Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Musette in 2010!

Închis
camycamycamy
membru Pro
Zodie: Berbec

Re: Musette in 2010!

Mesaj de camycamycamy » 15 Noi 2010, 18:11

ti-am comentat pe mess,aici se tot blocheaza ...nu pot sa scriu
Multumesc tuturor ce exista in viata mea.

eris.nibiru
membru
Zodie: Rac

Mesaj de eris.nibiru » 15 Noi 2010, 20:01

dorasilvana91 scrie:valeeeeeeu...asta ti-e sortitu :shock: :shock:

Buna,
Te rog sa ne spui si noua de unde reiese faza cu sortitul.
Te pup si te rog frumos sa ne spui.
:giverose: :giverose: :giverose: :giverose: :giverose:

Musette
membru Pro
Zodie: Taur

Mesaj de Musette » 15 Noi 2010, 21:20

crezi ca Dzeu a lasat sa descoperim asa usor?
e greu de zis, ea a vazut carti frumoase si alte combinatii care arata o relatie fericita, o iubire implinita...dar nimeni nu stie cum va fi in realitate
Musette

Musette
membru Pro

Mesaj de Musette » 15 Noi 2010, 21:23

Musette scrie:Imagine

barbatul e un tip nou intalnit, femeia am numit sa fiu eu

astept pareri
Musette

Musette
membru Pro

Mesaj de Musette » 16 Noi 2010, 10:43

linia aia frumoasa cu casatorie cred ca se refera la viitorul meu cu altul, un tip din trecut, nu cu barbatul din etalare :this:
Musette

camycamycamy
membru Pro
Zodie: Berbec

Mesaj de camycamycamy » 16 Noi 2010, 12:42

trecut,prezent,viitor....ce conteaza???? Principalul e sa-l gasesti :)
Multumesc tuturor ce exista in viata mea.

dorasilvana91
membru Pro
Zodie: Leu

Mesaj de dorasilvana91 » 16 Noi 2010, 12:51

Musette scrie:linia aia frumoasa cu casatorie cred ca se refera la viitorul meu cu altul, un tip din trecut, nu cu barbatul din etalare :this:
pai daca stai bine sa te gandesti..pe tipul asta l-ai cunoscut acum cateva zile,saptamani..nu mi-ai spus exact cand..e si normal sa apara pe trecutul tau ca doar nu l-ai cunoscut azi :beee:
nu vezi ce carti frumoase sunt pe linia voastra?inelul sta in casa lui,buchetul in c.inimii (nici nu se putea mai bine..inima la randul ei sta in c.barza :shout:
nu stiu de ce imi spuneai tu ca ai impresia ca e insurat..pt mine,faptul ca el se afla pe turn,inseamna ca e singur.tu stai frumusel langa el si esti in c.gradina,la randul lui,barbatul se oglindeste cu gradina..tind sa cred ca asta e locu unde v-ati cunoscut..in societate.sau ca sunteti amandoi persoane sociabile.
Scrisoarea aia e pe munte..probabil legatura dintre voi doi va fi o perioada blocata dar daca ma uit mai bine,barza sta pe scrisoare..deci mai devreme sau mai tarziu o sa reluati legatura.
Imi place si ancora aia ca e orientata spre soare..va fi o relatie frumoasa..
Sunt mahmura dupa balul ala..dar daca etalarea asta nu reprezinta sperantele tale..atunci eu vad ceva frumos intre voi 2 ;)
ce nu poti face azi nu lasa pe maine,lasa pe poimaine

Dama de Trefla
Pirandó
Zodie: Sagetator

Mesaj de Dama de Trefla » 16 Noi 2010, 14:52

Buna Musette, long time no see

Legat de tipul asta nou al tau....etalarea nu este chiar roz. Il prezinta ca fiind un barbat certaret, chiar violent fizic. Este despartit de o femeie frumoasa (divortat) din cauza violentelor fizice din caminul conjugal provocate din cauza geloziei lui. In plus tipului ii place sa schimbe, nu este statornic, ii plac aventurile si are o sumedenie doar dpdv sexual. Pare prietenos, dragut, serviabil, se aranjeaza (e cochet) dar vrea sex si sa noteze in agenda fermecata.
Un fost de-al tau ce pare sa fie de la drum da de veste in urmatoarea perioada. Tind sa cred ca ti se plange de separarea lui de una mujeres ce i-a inselat asteptarile si nu numai. Vestile si faptul ca te cauta mai mult te intorc decat sa te faca sa te simti bine.
Un admirator ce pare sa fie din mediul tau profesional iti poarta sentimente sincere dar tu parca nu il vezi mai mult decat un prieten si atat.
Casatorie vei face cu siguranta la starea civila si biserica (vei fi miresica), una stabila si lunga in timp, cu un individ pe care acum nu il stii, nu ai intrat in contact cu el. Tipul sare din cercul de prieteni. Ca si caracteristici: 35 - 40 maxim, inalt, corp proportionat, brunet / grizonat, ochi cu nuante de verde, poarta ochelari, are mers taraganat dar sigur pe el, un tip cult, sociabil, placut de cei din jurul lui, dar cel mai important, de baza, de incredere, un tip evoluat spiritual si cu frica de Dumnezeu.
Ca si timp nu stiu sa iti spun cand il vei cunoaste, dar nu pare prea departe de tine. Parca undeva dupa ce te vei intoarce de la un drum de undeva cu soare mult.

Cam asta e interpretarea mea. Sper sa te ajute.
Ieri este istorie.....Maine este mister...

Musette
membru Pro

Mesaj de Musette » 16 Noi 2010, 21:17

Dama de Trefla scrie:Buna Musette, long time no see

Legat de tipul asta nou al tau....etalarea nu este chiar roz. Il prezinta ca fiind un barbat certaret, chiar violent fizic. Este despartit de o femeie frumoasa (divortat) din cauza violentelor fizice din caminul conjugal provocate din cauza geloziei lui. In plus tipului ii place sa schimbe, nu este statornic, ii plac aventurile si are o sumedenie doar dpdv sexual. Pare prietenos, dragut, serviabil, se aranjeaza (e cochet) dar vrea sex si sa noteze in agenda fermecata.
Un fost de-al tau ce pare sa fie de la drum da de veste in urmatoarea perioada. Tind sa cred ca ti se plange de separarea lui de una mujeres ce i-a inselat asteptarile si nu numai. Vestile si faptul ca te cauta mai mult te intorc decat sa te faca sa te simti bine.
Un admirator ce pare sa fie din mediul tau profesional iti poarta sentimente sincere dar tu parca nu il vezi mai mult decat un prieten si atat.
Casatorie vei face cu siguranta la starea civila si biserica (vei fi miresica), una stabila si lunga in timp, cu un individ pe care acum nu il stii, nu ai intrat in contact cu el. Tipul sare din cercul de prieteni. Ca si caracteristici: 35 - 40 maxim, inalt, corp proportionat, brunet / grizonat, ochi cu nuante de verde, poarta ochelari, are mers taraganat dar sigur pe el, un tip cult, sociabil, placut de cei din jurul lui, dar cel mai important, de baza, de incredere, un tip evoluat spiritual si cu frica de Dumnezeu.
Ca si timp nu stiu sa iti spun cand il vei cunoaste, dar nu pare prea departe de tine. Parca undeva dupa ce te vei intoarce de la un drum de undeva cu soare mult.

Cam asta e interpretarea mea. Sper sa te ajute.

multumesc DAMA DE TREFLA , le vezi nemaipomenit, l/ai descris pe tipul asta nou de parca l/ai fi cunoscut si tu.
zilele trecute chiar m/am intors dintr/o tara cu mult soare dar individul de care spui, nu a aparut inca. lunar citesc in jurnalul acesta, acolo unde mi/ai prezis ca in perioada asta voi cunoaste un tip cu care va iesi in final casatorie. Sa ne ajute Dzeu!

p.s deocamdata dau din coada in jurul meu, numai tipi din trecut care nu sunt de viitor. :blush:

multumesc
Musette

elena vasile
membru
Zodie: Balanta

Mesaj de elena vasile » 23 Noi 2010, 13:30

musette te rog sami interpretezi si mie etalarea asta.eu sunt noua si nu ma pricep :beg: e oarte important pentru mine am vazut ca tu te pricepi.mersi multImagine

Închis