ai ceva retineri,temeri sau ceva blocaj.
Vapor pe inel stiu ce inseamna stas,dar nu cred,mai degraba pare o uniune in alta tara.
Femeia e in casa bici,crin in casa femeii,bici in casa barbat,barbatul in casa soarece...cred ca amandoi sunteti firi hotarate,dar tu treb sa te axezi pe finete si sex,el pare ca a avut o pierdere sau a fost proces lung recastigarea ta.
Cheia e in casa copil...cred ca e vb de un nou inceput,iar dupa cartile din jur..pare o iubire mai veche.
Nu stiu ce semnificator ai pus,banuiesc ca femeia,cred ca a avut o uniune care s-a terminat in urma unor tradari,iubire mincinoasa,sicriu-sarpe cred ca-s tare urate,multe griji,dar poate sa insemne si o puternica transformare spirituala cu multe lacrimi.
Cred ca sunt ceva probleme financiare si o meserie in transformare,schimbare,in casa ancorei e turn ,pe turn barza si ancora copac,eu zic ca schimbi clar meseria,poate cu ceva in domeniul medical.Multe barfe in societate si piedici.
In casa inimii cainele si sarpe in casa caine,inima in casa vulpii.....cred ca ai luat o decizie sentimentala bazata pe niste minciuni,barfe false.

Nu stiu daca le-am interpretat corect,dar ...na,am incercat ;) :bye:
Multumesc tuturor ce exista in viata mea.

Închis