Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Musette in 2010!

Închis
Musette
membru Pro
Zodie: Taur

Re: Musette in 2010!

Mesaj de Musette » 01 Dec 2010, 13:19

eu nu ghicesc nimanui, doar ajut si eu la interpretare dupa ce vad ca persoana a depus minime diligente sa faca o interpretare.
si ajut numai acolo unde vad si pot k adesea nu vad nici eu nimic.

nu trebuie sa faci o etalare cu 36 daca pui o simpla intrebare.
Musette

Musette
membru Pro

Mesaj de Musette » 05 Dec 2010, 19:18

:hagirl:
Ultima oară modificat 17 Ian 2011, 08:11 de către Musette, modificat 1 dată în total.
Musette

Musette
membru Pro

Mesaj de Musette » 05 Dec 2010, 21:36

Imagine

iar sunt bine profesional, liniste si pace, numai cine trebuie nu apare mai repede :beee:

sa treaca sarbatoarea de azi si fac interpretarea.
Musette

Musette
membru Pro

Mesaj de Musette » 12 Ian 2011, 00:45

Dama de Trefla scrie:ati ametit etalarea asta de tot :shock: nu se mai intelege nimeni aici.
deci:
* ursu e tatal daca mai traieste, daca nu bunicul, unchiul sau cineva din neam, un barbat important pt cineva din familia ta
* sarpele este mama in etalarea asta
* "iubi" adica cel la care ii zici tu iubi si pt care ai intrebat, este barbatul. un tip caruia ii refuzi relatiile sexuale sau care nu iti place din acest punct de vedere. tipul asta ori are legatura cu locul tau de munca, ori are momentan ceva probleme (sau va avea in viitorul apropiat) la job si/sau cu banii, respectiv banca - imprumuturi, datorii etc. e ok, va mai fi ok, pana cand o sa descoperi ca te-a mintit si pe viitor nu vei fi cu el (opus munte). tipul este separat, dupa o relatie lunga, posibil chiar divortat si sa aiba un copil. posibil! tot el este cam schimbator, ii plac aventurile, ii place sa fie in centrul atentiei si cam schimba partenerele. clar nu se leaga la cap momentan
* tipul de pe net (ca ziceai de asta) este calaretul aici. iti cam place tipul, ti-a cam intrat la inima in sensul ca te gandesti la el, dar pe viitor nu iti va mai place. este prea posesiv si te va sufoca cumva
* va apare un altul! momentan nu il stii, nu ai cunostinta de el. apare dintr-o data la un drum. pentru inceput vor fi discutii taioase intre voi, il vei refuza, vor fi tachinari, dar incet iti va intra la suflet. ei, cu asta eu as zice ca ajungi la casatorie, dar ceva mai incolo. cand il cunosti? anul asta, la sfarsitul verii inceputul toamnei. pare ca sare din cercul tau de prieteni sau cineva din familie ti-l prezinta. un tip cu aspect tineresc, brunet grizonat, ochi caprui spre verzi sigur pe el, ii place sa se puna in evidenta, sa se aranjeze, ii plac aventurile de toate tipurile, e instabil in sensul ca mereu ar face ceva (iesiri, sport etc, nu ma refer la femei aici). cu el te vei casatori, vei avea un baiat dar as zice cam in 2-3 ani, nu mai repede.
momentan sarcina nu vad, casatorie nu decat o durere dupa alt barbat pe care cumva o lasi in spare. o relatie lunga care a produs durere

cam atat.
aaa...tipul de pe net e un cuceritor de felul lui, te cam abureste, dar la intalnire cred ca il vei mirosi ca intentiile lui sunt pur sexuale si atat.in plus nici nu pare atat de destept cat il duce mintea, e aburitor pe scurt

bafta :bye:

BRAVO TANIA!!!
:hagirl: :hagirl: :hagirl:

este exact cum l-ai descris tu. se pare ca tu l-ai cunoscut inaintea mea. :hahaha:

acum sa vedem daca este asta, k sunt sigura k este numai in proportie de 90% :grin:
Musette

camycamycamy
membru Pro
Zodie: Berbec

Mesaj de camycamycamy » 12 Ian 2011, 11:32

:) opaaaaaa....sa fie unul care iti place si nu zici nimic????? :grin:

Amanunte !!!!!!! sau etalari ca descifram noi tot :hagirl:
Multumesc tuturor ce exista in viata mea.

Musette
membru Pro

Mesaj de Musette » 13 Ian 2011, 14:46

ia sa nu mai fiti voi curiosi :hahaha:
Musette

camycamycamy
membru Pro
Zodie: Berbec

Mesaj de camycamycamy » 13 Ian 2011, 19:40

Hai,mai....ca doar ma stii.....vreau sa aflu tooooot :)))))))))

Daca o fi unul pe care l-am ghicit si nu mi-ai dat feedback????? Ca eu tot iti zic de-un an ca te indragostesti de....iti ard calcaiele :))))))))))))))))
Multumesc tuturor ce exista in viata mea.

shany
membru
Zodie: Rac

Mesaj de shany » 13 Ian 2011, 19:41

Musette scrie:crezi ca Dzeu a lasat sa descoperim asa usor?
e greu de zis, ea a vazut carti frumoase si alte combinatii care arata o relatie fericita, o iubire implinita...dar nimeni nu stie cum va fi in realitate
Draga mea, si aceasta etalare a ta facuta in urma cu ceva luni iti arata de fapt ce se intampla acum. Spre exemplu o calatorie in afara tarii soare vapor, cu turn si cruce -un pelerinaj pentru ca soarele este in cruce si turn cu cruce poate fi si o biserica....acum in legatura cu o noua iubire si schimbare sentimentala, avem barza iar deasupra sant gradina si casa- ceva imobiliar.....asa il vei cunoaste..casa copac o noua cunostinta dar care mai dureaza putin( copac.)....dar care poate fi si la sfarsitul anului (ceea ce de fapt sa intamplat)...cainele din nou apare pe viitor pe diagonala ta, pe diagonala lui se duce la nori si sarpe....iar pe viitorul lui se vede carte-inima....pe copac pentru tine un soarece, o ruptura la sfarsit de an....acum aceasta este linia centrala care este pe perioada de 4-6 saptamani ...deci soarece in copac, drumuri in vulpe o decizie inteligenta din partea ta de ruperea unei relatii...calaret, care poate fi prin veste, dar si aparatia unui barbat imediat dupa ruperea relatiei pe care o aveai...catelusul tau in L se duce si la soareci si la calaret...dar si la vapor.....el fiind in pasari discutii prin tel sau chat...dar si tu si el veti fi la drum...adica nu loco (de fapt tu la Breaza el la bucucresti....)...acum dupa calaret avem buchet care se gaseste in inima, deci o intanlire bazata pe dating...care va lua o intorsatura incredibil de buna...o noua relatie.....
multe sant de spus in aceasta etalare....si foarte multe se leaga....parerea mea.... :yahoo: sa fie intr-un ceas bun si cu multe bucurii si fericire pentru tine

shany
membru
Zodie: Rac

Mesaj de shany » 16 Ian 2011, 23:58

shany scrie:
Musette scrie:crezi ca Dzeu a lasat sa descoperim asa usor?
e greu de zis, ea a vazut carti frumoase si alte combinatii care arata o relatie fericita, o iubire implinita...dar nimeni nu stie cum va fi in realitate
Draga mea, si aceasta etalare a ta facuta in urma cu ceva luni iti arata de fapt ce se intampla acum. Spre exemplu o calatorie in afara tarii soare vapor, cu turn si cruce -un pelerinaj pentru ca soarele este in cruce si turn cu cruce poate fi si o biserica....acum in legatura cu o noua iubire si schimbare sentimentala, avem barza iar deasupra sant gradina si casa- ceva imobiliar.....asa il vei cunoaste..casa copac o noua cunostinta dar care mai dureaza putin( copac.)....dar care poate fi si la sfarsitul anului (ceea ce de fapt sa intamplat)...cainele din nou apare pe viitor pe diagonala ta, pe diagonala lui se duce la nori si sarpe....iar pe viitorul lui se vede carte-inima....pe copac pentru tine un soarece, o ruptura la sfarsit de an....acum aceasta este linia centrala care este pe perioada de 4-6 saptamani ...deci soarece in copac, drumuri in vulpe o decizie inteligenta din partea ta de ruperea unei relatii...calaret, care poate fi prin veste, dar si aparatia unui barbat imediat dupa ruperea relatiei pe care o aveai...catelusul tau in L se duce si la soareci si la calaret...dar si la vapor.....el fiind in pasari discutii prin tel sau chat...dar si tu si el veti fi la drum...adica nu loco ...acum dupa calaret avem buchet care se gaseste in inima, deci o intanlire bazata pe dating...care va lua o intorsatura incredibil de buna...o noua relatie.....
multe sant de spus in aceasta etalare....si foarte multe se leaga....parerea mea.... :yahoo: sa fie intr-un ceas bun si cu multe bucurii si fericire pentru tine

Închis