Pentru etalări online se poate folosi siteul http://mihneafiran.ro. :)

Ganduri jurnal si viitor

Discuta despre etalari specifice folosite in Lenormand. Aceste etalari nu pot fi folosite in cadrul altei metode, din diferite motive.
Scrie răspuns
gg3
membru
Zodie: Gemeni

Ganduri jurnal si viitor

Mesaj de gg3 » 06 Iun 2015, 00:41

Imagine

Sa vedem daca am dreptate; inca invat :swoon:

El si cu Mine am avut o relatie lunga (prezenta c. gradinii intre noi) inca ne mai gandim unu la celalat (privirea noastra e indreptata unu spre celalat) dar degeaba, relatia a fost tensionata (bici, nori);
eu am reprezentat ceva frumos pentru el (c. Soarelui) sau pot sa imi schimb destinul/situatia prin libera alegere
Inima se afla in casa crinului posibil sa mai aiba sentimente pentru mine?
Lucru curios desi cei 2 stau impreuna el nu se afla langa ea in schimb se afla cainele posibil sa incurc borcanele?
Posibil sa ne mai intalnim si sa folosim scuza cu sexul de despartire
A trebuit sa aleaga intre 2 femei (drumul pe casa inelului). El in casa turnului s-a inchis in el si doar el stie ce simte
Se vede clar ca am un blocaj, gandul meu e departe (vaporul deasupra) ...
La ce se gandeste el (cheia in c. copilului) la un nou inceput hmm..?
Din colturi inteleg ca e vb aici de destin ex. Crucea, stelele si gradina in case proprii.
Rivala mea( serpoaica) se afla in casa cainelui si are ancora alaturi ceea ce imi zice ca e colega lui de servici. Gandul/discutia ei sta la relatia lor si vrea sa dureze; cartea in casa ei imi spune ca e secretoasa
Dragoste frumoasa se va dezvolta incet intre ei(buchet in c. inimii,) Copil in casa berzei =nastere?
You can't reach for anything new if your hands are still full of yesterday's junk

Scrie răspuns