Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Musette in 2010!

Închis
alexdyana
membru Pro
Zodie: Scorpion

Re: Musette in 2010!

Mesaj de alexdyana » 14 Iul 2010, 13:01

Vii la Iasi? :D

Musette
membru Pro
Zodie: Taur

Mesaj de Musette » 14 Iul 2010, 20:33

as vrea, mi-ar place ideea ca am fost toata tara minus Moldova.
de fapt...am fost mai de mult la manastirile din nordul Moldovei.

DAMA DE TREFLA , NU POTI SA NE EXPLICI CUM LE VEZI? intr-adevar tu mi-ai zis de C cu vreo 6 luni inainte de a aparea in viata mea si tu mi-ai zis ca nu e el alesul ci altul va fi si vad k asa este.
Nu stiu daca tu le interpretezi cum le vezi sau ai tu dar la ele...cum are camy la cartile unguresti...cartile va spun voua mai multe decat ce imi comunica mie...nu e suficient sa le stiu numai semnificatile si combinatile cartilor...cred ca lispseste darul.
Eu vad perfect cand ma uit in carti unguresti dar numai despre ce e legat de mine si familie..de restul nimic clar. :hagirl: :hagirl: :hagirl:
Musette

Dama de Trefla
Pirandó
Zodie: Sagetator

Mesaj de Dama de Trefla » 14 Iul 2010, 23:00

Eu am tot explicat prin diverse topicuri cum le iau, la majoritatea postarilor mele scriu in paranteze de unde scot ideea. Mai mult de atat.... fiecare are modul propriu de interpretare. Nu pot zice ca am o regula clara. Dar atata timp cand am feedback de la voi inseamna ca o fi bine. :unsure: Iar cu harul...nu cred ca am. E mult exercitiu si interpretari. Cu harul te nasti, ori eu am doar de 2 ani treaba cu lenormandul ... nu de o viata.
La etalarile mele nu vad nimic, scriu mecanic combinatiile. Dar nu le leg deloc. La altii cam da.

Acum nu am dispozitia necesara sa mai fac "cursuri" :lol: Am imbatranit si nu mai am rabdare
Ieri este istorie.....Maine este mister...

Musette
membru Pro

Mesaj de Musette » 18 Iul 2010, 23:54

Imagine

daca femeia si barbatul sunt un cuplu fara copii si sunt acum despartiti, atunci cine e sarpele si ce reprezinta copiòul...se vor mai impaca?

p.s a iesit inelul la clarificare pt sarpe
Musette

Dama de Trefla
Pirandó

Mesaj de Dama de Trefla » 19 Iul 2010, 08:42

sarpele este o femeie cu care el este intr-o relatie. femeia aia stie de tine, e cu ochii pe tine. intre ei a fost dragoste, dar acum ori e ea parsiva, ori il domina cumva.
intre voi doi relatie de amanti precum si o tradare sentimentala care a dus la multe certuri sau discutii in contradictoriu.
eu zic ca el te va mai cauta curand si veti avea discutii de plecare intr-o escapada amoroasa.

Musette
membru Pro

Mesaj de Musette » 19 Iul 2010, 10:36

stim de femeie k ne suna si ne urmareste :lol: dar el cu sarpele mai au inca o relatie??? :shock:

merci Tania.
Musette

Dama de Trefla
Pirandó

Mesaj de Dama de Trefla » 19 Iul 2010, 11:23

pai inelul de la clarificare pt sarpe ar spune ca da. dar nu una oficiala, ci... ma rog, se culca cu ea probabil la insistentele ei. ea e dominatoarea in ecuatia asta

Musette
membru Pro

Mesaj de Musette » 19 Iul 2010, 13:40

imi pare rau ca te-am deranjat Tania si te-am facut sa te uiti pe o etalare de care eu nu sunt sigura ca e bine facuta deoarece este una online si este facuta seara cand gandul meu era tulbure de oboseala si cu obsesia ca el are pe alta...am impresia ca mi-a citit etalarea gandul meu si nu stiu daca reflecta realitatea.
tu de altfel mi-ai zis ca astea online nu sunt bune...trebuie sa caut eu cartile reale.
in fine, daca vin de Sf Paraschiva, sper sa avem ce sa sarbatorim...ca deoacamdata nu mi-a iesit nimeni la orizont...decat fostii... :beee:
Musette

Musette
membru Pro

Mesaj de Musette » 19 Iul 2010, 13:43

si va vine sa credeti ca acest baiat este nebun dupa o baba octogenara si baba ma cauta si ma innebuneste cu telefoanele la care ma intreaba numai despre el...cum face, ce face daca eu mai vb cu el....multi nebuni sunt. baba a inceput sa-i terorizeze si familia. el binenteles nu recunoaste ca ar avea vreun amestec...hai sa fim seriosi daca el nu are un amestec cum de s-a aprins baba in asa hal. s-o vedeti cum e vopsita si spoita pe fatza la cei +80. :lol:
Musette

Dama de Trefla
Pirandó

Mesaj de Dama de Trefla » 19 Iul 2010, 14:00

oricine, la orice varsta, merita sa aiba parte de iubire. Si la 20, si la 80.
gandeste-te ca nu peste foarte mult timp si tu vei ajunge acolo si poate daca ti se va arata putina sensibilitate din partea cuiva nu iti va displacea in totalitate :)

Închis