Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

mica81 - jurnal 2010 (ll) :D

Închis
mica81
membru Pro
Zodie: Berbec

Re: mica81 - jurnal 2010 (ll) :D

Mesaj de mica81 » 13 Noi 2010, 12:47

morethenme scrie:mai degraba vesti de la un barbat insurat ...si atunci cred eu ca sunt de natura financiara... :dontknow:

mai sti... :search: .... vedem :grin:

puppp :cupa:
feelings are'nt optional, they are just there ! what you do once you recognize them it's another matter...

mica81
membru Pro

Mesaj de mica81 » 16 Noi 2010, 22:03

mica81 scrie:
mica81 scrie:Imagine

ok, let's see... :hagirl:

o veste din strainatate (proiect, depalasare) care a fost blocat isi va gasii solutia intr-un timp relativ scurt... o schimbare brusca prin care influentele negative dispar... aducand bucurie ... iar toate astea in par a avea legatura un barbat.
In leg cu el voi face o alegere... mai mult bazata pe interes, ptr ca sentimentele mele sunt mai mult amicale...! alegerea va fi una brusca si voi tine secret adv motiv.

nu mai stiu.... :dontknow: tind sa vad numai lucruri roz in etalarea asta .... :lol:

chiar ca am probleme cu ochii odata ce am putut sa vad lucruri roz in etalarea asta, care arata clar situatia nefericita a unei persoane atat de dragi mie si ceea ce din nefericire se va intampla....
---------no comment-----------
feelings are'nt optional, they are just there ! what you do once you recognize them it's another matter...

mica81
membru Pro

Mesaj de mica81 » 21 Noi 2010, 15:30

mica81 scrie:
morethenme scrie:sincer si mie mi s-a parut ciudata faza cu nunta mai ales ca intradevar intram in post...dar altfel nu am putut sa vad cartile alea... :dontknow: ...cine stie?..poate acum se hotarasc si te anunta......vom vedea noi .... :hagirl:

pupici :grin:

SAU... o fi gandul unui barbat insurat catre mine.............. :pardon: :lol:
feedback ---- un ptr gandul unui barbat insurat :hmm: :tease:
:nea:

dar liberi si seriosi nu mai exista ¿?¿?¿? :fool:

zzzzzzztttt !!! :beee:

morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Mesaj de morethenme » 21 Noi 2010, 15:32

:hahaha: :hahaha: :hahaha: ....eista exista...dar momentan se ascund bine... :lol: :lol:
pupici
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

mica81
membru Pro

Mesaj de mica81 » 21 Noi 2010, 15:40

morethenme scrie::hahaha: :hahaha: :hahaha: ....eista exista...dar momentan se ascund bine... :lol: :lol:
pupici

mda :assassin:

mai astept pana in dec-ian ..... :hahaha:

morethenme
membru Pro
Zodie: Fecioara

Mesaj de morethenme » 21 Noi 2010, 15:57

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
rezistam eroic...oricum nu avem alta optiune... :haha: :hahaha:
And now here is my secret, a very simple secret; it is only with the heart that one can see rightly, what is essential is invisible to the eye. (Antoine de Saint -Exupery)

mica81
membru Pro

Mesaj de mica81 » 29 Noi 2010, 21:16

mica81 scrie:

ok, let's see... :hagirl:

o veste din strainatate (proiect, depalasare) care a fost blocat isi va gasii solutia intr-un timp relativ scurt... o schimbare brusca prin care influentele negative dispar... aducand bucurie ... iar toate astea in par a avea legatura un barbat.
In leg cu el voi face o alegere... mai mult bazata pe interes, ptr ca sentimentele mele sunt mai mult amicale...! alegerea va fi una brusca si voi tine secret adv motiv.

nu mai stiu.... :dontknow: tind sa vad numai lucruri roz in etalarea asta .... :lol:
FEEDBACK: in legatura cu vestea/deplasarea din strainatate: a venit sora mea acasa pe nepusa masa...., si DA, am facut o alegere in ceea ce priveste un barbat datorita sentimentelor reci...(amicale) si DA alegerea a fost brusca, si as putea spune ca tin secret motivul , deoarece refuz orice fel de comunicare cu el ...

mica81
membru Pro

Mesaj de mica81 » 29 Noi 2010, 21:24

mica81 scrie:
morethenme scrie:

hai sa-ti scriu parerea mea... :P

Incepem cu taiere care pare a-ti aduce o bucurie brusca luna ce vine...ceva neasteptat ...dar de bine.. :hagirl:

iti sta gandul o calatorie....o calatorie facuta noaptea, undeva la munte, scurta, care ti-a adus o implinire de natura sexuala dar care a adus si ganduri catre o schimbare, pierdere brusca legata cred de o relatie instabila (in sensul cu schimbari multe, urcusuri si coborasuri) si cam secreta....alegerea e langa tine, deci tu pari a dori o alegere in legatura cu relatia asta, iar cu biciul in capul tau, as spune ca te-ai decis la o ceartaCORECT 100% :good:

ce iti doresti : discutii despre copii, un barbat cunoscut tie de care te leaga o relatie, care visezi sa-ti aduca stabilitate si fericire si de la care ti-ai dori o veste legata de o logodna, dar care cred nu va sosi in noiembrie...cu vulpea langa, relatia asta are ceva fals, sau prietenul tau iti ascunde tradare, minciuna, falsitate. Posibil sa aiba inca pe cineva, o femeie de care nu stii si careia ar cam dori sa ii dea vesti de despartire...IARASI CORECT 100% :good: oricum ea e cam cu moralul la pamant, suparata, necajita si cred eu ca pe viitorul apropiat relatia se va sfarsi ptr ea.

completare la feedback
ptr prezent : suparare care te afecteaza mult... te gandesti si la finante CORECT

viitorul apropiat: cred ca vei primi o suma de bani in curand de la serviciu..am primit doar ca nu de la sv :hagirl: de asemenea, un barbat stabil in viata ta pe care il iubesti si care ti-a adus o relatie fericita (care dureaza de mult timp dar care e secreta) va primi vesti despre o ruptura, pierdere majora...pierderea asta te va face si pe tine nefericita mai repede e ruptura dintre noi care nu pot sa zic ca ma face sa ma simt prea grozav,,,,

vei lua o decizie luna care vine, o decizie buna, in urma unei vizite, sau iesire in societate cu barbatul cu care ai o relatie ascunsa....iesirea, intalnirea asta va fi una foarte placuta si iti va aduce multa fericire din punct de vedere sentimental...financiar insa, luna viitoare iti va reteza finantele
aici ... poate luna viit :grin:

:bye: popik

restul pe parcurs..... sar'na !! :cupa:

mica81
membru Pro

Mesaj de mica81 » 29 Noi 2010, 21:29

Imagine

mica81
membru Pro

Mesaj de mica81 » 29 Noi 2010, 21:53

pe deoparte grijire ptr sanatatea tatalui meu se mai imputineaza, o stabilizare a sanatatii insa tot raman ceva probleme psihice...

pe de alta parte intelegere cu o femeie in casa si o stare de bine (prietenie) la servici... poate si un mic cadou .

scrisoarea clarificator ptr urs, schimba un pic sensul... si ar insemna vesti blocate dar pe o perioada scurta, dupa jumatatea lunii voi primii mesaje scrise, ele vor fi amicale si vor avea ca subiect jobul.... ; pe la sf lunii posibil o invitatie / sau autoinvitatie legata de casa, toate astea avand ca scop impacarea. *** posibil ca vestile sa fie si despre achizitionarea unei case, ceea ce-l face sa se simta stabil, sa fie mandru de succes****
insa am sentimentul ca, invitatia respectiva o voi refuza .

completare:

un blocaj financiar insa nu pe termen lung,niste bani care nu vin la timp (posibil de la job), va fi nevoie sa ma ajut de puterea interioara ptr depasirea unui moment de criza ...(legat de bani sau sanatatea tatalui).
voi avea si ceva probleme de sanatate... dureri in gat , ragusala.
va venii un ajutor financiar in casa cred ca din partea unei femei, bani care intra in casa si care-mi vor asigura nevoile fara probleme, posibil sa-i folosesc la o investitie in casa :)

Închis