Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

va reusi fiica mea sa-si gaseasca o meserie potrivita pt. ea

Discuta despre etalari specifice folosite in Lenormand. Aceste etalari nu pot fi folosite in cadrul altei metode, din diferite motive.
Scrie răspuns
corina iulia
membru
Zodie: Rac

va reusi fiica mea sa-si gaseasca o meserie potrivita pt. ea

Mesaj de corina iulia » 27 Apr 2012, 09:46

Fiica mea a incercat sa se angajeze de mai multe ori, dar nu a reusit sa ramana intr-un post deoarece ori se desfiinta firma, ori era anuntata ca nu mai poate fi platita etc. Sunt deja trei ani de cand a terminat facultatea (de Teatru). Ca artist, de asemenea, in toate rolurile care i-au fost propuse ori nu se mai joaca piesa din lipsa de fonduri, ori ....
Sunt tare ingrijorata pentru viitorul ei. Ma puteti ajuta ?

27 scrisoarea
35 ancora- 32 luna - 26 cartea
17 barza - 18 cainele -36 - 29 femeia- 2 trifoiul
24 inima-33 cheia-16 stelele
13 copilul

lumininita
membru Club
Zodie: Pesti

Re: va reusi fiica mea sa-si gaseasca o meserie potrivita pt. ea

Mesaj de lumininita » 06 Mai 2012, 11:55

buna 27 scrisoarea
35 ancora- 32 luna - 26 cartea
17 barza - 18 cainele -36 - 29 femeia- 2 trifoiul
24 inima-33 cheia-16 stelele
13 copilul
nu stiu in ce ordine ai pus cartile sau ce semnificator ai ales ,dar daca ne uitam le ele sint numai carti pozitice ,scrisoare care ne aduce vesti , luna care inseamna ca ce este al ei e pus deoparte ,cartea care ne arata ca poate fi un post unde va avea de invatat ceva barza schimbarea situatiei ,cine preten ,trifoi care aduce noroc ,carte ozitiva inima care spune ca va iubi ceea ce va face cheia ea are solutia stelele ,si copilul care aduce nou inceput ,parerea mea au iesit carti pozitive ,da va primi ceva curind care ii va place si ii va fi bine , cind primeste oferta va trebui o etalare de 9 carti semnificator ancora ,

Laurentiutudor
Zodie: Capricorn

Re: va reusi fiica mea sa-si gaseasca o meserie potrivita pt

Mesaj de Laurentiutudor » 14 Mai 2012, 22:19

Daca fiica dumneavoastra a terminat facultatea de "teatrul" si doreste sa lucreze in televiziune va rog sa ma contactati pe adresa mediafilmcenter@gmail.com si ii vom propune mai multe tipuri de emisiuni care trebuiesc sustinute. Asteptam CV-ul cu fotografie. Adresa noastra de site este www.mediafilmcenter.ro televiziunea Show Time TV international. O putem ajuta daca este si talentata.
Cu respect Laurentiu Tudor Chircea.
PS: sper ca adminul sa nu stearga adresele care le-am postat

jr_fairy
Licorna
Zodie: Capricorn

Re: va reusi fiica mea sa-si gaseasca o meserie potrivita pt

Mesaj de jr_fairy » 15 Mai 2012, 09:16

Curiozitate: chiar nu se mai tine cont deloc de normele gramaticale in media, mai ales in televiziunea urmarita de mai toti copiii si adolescentii zilelor noastre? :)
"auzeam în soapta
murmur de copite
zbateri de arípe
nemarturisite
urmaream în taina
lacrima din geana"...

Scrie răspuns