Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Whisper 2010!

Închis
whisper
membru Pro
Zodie: Gemeni

Whisper 2010!

Mesaj de whisper » 15 Feb 2010, 23:44

Imagine

Linia centrala-o iubire fericita?
Prezent-o relatie de iubire trasata de destin
Viitor apropiat?
Ultima oară modificat 16 Feb 2010, 00:05 de către whisper, modificat de 2 ori în total.
We don't love to be loved; we love to love!

whisper
membru Pro

Re: Whisper 2010!

Mesaj de whisper » 15 Feb 2010, 23:50

Imagine

Linia centrala-un job intr-o companie
Prezent-un job intr-o companie mare?
Viitor apropiat-banii vin mai tirziu printr-o femeie?

whisper
membru Pro

Mesaj de whisper » 16 Feb 2010, 00:13

Imagine

Colturi:
-carte-inima=o iubire secreta(cartea e pe calaret iar inima pe buchet)
-ancora-vapor=serviciu cu inceput ulterior(ancora e pe casa barbatului iar vaporul pe cruce),un job trasat de destin?

Job:
-ancora se afla in casa barbatului iar in casa astrologica a ancorei sta barza,asta ar insemna ca ar urma o schimbare in primavara...
-pe diagonala mea am turn-vulpe-copil=un nou inceput privind un job intr-o institutie;
-pe linia vulpii sunt urmat carti-bici,soare si drum=dupa discutii mai aprinse privind un job va rasari si soarele pe strada mea si va trebui sa faca o alegere;

Iubire:
-inima se afla in casa buchetului iar in casa ei astrologica este barbatul;sunt carti frumoase pe linia ei-inel,gradina,vapor=cumva va fi o logodna sau o nunta?
Ultima oară modificat 16 Feb 2010, 17:26 de către whisper, modificat de 2 ori în total.

mica81
membru Pro
Zodie: Berbec

Mesaj de mica81 » 16 Feb 2010, 00:24

whisper scrie:Imagine

Viitor apropiat?
in mare.... eu vad asa :

o problema mai veche din trecut in casa (familie ) ti-a schimbat brusc situatia in prezent si ti-a adus suferinta atat tie personal cat si in casa (familiar). problema tind sa cred ca e provocata de alta femeie, o femeie falsa, care iti intra in casa ... o cunosti.
ca sa merg mai departe, ti-as spune ca aceasta femeie iti va oferii un dar, cadou ceva (poate pt casa........ ), care e bine sa nu-l folosesti !

p.s. - ma folosesc mai mult de intuitie.............. nu stiu cat de corect este ceea ce iti spun, insa sper sa nu te deranjeze parerea mea ;)

:dontknow: :search:
feelings are'nt optional, they are just there ! what you do once you recognize them it's another matter...

whisper
membru Pro

Mesaj de whisper » 16 Feb 2010, 00:26

mica81 scrie:

Viitor apropiat?
in mare.... eu vad asa :

o problema mai veche din trecut in casa (familie ) ti-a schimbat brusc situatia in prezent si ti-a adus suferinta atat tie personal cat si in casa (familiar). problema tind sa cred ca e provocata de alta femeie, o femeie falsa, care iti intra in casa ... o cunosti.
ca sa merg mai departe, ti-as spune ca aceasta femeie iti va oferii un dar, cadou ceva (poate pt casa........ ), care e bine sa nu-l folosesti !

p.s. - ma folosesc mai mult de intuitie.............. nu stiu cat de corect este ceea ce iti spun, insa sper sa nu te deranjeze parerea mea ;)

:dontknow: :search:
Multumesc de opinie :)

mica81
membru Pro
Zodie: Berbec

Mesaj de mica81 » 16 Feb 2010, 00:28

cu multa placere!
pt putin :)
feelings are'nt optional, they are just there ! what you do once you recognize them it's another matter...

whisper
membru Pro

Mesaj de whisper » 16 Feb 2010, 17:42

Colturi:
-carte-inima=o iubire secreta(cartea e pe calaret iar inima pe buchet)
-ancora-vapor=serviciu cu inceput ulterior(ancora e pe casa barbatului iar vaporul pe cruce),un job trasat de destin?

Job:
-ancora se afla in casa barbatului iar in casa astrologica a ancorei sta barza,asta ar insemna ca ar urma o schimbare in primavara...
-pe diagonala mea am turn-vulpe-copil=un nou inceput privind un job intr-o institutie;
-pe linia vulpii sunt urmat carti-bici,soare si drum=dupa discutii mai aprinse privind un job va rasari si soarele pe strada mea si va trebui sa faca o alegere;

Iubire:
-inima se afla in casa buchetului iar in casa ei astrologica este barbatul;sunt carti frumoase pe linia ei-inel,gradina,vapor=cumva va fi o logodna sau o nunta?
Ma intreb daca pe acest barbat il cunosc?si nu stiu de ce tind sa cred ca da :dontknow: avem in comun:pasari,stele,vulpe,copil,bici,scrisoare...oare modul de comunicare sa fie prin internet?casa imi zice ca imi e familiar,deci il cunosc,biciul imi zice ca vom avea discutii in contradictoriu sau certuri...

Dama de Trefla
Pirandó
Zodie: Sagetator

Mesaj de Dama de Trefla » 16 Feb 2010, 17:51

barbatul este cineva pt care tu inca mai ai sentimente puternice. as zice ca este cuplat cu o alta femeie, dar relatia lor este pe punctul de a se desparti din cauza unor certuri puternice. pare a avea chiar o fetita din acea relatie.
tu momentan esti suparata din cauza dezamagirii unui alt barbat. cred ca relatia (sexuala) s-a racit sau se va intampla intr-un viitor apropiat si asta iti da o stare de agitatie si tristete.
cu jobul te ajuta fratele (??) intr-o companie pe post de call center, comunicare directa cu clientii. nu va fi chiar ceea ce iti doresti, dar in lipsa de altceva vei accepta.
Ieri este istorie.....Maine este mister...

whisper
membru Pro

Mesaj de whisper » 16 Feb 2010, 18:04

Tania,e foarte posibil sa ma ajute fratele meu,pt ca mi-a promis ca o sa ma ajute...intr-un call center am lucrat in dec si am renunţat pt ca nu mi-a placut...asa am vazut si eu ca ar fi cuplat cu o femeie insa nu este posibil ca copilul sa fie o trasatura al lui,te intreb pt ca eu nu am tangente cu nici un barbat insurat cu copiii...singurul cu care am avut o tangenta sa zic asa a fost un tip mai tinar decit mine si de care m-am atasat insa ceea ce exista intre noi s-a incheiat pt ca el a pus punct la tot

Dama de Trefla
Pirandó
Zodie: Sagetator

Mesaj de Dama de Trefla » 16 Feb 2010, 18:14

mie asa mi s-a parut, ca ar fi copilul lui. sau ei sa se fi despartit din cauza unui copil. habar nu am....
nu prea mai am eu inspiratie la lenormand in ultima perioada. :beee:
Ieri este istorie.....Maine este mister...

Închis