Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Whisper 2010!

Închis
Dama de Trefla
Pirandó
Zodie: Sagetator

Re: Whisper 2010!

Mesaj de Dama de Trefla » 26 Mai 2010, 16:33

whisper, spune-mi te rog daca esti implicata acum in ceva relatie, ca sa stiu cum sa iau interpretarea....doar stii regulile :this:

pana primesc raspunsul, incerc cu scoala. multa munca, studiu (vulpe carte), dar soarecele de dupa arata o pierdere. este opus cu crucea, ori eu iau crucea ca simbol al examenului cand se intreaba de acest domeniu. deci as spune ca vei pica un examen, il vei mai sustine inca o data (drumul dupa), dar ulterior se rezolva (cheie). examenele (diploma finala?) va fi o reusita (stele pe carte), dar acest lucru mai inseamna si esoterism, pasiunea pt asta sau intoci cartile de zor. :unsure:

jobul...ancora este simbolul locului de munca, care este blocat de munte si copac. deci inca o perioada mai stai pe tusa, o perioada destul de lunga as zice eu. si uite ce carti apasatoare ai in jurul muncii (cruce sicriu luna coasa - depresie adanca si framantare puternica din cauza asta). in casa ancorei ai copacul, care indica si pana la un an intarziere, dupa copilul - un nou domeniu, total nou pt tine. un contract se prevede dar in primavara. sa speram ca nu e atat de mult...dar eu mai repede nu vad oricat le intorc
Ieri este istorie.....Maine este mister...

whisper
membru Pro
Zodie: Gemeni

Mesaj de whisper » 26 Mai 2010, 19:14

Tania e flirt nu relatie....mmm,eu vreau sa scap de licenta anul asta,nu mai vreau sa amin nimic...sunt cu nervii intinsi la maxim...etalarea e facuta online ca nu am carti pt ca mi le-ar gasi acasa si nu risc asta...Tania cred ca drumul reprezinta restantele pe care le am iunie,deja sunt f stresata,si nu e vroba numai de restante+licenta...sunt si alte probleme...ma intreb cite mai pot duce???
We don't love to be loved; we love to love!

Dama de Trefla
Pirandó
Zodie: Sagetator

Mesaj de Dama de Trefla » 27 Mai 2010, 01:16

probabil ca la restante se refera atunci. ai totusi grija ca apare acea pierdere

problemele multe si situatia ta ingrozitoare se vede din cartile din jurul consultantei. toate le-ai adunat acolo... infiorator de urat. incearca sa te detasezi, apare prea mult zbucium interior.
daaaarrrr...ai cele doua carti ale norocului, succesului si reusitei in fata. se termina
desi nici de tip nu sunt prea incantata. cam superficial si relatie cel mult sexuala. sentimentele lui sunt pt o alta femeie de care s-a despartit. imi pare rau dar eu una nu il vad sincer deloc. deeesi se anunta ceva vremuri frumoase cu el ;) cred ca daca il privesti ca si o sursa de energie prezenta lui, nu ai mari asteptari, o sa ai ceva. scurt, dar te binedispune si iti mai da tonusul si increderea de care ai nevoie. uita-te si tu...el se oglindeste in drum (decizie) si munte (blocaj), inel pe trifoi (ceva scurt), el pe crin (sex) si coasa in casa inel. nu vad... imi pare rau, dar nicidecum casatorie cum ai scris tu. vulpea e falsitatea de la el...si spre carte - adica afli niste minciuni din partea lui (tu esti pe casa vulpii, deci tu esti cea mintita), soarece deasupra ta spre cartea deschisa...asa cum ziceam, afli de minciunele de la el care te dezamagesc cumplit. te dezamageste si in prietenie, increderea pe care o ai in el. nu ii da prea mult credit si ia totul ca atare..daca e sa fie, le aseaza D-zeu asa cum trebuie ;) numai pregateste-te de suferinta. parerea mea cel putin....
casatorie...e o invitatie de la o buna prietena sau chiar verisoara (?), oricum din casa ta sau apropiata casei tale.

daca mai ai nelamuriri...
Ieri este istorie.....Maine este mister...

whisper
membru Pro

Mesaj de whisper » 27 Mai 2010, 18:17

Dama de Trefla scrie:probabil ca la restante se refera atunci. ai totusi grija ca apare acea pierdere

problemele multe si situatia ta ingrozitoare se vede din cartile din jurul consultantei. toate le-ai adunat acolo... infiorator de urat. incearca sa te detasezi, apare prea mult zbucium interior.-ai dreptate,sunt f stresata,problemele exista,caut solutii,incerc sa ma detasez pt ca simt ca explodez..ai dreptate tin tot in mine si ma consum extrem de mult
daaaarrrr...ai cele doua carti ale norocului, succesului si reusitei in fata. se termina-sper sa ca dupa ac perioada mai incarcata sa iasa soarele si sa fie bine
desi nici de tip nu sunt prea incantata. cam superficial si relatie cel mult sexuala. sentimentele lui sunt pt o alta femeie de care s-a despartit.-a fost cu o tipa care este intr-o relatie de citiva ani,stiu ca o iubeste si ca ar vrea sa fie cu ea insa ea nu renunta la iubitul ei oficial imi pare rau dar eu una nu il vad sincer deloc. se ascunde,stiu astadeeesi se anunta ceva vremuri frumoase cu el ;) cred ca daca il privesti ca si o sursa de energie prezenta lui, nu ai mari asteptari,nu mai astept nimic de la nimeni si nici de la el,ma las in voia vintului,ia totul asa cum vine,fara planuri o sa ai ceva. scurt, dar te binedispune si iti mai da tonusul si increderea de care ai nevoie.imi place compania lui desi uneori imi vine sa-l bat,pt ca ma tachineaza enorm de mult,dar per total imi e bine cind e in prejma mea uita-te si tu...el se oglindeste in drum (decizie) si munte (blocaj)ref la blocaj,depinde numai de el sa depaseasca anumite stari si sa mearga inainte,i-am zis asta de multe ori,acu nu ii mai zic,pt ca e major si ar trb sa stie ce vrea, inel pe trifoi (ceva scurt), el pe crin (sex) si coasa in casa inel. nu vad... imi pare rau, dar nicidecum casatorie cum ai scris tu. vulpea e falsitatea de la el...si spre carte - adica afli niste minciuni din partea lui (tu esti pe casa vulpii, deci tu esti cea mintita), soarece deasupra ta spre cartea deschisa...asa cum ziceam, afli de minciunele de la el care te dezamagesc cumplit. te dezamageste si in prietenie, increderea pe care o ai in el. nu ii da prea mult credit si ia totul ca atare..daca e sa fie, le aseaza D-zeu asa cum trebuie ;) numai pregateste-te de suferinta. parerea mea cel putin....-nu mai dau voie nimanui sa ma faca sa sufar..el m-a ataca t acu ceva vreme si am plins din cauza asta insa un bun amic mi-a zis sa trec cu vederea pt ca nu are un suflet rau si asa e,are un suflet bun,chiar daca e ironic in marea majoritate a timpului
casatorie...e o invitatie de la o buna prietena sau chiar verisoara (?), oricum din casa ta sau apropiata casei tale.iar nunta altcuiva?dar rindul meu cind e?glumesc,o sa fie si a mea la momentul potrivit

daca mai ai nelamuriri...
Tania,iti multumesc pt timpul acordat,nu mai am intrebari,sper doar ca intr-un final sa termin cu ac agitatie si sa fie bine :giverose: :air_kiss:

whisper
membru Pro

Mesaj de whisper » 11 Iul 2010, 14:45

Dama de Trefla scrie:whisper, spune-mi te rog daca esti implicata acum in ceva relatie, ca sa stiu cum sa iau interpretarea....doar stii regulile :this:

pana primesc raspunsul, incerc cu scoala. multa munca, studiu (vulpe carte), dar soarecele de dupa arata o pierdere. este opus cu crucea, ori eu iau crucea ca simbol al examenului cand se intreaba de acest domeniu. deci as spune ca vei pica un examen, il vei mai sustine inca o data (drumul dupa), dar ulterior se rezolva (cheie). examenele (diploma finala?) va fi o reusita (stele pe carte), dar acest lucru mai inseamna si esoterism, pasiunea pt asta sau intoci cartile de zor. :unsure: -restantele plus licenta au fost luate,intr-adevar am avut parte de mult stres dar pina la urma totul a iesit bine

jobul...ancora este simbolul locului de munca, care este blocat de munte si copac. deci inca o perioada mai stai pe tusa, o perioada destul de lunga as zice eu. si uite ce carti apasatoare ai in jurul muncii (cruce sicriu luna coasa - depresie adanca si framantare puternica din cauza asta). in casa ancorei ai copacul, care indica si pana la un an intarziere, dupa copilul - un nou domeniu, total nou pt tine. un contract se prevede dar in primavara. sa speram ca nu e atat de mult...dar eu mai repede nu vad oricat le intorc

whisper
membru Pro

Mesaj de whisper » 11 Iul 2010, 14:51

Imagine

-O calatorie la mare cu un barbat ?
-incredibil dar in jurul inimii apar numai carti pozitive :) sa inceapa citeva schimbari in viata mea ?ce bine ar fi :D …o noua iubire(copil-inima)…voi avea parte de momente frumoase..si culmea ac momente le voi petrece cu cineva cunoscut…voi avea de face o alegere ref la iubire…va exista o discutie cu ac barbat din care va trebuie sa iau o decizie care probabil va una buna..acu ramine de vazut…
-nu-mi prea plac cartile din jurul ancorei…desi ancora e in casa stelelor iar in casa ei astrologica se afla gradina iar inel+gradina ar insemna un contract de munca …daca ma uit doar la linia :inel,ancora,carte,turn as zice ca ar veni un contract intr-o institutie si ca la inceput va exista training on the job….
Ultima oară modificat 11 Iul 2010, 15:07 de către whisper, modificat de 2 ori în total.

dorasilvana91
membru Pro
Zodie: Leu

Mesaj de dorasilvana91 » 11 Iul 2010, 14:54

mai pe seara cred ca o sa trec si eu pe la tine ca sa ma revansez :lol: acum ma pun sa dorm putin si dupa sa mai invat pe la biologie :read: :rules: :scenic:
ce nu poti face azi nu lasa pe maine,lasa pe poimaine

whisper
membru Pro

Mesaj de whisper » 11 Iul 2010, 14:57

dorasilvana91 scrie:mai pe seara cred ca o sa trec si eu pe la tine ca sa ma revansez :lol: acum ma pun sa dorm putin si dupa sa mai invat pe la biologie :read: :rules: :scenic:
Te astept...somn usor si spor la invatat :D

dorasilvana91
membru Pro
Zodie: Leu

Mesaj de dorasilvana91 » 11 Iul 2010, 21:39

whisper scrie:Imagine

-incredibil dar in jurul inimii apar numai carti pozitive :) sa inceapa citeva schimbari in viata mea ?ce bine ar fi :D …o noua iubire(copil-inima)…voi avea parte de momente frumoase..si culmea ac momente le voi petrece cu cineva cunoscut…voi avea de face o alegere ref la iubire…va exista o discutie cu ac barbat din care va trebuie sa iau o decizie care probabil va una buna..acu ramine de vazut…
-nu-mi prea plac cartile din jurul ancorei…desi ancora e in casa stelelor iar in casa ei astrologica se afla gradina iar inel+gradina ar insemna un contract de munca …daca ma uit doar la linia :inel,ancora,carte,turn as zice ca ar veni un contract intr-o institutie si ca la inceput va exista training on the job….

ah firar..exact cand sa iti termin de interpretat etalarea..am dat X din greseala :hahaha: :lol:
Ce vad eu in etalarea ta..o vizita care la inceput pare fericita dar apoi se cam lasa cu cearta..am impresia ca e vorba de un barbat..melancolic,saten cu ochii verzi..cu sex appeal..frumusel tipu :shout:
de felul lui e comunicativ..dar sa nu se lase cu cearta din cauza banilor sau..sa ti zica ceva urat si sa te faca sa plangi.
pe trecut ai avut de luat o decizie in urma unor discutii.de aia vad ca iti e gandu la o schimbare frumoasa si in bine pentru tine:)
eu cred ca pe barbatul ala il vei cunoaste intr-o calatorie..sau poate ca deja ai dat de el..ca ati picat amandoi pe prezent.
ai in prezent niste conflicte undeva intr-o institutie..sa fie ceva legat de medicina cred..ca e turnul in casa pesti..cred..nu bag mana in foc :lol:
de acolo e posibil sa fie vorba si de bani,care se cam imputineaza dar pe viitor par sa se rezolve foarte repede.cred ca vine ajutor din partea tatalui care mi se pare ca are ceva probleme de sanatate.
am impresia ca tii in secret o atractie in legatura cu un barbat si el e posibil sa fie intr-o relatie si de la care sa fi primit vesti scandaloase si astea cred ca prin intermediul unui amic.
oricum..am impresia ca cineva din trecutul tau se va intoarce si cred ca e vorba exact de barbatul casa..pare sa aibe ceva toane..iti aduce o sansa dupa o perioada de necaz sau de suferinta in care ai avut parte de ghinion.
cred ca totul va reveni la normal.
barbatul casa pare sa fie si putin copilaros si am impresia ca si tu il astepti de ceva timp si el inca se mai lasa asteptat si asta doar ca sa iti amareasca sufletul..intr-un fel am impresia ca face asta ca sa te gandesti foarte bine la ce vrei de fapt si spera sa iei o decizie cu bucurie.
trebuie sa iei neaparat decizii finale in legatura cu o veste neasteptata ce va avea sa vina de la un prieten.
pentru locul de munca momentan se vad blocaje..asta doar daca ma uit la ancora care are muntele langa.dar ancora este orientata spre copac si cred ca are legatura cu un domeniu legat de sanatate.
daca ma uit la vulpe se vede o perioada cam nasoala dar se vede mult studiu tot legat de sanatate intr-o institutie mare si cu multe persoane..e gradina acolo..cred ca va fi cu reusita ca e trifoiul dupa.
ce nu poti face azi nu lasa pe maine,lasa pe poimaine

whisper
membru Pro

Mesaj de whisper » 12 Iul 2010, 01:04

dorasilvana91 scrie:
whisper scrie:Imagine

ah firar..exact cand sa iti termin de interpretat etalarea..am dat X din greseala :hahaha: :lol:
Ce vad eu in etalarea ta..o vizita care la inceput pare fericita dar apoi se cam lasa cu cearta..am impresia ca e vorba de un barbat..melancolic,saten cu ochii verzi..cu sex appeal..frumusel tipu :shout:-chiar este frumusel
de felul lui e comunicativ..dar sa nu se lase cu cearta din cauza banilor sau..sa ti zica ceva urat si sa te faca sa plangi.-nu cred ca o sa aiba legatura cu banii ci cu ceva din trecut ce tine de noi
pe trecut ai avut de luat o decizie in urma unor discutii.de aia vad ca iti e gandu la o schimbare frumoasa si in bine pentru tine:)-da,am avut parte de o discutie brutal de sincera si serioasa care m-a pus pe ganduri
eu cred ca pe barbatul ala il vei cunoaste intr-o calatorie..sau poate ca deja ai dat de el..ca ati picat amandoi pe prezent.e posibil sa-l cunosc
ai in prezent niste conflicte undeva intr-o institutie..sa fie ceva legat de medicina cred..ca e turnul in casa pesti..cred..nu bag mana in foc :lol:
de acolo e posibil sa fie vorba si de bani,care se cam imputineaza dar pe viitor par sa se rezolve foarte repede.cred ca vine ajutor din partea tatalui -e vorba de fratele meu,el ma mai ajuta cu baniicare mi se pare ca are ceva probleme de sanatate.
am impresia ca tii in secret o atractie in legatura cu un barbat-corect si el e posibil sa fie intr-o relatie si de la care sa fi primit vesti scandaloase si astea cred ca prin intermediul unui amic.
oricum..am impresia ca cineva din trecutul tau se va intoarce si cred ca e vorba exact de barbatul casa..pare sa aibe ceva toane..iti aduce o sansa dupa o perioada de necaz sau de suferinta in care ai avut parte de ghinion.
cred ca totul va reveni la normal.-sper
barbatul casa pare sa fie si putin copilaros si am impresia ca si tu il astepti de ceva timp si el inca se mai lasa asteptat si asta doar ca sa iti amareasca sufletul..intr-un fel am impresia ca face asta ca sa te gandesti foarte bine la ce vrei de fapt si spera sa iei o decizie cu bucurie.
trebuie sa iei neaparat decizii finale in legatura cu o veste neasteptata ce va avea sa vina de la un prieten.
pentru locul de munca momentan se vad blocaje..asta doar daca ma uit la ancora care are muntele langa.dar ancora este orientata spre copac si cred ca are legatura cu un domeniu legat de sanatate.-am reinceput sa aplic la diverse joburi,pina acu nimic concret
daca ma uit la vulpe se vede o perioada cam nasoala dar se vede mult studiu tot legat de sanatate intr-o institutie mare si cu multe persoane..e gradina acolo..cred ca va fi cu reusita ca e trifoiul dupa.

Închis